Bahasa - Indonesia
Chinese (simplified)
Deutsch
English - Australia
English - Canada
English - Ghana
English - International
English - Ireland
English - Kenya
English - Malaysia
English - Nigeria
English - Nordics
English - Singapore
English - South Africa
English - United Kingdom
English - United States
Español - Español
Español - LATAM
Français
Greek
Italiano
Japanese
Korean
Nederlands
Polski
Português
Brazil
Româna
Thai
Türkçe
Русский
العربية
Women Soccerway
Homens
Women Soccerway
Homens
Fixtures
Competitions
Teams
Jogadores
Points
Competitions
Teams
Jogadores
Points
BR Competitions
Brasileirão feminino
Brasileiro Feminino A2
Brasileiro Feminino A3
Paulista feminino
Carioca feminino
Catarinense Feminino
Cearense Feminino
Brasiliense Feminino
Gaúcho Femenino
Baiano Feminino
Paranaense Femenino
Pernambucano Femenino
Mineiro Femenino
Alagoano Feminino
Sergipano Femenino
Paraibano Femenino
Potiguar Femenino
Sergipano Femenino
Amazonense
Copa do Brasil feminina
Supercopa Feminino
Copa Paulista Femenino
Copa Rio Women
Brasileiro Women U20
Clubes Nacionais
Albânia
Alemanha
Arábia Saudita
Argentina
ARJ Macedônia
Austrália
Áustria
Bélgica
Bielorrússia
Bósnia-Herzegovina
Brasil
Bulgária
Cazaquistão
Chipre
Colômbia
Coreia do Sul
Croácia
Dinamarca
Equador
Escócia
Eslováquia
Eslovênia
Espanha
Estados Unidos
Estônia
Finlândia
França
Geórgia
Grécia
Holanda
Hungria
Ilhas Faroe
Índia
Inglaterra
Irlanda
Irlanda do Norte
Islândia
Israel
Itália
Japão
Kosovo
Letônia
Lituânia
Luxemburgo
Malta
Marrocos
México
Moldova
Montenegro
Noruega
Nova Zelândia
País de Gales
Panamá
Paraguai
Polônia
Portugal
República Tcheca
Romênia
Rússia
Sérvia
Sérvia e Montenegro
Suécia
Suíça
Tailândia
Taipé
Turquia
Ucrânia
Uruguai
Usbequistão
Vietnã
Clubes Internacionais
CAF Women's Champions League
Concacaf W Champions Cup
NWSL x Liga MXF Summer Cup
Copa Libertadores feminina
AFC Women's Club Championship
Copa da UEFA Feminina
Baltic Women's League
United by Women's Football
BeNe Women's Super Cup
All-Island Cup
A-Leagues All Stars Women
Olympics Intercontinental Play-offs Women
KAIF Trophy
Club Friendlies Women
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Hybrid Friendlies Women
Youth Club Friendlies Women
Women's International Champions Cup
Nacional
CAF Women's Africa Cup of Nations
Africa Women Cup of Nations Qualification
Women's Olympic Qualifying CAF
CECAFA Women's Senior Challenge Cup
COSAFA Women's Cup
COSAFA Women's U20 Cup
UNIFFAC Women's Tournament
UNAF Women's Tournament
African Games Women
U20 Women's World Cup Qualification Africa
U17 Women's World Cup Qualification Africa
Concacaf Women's World Cup Qualifiers
Concacaf W Gold Cup
Concacaf W Gold Cup Qualification
CA Women's Games
CFU Women's Challenge Series
Concacaf Women's U20
Concacaf Women's U20 Qualification
Concacaf Women's U17
Concacaf Women's U17 Qualification
Concacaf Women’s Olympic Qualifying
Women's Caribbean Cup
Women's Caribbean Cup Qualification
Copa América Feminina
South American Women's Games
CONMEBOL U20 Femenino
CONMEBOL U17 Femenino
AFC Women's Asian Cup
Women's Asian Cup Qualification
Women's Olympic Qualifying Asia
Women's Asian Games
Southeast Asian Games Women
EAFF E-1 Football Championship Women
AFF Women's Championship
SAFF Women's Championship
CAFA Women's Championship
WAFF Women's Championship
AFC U20 Women's Asian Cup
AFC U20 Women's Asian Cup Qualification
AFC U19 Women's Championship
AFC U19 Women's Championship Qualification
AFC U17 Women's Asian Cup
AFC U17 Women's Asian Cup Qualification
AFC U16 Women's Championship
AFC U16 Women's Championship Qualification
AFF U15 Women's Championship
Women's East Asian Games
Campeonato UEFA Feminino
UEFA Women's Championship Qualification
Eliminatórias para a Copa do Mundo Feminina - Europa
UEFA Women's Nations League
Women's Olympic Qualifying UEFA Play-off
UEFA U19 Championship Women
UEFA U19 Championship Women Qualification
UEFA U17 Championship Women
UEFA U17 Championship Women Qualification
Baltic Women's Cup
Arnold Clark Cup
Copa do Mundo feminina
Jogos Olímpicos Feminino
Women's WC Qualification Intercontinental Play-offs
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Women's Pan American Games
CAC Women's Games
Amistosos femininos de seleções
Copa Algarve de Futebol Feminino
Tournoi de France
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
Istria Women's Cup
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Tournament of Nations
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Copa do Mundo feminina sub-20
FIFA U17 Women's World Cup
U21 National Team Friendlies Women
Youth Friendlies Women
U23 National Team Friendlies Women
U20 National Team Friendlies Women
U19 National Team Friendlies Women
U18 National Team Friendlies Women
U17 National Team Friendlies Women
U16 National Team Friendlies Women
U15 National Team Friendlies Women
Aphrodite Cup
Yongchuan Tournament
Eliminatórias para a Copa do Mundo Feminina - Oceania
Women's Pacific Games
Women's Olympic Qualifying OFC
OFC U20 Women's Championship
OFC U19 Women's Championship
Amistosos de clubes
Resumo
Partidas
Jogadores
Arquivo
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
>
Amistosos de Clubes 1
Amistosos de Clubes 2
Club Friendlies 4
Amistosos de Clubes 3
Mundo
Arnold Clark Cup
A-Leagues All Stars Women
Olympics Intercontinental Play-offs Women
Copa do Mundo feminina
Jogos Olímpicos Feminino
Women's WC Qualification Intercontinental Play-offs
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Women's Pan American Games
CAC Women's Games
Amistosos femininos de seleções
Copa Algarve de Futebol Feminino
Tournoi de France
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
KAIF Trophy
Istria Women's Cup
Kubanskaya Vesna U19
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Tournament of Nations
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Club Friendlies Women
Trofeo Ramon de Carranza
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Hybrid Friendlies Women
Copa do Mundo feminina sub-20
FIFA U17 Women's World Cup
Youth Friendlies Women
U21 National Team Friendlies Women
U23 National Team Friendlies Women
U20 National Team Friendlies Women
U19 National Team Friendlies Women
U18 National Team Friendlies Women
U17 National Team Friendlies Women
U16 National Team Friendlies Women
U15 National Team Friendlies Women
Youth Club Friendlies Women
Other Competition Matches Women
Yongchuan Tournament
Aphrodite Cup
Women's International Champions Cup
ICC Futures Girls
Partidas
Day
Home team
Score/Time
Away team
terça
02/07/2019
FT
Čukarički
0 - 0
Voluntari
terça
02/07/2019
FT
Cracovia Kraków
0 - 1
Partizani Tirana
terça
02/07/2019
FT
Khimki
0 - 0
Torpedo Moscou
terça
02/07/2019
FT
Skalica
4 - 1
Vítkovice
terça
02/07/2019
FT
Osijek
1 - 1
Baník Ostrava
terça
02/07/2019
FT
Khimki
0 - 1
Neftekhimik
terça
02/07/2019
FT
Paraná
1 - 1
Cerro Porteno
terça
02/07/2019
FT
Universitatea Craiova
3 - 3
Legia Varsóvia
terça
02/07/2019
FT
Zemplín Michalovce
1 - 1
Liptovský Mikuláš
terça
02/07/2019
FT
Ahrobiznes Volochysk
3 - 3
Lviv
terça
02/07/2019
FT
Belshina Bobruisk
0 - 2
Tambov
terça
02/07/2019
FT
Vorskla Poltava
1 - 0
Politehnica Iași
terça
02/07/2019
FT
Arsenal Tula
0 - 0
Pribram
terça
02/07/2019
FT
Radnik Surdulica
1 - 0
Sutjeska
terça
02/07/2019
FT
Radnik Bijeljina
0 - 1
Javor
terça
02/07/2019
FT
Illychivets Mariupol
2 - 2
Shkupi
terça
02/07/2019
FT
Pardubice
4 - 3
Trenčín
terça
02/07/2019
FT
Nieciecza
2 - 1
Górnik Zabrze
terça
02/07/2019
FT
Nafta
3 - 2
Kaposvári Rákóczi
terça
02/07/2019
FT
Meppen 1912
2 - 2
Antwerp
terça
02/07/2019
FT
Ufa
1 - 0
Botoșani
terça
02/07/2019
FT
Karpaty Lviv
3 - 0
Prykarpattia
terça
02/07/2019
FT
Municipal Braşov
0 - 5
Chindia
terça
02/07/2019
FT
Hermannstadt
8 - 0
1599 Şelimbăr
terça
02/07/2019
FT
Dinamo Moscou
1 - 1
Sparta Praga
terça
02/07/2019
FT
Austria Wien II
2 - 2
Mauerwerk
terça
02/07/2019
FT
Le Havre
0 - 1
Guingamp
terça
02/07/2019
FT
Slovan Liberec
2 - 1
Apollon Limassol
terça
02/07/2019
FT
Pyunik Yerevan
1 - 0
Cracovia Kraków
terça
02/07/2019
FT
Orenburg
2 - 0
Kobenhavn
terça
02/07/2019
FT
Astra Ploiesti
0 - 0
Slaven Koprivnica
terça
02/07/2019
FT
Austria Lustenau
4 - 3
Atromitos Athens
terça
02/07/2019
FT
Ried
2 - 0
Gyirmót
terça
02/07/2019
FT
Karabakh Agdam
2 - 2
Viktoria Plzen
terça
02/07/2019
FT
Concordia Wiemelhausen
3 - 6
Bochum
terça
02/07/2019
FT
Balzan
0 - 0
Proleter Novi Sad
terça
02/07/2019
FT
Oleksandria
2 - 1
Duisburg
terça
02/07/2019
FT
Sint Truidense
0 - 0
Maccabi Haifa
terça
02/07/2019
FT
Young Boys
1 - 1
Levski Sofia
terça
02/07/2019
FT
Austria Viena
2 - 3
Slavia Praga
terça
02/07/2019
FT
Nottingham Forest
0 - 0
Dundee
terça
02/07/2019
FT
Sturm Graz
0 - 3
Terek Groznyi
terça
02/07/2019
FT
Austria Klagenfurt
0 - 2
Dinamo Zagreb
terça
02/07/2019
FT
Gleisdorf 09
1 - 3
Lafnitz
terça
02/07/2019
FT
Geel
0 - 5
Lommel
terça
02/07/2019
FT
Mattersburg
3 - 3
Osijek
terça
02/07/2019
FT
Bad Gleichenberg
0 - 3
Grazer
terça
02/07/2019
FT
Gaz Metan Medias
2 - 0
Lincoln Red Imps
terça
02/07/2019
FT
Anif
2 - 2
Juniors OÖ
terça
02/07/2019
FT
Hohenems
0 - 0
Dornbirn
terça
02/07/2019
FT
Sepsi
0 - 3
DAC 1904
terça
02/07/2019
FT
Fehérvár
3 - 3
TSC
terça
02/07/2019
FT
Neusiedl
0 - 1
Horn
terça
02/07/2019
FT
St. Gallen
0 - 0
Celtic
terça
02/07/2019
FT
Venlosche Boys
1 - 3
VVV Venlo
terça
02/07/2019
FT
Hertha
0 - 0
Vorwarts
terça
02/07/2019
FT
Borussia Mönchengladbach II
5 - 0
Erndtebrück
terça
02/07/2019
FT
Neuchâtel Xamax
2 - 1
Yverdon
terça
02/07/2019
FT
Sao Caetano
0 - 1
Cuiabá-MT
terça
02/07/2019
FT
Gretna 2008
0 - 2
Motherwell
terça
02/07/2019
FT
Stranraer
2 - 2
Broomhill
terça
02/07/2019
FT
Forres Mechanics
1 - 6
Inverness
terça
02/07/2019
FT
Rothes
1 - 7
Inverness
terça
02/07/2019
FT
Berwick Rangers
2 - 0
Coldstream
terça
02/07/2019
FT
Airdrieonians
2 - 0
Albion Rovers
terça
02/07/2019
FT
Alloa Athletic
3 - 2
Clyde
terça
02/07/2019
FT
East Fife
1 - 2
Queen of the South
terça
02/07/2019
FT
East Kilbride
1 - 0
Stenhousemuir
terça
02/07/2019
FT
Redditch United
0 - 1
Leamington
quarta
03/07/2019
00:00
Wisla Cracóvia
-
Zaglebie Sosnowiec
quarta
03/07/2019
00:00
Basel
-
Rubin Kazan
quarta
03/07/2019
00:00
Rogaška
-
Partizan Belgrado
quarta
03/07/2019
FT
Olimpik Donetsk
5 - 0
Mykolaiv
quarta
03/07/2019
10:00
Spartak Subotica
-
Borac Banja Luka
quarta
03/07/2019
FT
Lódz
3 - 0
Warta Poznan
quarta
03/07/2019
FT
Arka Gdynia
1 - 0
Chojniczanka Chojnice
quarta
03/07/2019
FT
Zaglebie Sosnowiec
2 - 1
Třinec
quarta
03/07/2019
FT
Gomel
0 - 3
Ararat-Armenia
quarta
03/07/2019
FT
Odense
1 - 1
Holstein Kiel
quarta
03/07/2019
FT
Silkeborg
3 - 0
Vendsyssel
quarta
03/07/2019
FT
Lyngby
1 - 0
Helsingør
quarta
03/07/2019
FT
Carl Zeiss Jena
2 - 2
Nuremberg II
quarta
03/07/2019
FT
Rödinghausen
1 - 2
Hansa Rostock
quarta
03/07/2019
FT
Utrecht II
2 - 4
Nordsjaelland
quarta
03/07/2019
FT
Wisla Cracóvia
0 - 1
Sandecja Nowy Sącz
quarta
03/07/2019
FT
Hradec Králové
1 - 0
Trenčín
quarta
03/07/2019
FT
Kolos Kovalivka
2 - 0
Balkany Zorya
quarta
03/07/2019
FT
Saturn
0 - 1
Tom Tomsk
quarta
03/07/2019
FT
Wehen Wiesbaden
4 - 2
Wacker Burghausen
quarta
03/07/2019
FT
Dnipro-1
1 - 1
Inhulets'
quarta
03/07/2019
FT
Teplice
2 - 2
Vysocina Jihlava
quarta
03/07/2019
FT
Obolon' Kyiv
1 - 0
Olimpik Donetsk
quarta
03/07/2019
FT
Hallescher
4 - 0
Lokomotive Leipzig
quarta
03/07/2019
FT
Jastrzębie
2 - 0
Puszcza Niepołomice
quarta
03/07/2019
FT
Elana Toruń
0 - 3
Chrobry Głogów
quarta
03/07/2019
FT
Stal Mielec
1 - 1
Resovia Rzeszów
quarta
03/07/2019
FT
Raków Czestochowa
5 - 0
Znicz Pruszków
quarta
03/07/2019
FT
Tsarsko selo
0 - 0
Botev Plovdiv
quarta
03/07/2019
FT
Paks
1 - 0
Livingston
quarta
03/07/2019
FT
Ingolstadt 04 II
1 - 5
Türkgücü München
quarta
03/07/2019
FT
Lechia Gdansk
1 - 1
Olympiakos
quarta
03/07/2019
FT
Hoffenheim II
2 - 2
Saarbrücken
quarta
03/07/2019
FT
Kisvárda
4 - 1
Minai
quarta
03/07/2019
FT
Midtjylland
4 - 3
Vitesse
quarta
03/07/2019
FT
León
1 - 1
Mineros de Zacatecas
quarta
03/07/2019
FT
Sereď
1 - 0
Dukla Banská Bystrica
quarta
03/07/2019
FT
Cruz Azul
3 - 5
Atlético Zacatepec
quarta
03/07/2019
FT
Nuremberg
0 - 4
Basel
quarta
03/07/2019
FT
Sepsi
3 - 1
TSC
quarta
03/07/2019
FT
Botev Vratsa
1 - 1
Lovech
quarta
03/07/2019
FT
Pogon Szczecin
2 - 2
Hapoel Beer Sheva
quarta
03/07/2019
FT
Châteauroux
2 - 4
Rodez
quarta
03/07/2019
FT
Rostov
2 - 1
CSKA Moscou
quarta
03/07/2019
18:00
Bohemians Praga
-
Apollon Limassol
quarta
03/07/2019
FT
Slovácko
1 - 2
Senica
quarta
03/07/2019
FT
Lotte
2 - 1
Schwarz Weis Rehden
quarta
03/07/2019
FT
Slovan Bratislava
2 - 0
Sankt Pölten
quarta
03/07/2019
FT
Servette
0 - 2
Stade-Lausanne-Ouchy
quarta
03/07/2019
FT
Arminia Bielefeld
4 - 0
Jablonec
quarta
03/07/2019
FT
Diósgyőr
1 - 2
Békéscsaba
quarta
03/07/2019
FT
Dunav ot Ruse
2 - 2
Academica Clinceni
quarta
03/07/2019
18:00
Triglav
-
Krasnodar
quarta
03/07/2019
FT
Auxerre
5 - 1
Villefranche
quarta
03/07/2019
FT
Red Bull Bragantino
2 - 1
Budapest Honvéd
quarta
03/07/2019
FT
Hajduk Split
1 - 2
Slask Wroclaw
quarta
03/07/2019
FT
Monarcas Morelia
3 - 1
Potros UAEM
quarta
03/07/2019
FT
NŠ Drava
0 - 3
Rudar
quarta
03/07/2019
FT
Mladost Lučani
0 - 1
Spartak Subotica
quarta
03/07/2019
FT
Maribor
4 - 1
HNK Gorica
quarta
03/07/2019
FT
Velež
2 - 0
Varteks Varazdin
quarta
03/07/2019
FT
Bahlinger
0 - 0
Würzburger Kickers
quarta
03/07/2019
FT
Beltinci
0 - 6
Partizan Belgrado
quarta
03/07/2019
FT
Puskás
2 - 0
Szombathelyi Haladás
quarta
03/07/2019
FT
Chemie Leipzig
1 - 3
Magdeburg
quarta
03/07/2019
FT
Salzburg
0 - 1
CSKA Sofia
quarta
03/07/2019
FT
Mainz II
0 - 0
Barockstadt Fulda-Lehn.
quarta
03/07/2019
FT
Eintracht Stadtallendorf
1 - 0
TSV Steinbach
quarta
03/07/2019
FT
Heracles Almelo
0 - 1
Club Brugge
quarta
03/07/2019
FT
Bonner
1 - 1
Viktoria Köln
quarta
03/07/2019
FT
Hartberg
1 - 0
Kapfenberg
quarta
03/07/2019
FT
Zrinjski Mostar
2 - 1
Mura
quarta
03/07/2019
FT
Floridsdorfer AC
1 - 1
Stripfing
quarta
03/07/2019
FT
Wolfenbüttel
2 - 3
Germania Halberstadt
quarta
03/07/2019
FT
Bilje
3 - 3
Tabor Sežana
quarta
03/07/2019
FT
Lippstadt
3 - 4
Gievenbeck
quarta
03/07/2019
FT
Napredak Krusevac
1 - 0
Borac Banja Luka
quarta
03/07/2019
FT
Dekani
0 - 10
Dinamo Zagreb
quarta
03/07/2019
FT
Admira
4 - 1
Bruck / Leitha
quarta
03/07/2019
FT
Eintracht Braunschweig
1 - 0
Werder Bremen II
quarta
03/07/2019
FT
Altglienicke
5 - 2
Krieschow
quarta
03/07/2019
FT
Strasbourg
2 - 1
FC Zürich
quarta
03/07/2019
FT
Luzern
3 - 0
Aarau
quarta
03/07/2019
FT
Cercle Brugge
2 - 3
Zulte Waregem
quarta
03/07/2019
FT
Verbroedering Dender
1 - 1
Lokeren
quarta
03/07/2019
FT
Vitosha Bistritsa
0 - 1
CSKA 1948 Sofia
quarta
03/07/2019
FT
Fortuna Sittard
5 - 1
Aris Saloniki
quarta
03/07/2019
FT
Strausberg
0 - 1
Union Fürstenwalde
quarta
03/07/2019
FT
Dinamo Bucareste
3 - 0
Kilmarnock
quarta
03/07/2019
FT
AZ Alkmaar
1 - 0
PAOK
quarta
03/07/2019
FT
Elversberg
7 - 1
Rot-Weiß Koblenz
quarta
03/07/2019
FT
Kray
1 - 3
Rot Weiss Essen
quarta
03/07/2019
FT
Buchbach
6 - 1
Unterföhring
quarta
03/07/2019
FT
Heist
0 - 0
Mechelen
quarta
03/07/2019
FT
Svelta Melsele
0 - 7
SK Beveren
quarta
03/07/2019
FT
Oldenburg
1 - 2
Oberneuland
quarta
03/07/2019
FT
Vitória
1 - 0
Jacuipense-BA
quarta
03/07/2019
FT
Fehérvár
3 - 1
DAC 1904
quarta
03/07/2019
FT
Glentoran
1 - 1
Saint Johnstone
quarta
03/07/2019
FT
Peterhead
0 - 2
Aberdeen
quarta
03/07/2019
FT
Arbroath
3 - 2
Hibernian
quarta
03/07/2019
FT
Cove Rangers
2 - 1
Inverurie Loco Works
quarta
03/07/2019
FT
Stalybridge Celtic
0 - 5
Barnsley
quinta
04/07/2019
FT
Guarani
2 - 1
Palmeiras
quinta
04/07/2019
FT
América México
1 - 2
Boca Juniors
quinta
04/07/2019
FT
CSA
2 - 2
Sport
quinta
04/07/2019
FT
Celaya
1 - 0
Pumas
quinta
04/07/2019
FT
Tijuana
0 - 0
Herediano
quinta
04/07/2019
FT
Cherno More Varna
1 - 1
Chernomorets Balchik
quinta
04/07/2019
FT
Stomil Olsztyn
0 - 2
Widzew Lódz
quinta
04/07/2019
FT
Garching
0 - 3
Ingolstadt
quinta
04/07/2019
FT
Fortuna Köln
1 - 0
Homburg Saar
quinta
04/07/2019
FT
Necaxa
1 - 1
Atlas
quinta
04/07/2019
FT
Politehnica Iași
3 - 1
Shkupi
quinta
04/07/2019
FT
Karlsruher
1 - 1
Sigma Olomouc
quinta
04/07/2019
FT
FSV Zwickau
6 - 0
Viktoria Zizkov
quinta
04/07/2019
FT
Líšeň
2 - 0
Vítkovice
quinta
04/07/2019
FT
Kaiserslautern
1 - 0
Sandhausen
quinta
04/07/2019
FT
Spartak Moscou
1 - 2
Krasnodar
quinta
04/07/2019
FT
Olimpija Ljubljana
2 - 2
Tuzla City
quinta
04/07/2019
FT
Hajduk Split
1 - 1
Zorya Luhansk
quinta
04/07/2019
FT
Dynamo Kiev
1 - 1
Botoșani
quinta
04/07/2019
FT
APOEL
0 - 1
Zilina
quinta
04/07/2019
FT
Mačva Šabac
2 - 0
Zlatibor Čajetina
quinta
04/07/2019
FT
Istra 1961
1 - 0
Voluntari
quinta
04/07/2019
FT
Ashdod
0 - 0
Beitar Jerusalem
quinta
04/07/2019
FT
Ferencvárosi
2 - 0
Excel Mouscron
quinta
04/07/2019
FT
Landsberg
0 - 4
Sonnenhof Grosaspach
quinta
04/07/2019
FT
Weyer
0 - 14
Fortuna Düsseldorf
quinta
04/07/2019
FT
Eltersdorf
1 - 3
Greuther Fürth
quinta
04/07/2019
FT
Debreceni
4 - 1
Zemplín Michalovce
quinta
04/07/2019
FT
Nöttingen
2 - 3
Freiburg II
quinta
04/07/2019
FT
Radnik Surdulica
3 - 2
Javor
quinta
04/07/2019
FT
Rolder Boys
0 - 10
Emmen
quinta
04/07/2019
FT
Blau Weiss Linz
1 - 0
Munique 1860
quinta
04/07/2019
FT
Charlton
1 - 0
Gaz Metan Medias
quinta
04/07/2019
FT
Rugenbergen
2 - 4
Altonaer
quinta
04/07/2019
FT
AZSV
1 - 1
De Graafschap
quinta
04/07/2019
FT
Heeslinger SC
0 - 3
Drochtersen Assel
quinta
04/07/2019
FT
Dacia Mioveni
0 - 1
Steaua Bucareste
quinta
04/07/2019
FT
Raith Rovers
3 - 2
Hamilton
quinta
04/07/2019
FT
Palmeiras
2 - 2
Operário-PR
quinta
04/07/2019
20:45
Crusaders
-
Portadown
quinta
04/07/2019
FT
Crusaders
0 - 0
Ballyclare Comrades
quinta
04/07/2019
FT
Vasco da Gama
1 - 0
Atlético-GO
sexta
05/07/2019
FT
Figueirense
1 - 0
Brusque
sexta
05/07/2019
FT
Rayados de Monterrey
1 - 1
Santos Laguna
sexta
05/07/2019
FT
Vila Nova-GO
1 - 2
Corinthians
sexta
05/07/2019
FT
Hobro
0 - 0
Fredericia
sexta
05/07/2019
FT
Dundee
1 - 2
Scunthorpe United
sexta
05/07/2019
FT
Shakhtar Donetsk
1 - 1
Uerdingen 05
sexta
05/07/2019
FT
Horsens
0 - 4
Aalborg
sexta
05/07/2019
FT
Hannover 96 II
2 - 0
Rot Weiss Erfurt
sexta
05/07/2019
FT
Borussia Mönchengladbach II
2 - 1
Holstein Kiel II
sexta
05/07/2019
FT
Twente
0 - 0
Al Wahda FC Abu Dhabi
sexta
05/07/2019
FT
Pogoń Siedlce
1 - 1
Wigry Suwałki
sexta
05/07/2019
FT
Austria Viena
2 - 1
Baník Ostrava
sexta
05/07/2019
FT
Sparta Rotterdam
1 - 0
Zaglebie Lubin
sexta
05/07/2019
FT
Desna
1 - 0
Obolon' Kyiv
sexta
05/07/2019
FT
Neuchâtel Xamax
1 - 5
Stade-Lausanne-Ouchy
sexta
05/07/2019
FT
Hermannstadt
4 - 1
Pandurii Târgu Jiu
sexta
05/07/2019
FT
Wisla Plock
3 - 1
Olimpia Grudziądz
sexta
05/07/2019
FT
Linz
1 - 0
Sparta Praga
sexta
05/07/2019
FT
Nieciecza
0 - 1
Wolfsburg II
sexta
05/07/2019
FT
Grazer
2 - 0
Middlesbrough
sexta
05/07/2019
FT
Sochi
2 - 1
Rijeka
sexta
05/07/2019
FT
Jagiellonia Bialystok
0 - 5
Olympiakos
sexta
05/07/2019
FT
Argeș
0 - 0
Chindia
sexta
05/07/2019
FT
Shakhtar Donetsk
2 - 1
Kobenhavn
sexta
05/07/2019
FT
Rubin Kazan
0 - 0
Tambov
sexta
05/07/2019
FT
Ufa
0 - 1
Viktoria Plzen
sexta
05/07/2019
FT
Karpaty Lviv
2 - 0
Ahrobiznes Volochysk
sexta
05/07/2019
FT
Kariana Erden
0 - 3
Botev Vratsa
sexta
05/07/2019
FT
Béziers
0 - 0
Nîmes
sexta
05/07/2019
FT
Dinamo Moscou
1 - 0
Slovan Liberec
sexta
05/07/2019
FT
Krasnodar
0 - 2
Ural
sexta
05/07/2019
FT
Terek Groznyi
1 - 1
Inter Zapresic
sexta
05/07/2019
FT
Györ
2 - 0
Újpest
sexta
05/07/2019
FT
Triglav
2 - 3
Vojvodina Novi Sad
sexta
05/07/2019
18:00
Ural
-
Kaposvári Rákóczi
sexta
05/07/2019
FT
Etar VT
2 - 0
Lovech
sexta
05/07/2019
FT
Viktoria Aschaffenburg
1 - 2
Köln II
sexta
05/07/2019
FT
Frechen
1 - 7
Colônia
sexta
05/07/2019
FT
Wacker Innsbruck
0 - 3
Dynamo Kiev
sexta
05/07/2019
FT
Krasnodar II
0 - 1
Szombathelyi Haladás
sexta
05/07/2019
FT
Alemannia Haibach
0 - 7
Darmstadt 98
sexta
05/07/2019
FT
Oberneuland
1 - 6
Osnabrück
sexta
05/07/2019
FT
VVV Venlo
3 - 3
Sint Truidense
sexta
05/07/2019
FT
Austria Klagenfurt
0 - 1
Wolfsberger AC
sexta
05/07/2019
FT
Ruzomberok
1 - 0
Třinec
sexta
05/07/2019
FT
Plauen
2 - 3
Auerbach
sexta
05/07/2019
FT
Bischofswerdaer FV
2 - 1
International Leipzig
sexta
05/07/2019
FT
Horn
3 - 0
Team Wiener Linien
sexta
05/07/2019
FT
Amstetten
0 - 1
Wiener Neustadt
sexta
05/07/2019
FT
Austria Salzburg
1 - 2
Borussia Dortmund II
sexta
05/07/2019
FT
Emmen
1 - 1
Zwolle
sexta
05/07/2019
FT
Heerenveen
5 - 4
Meppen 1912
sexta
05/07/2019
FT
Groningen
2 - 0
Ross County
sexta
05/07/2019
FT
Fleetwood Town
1 - 0
Wrexham
sexta
05/07/2019
FT
Kortrijk
2 - 0
OH Leuven
sexta
05/07/2019
FT
Chiasso
2 - 2
Lugano
sexta
05/07/2019
FT
Domzale
1 - 0
Voždovac
sexta
05/07/2019
FT
Backnang
0 - 3
Stuttgart
sexta
05/07/2019
FT
Monheim
0 - 2
Fortuna Köln
sexta
05/07/2019
FT
Truro City
0 - 0
Exeter City
sexta
05/07/2019
FT
Grêmio
2 - 1
Criciúma
sexta
05/07/2019
FT
Budapesti Vasas
2 - 0
DAC 1904
sexta
05/07/2019
FT
Swindon Supermarine
0 - 3
Swindon Town
sexta
05/07/2019
FT
Bowers & Pitsea
0 - 2
Colchester United
sexta
05/07/2019
FT
São Paulo
3 - 1
Cuiabá-MT
sexta
05/07/2019
FT
AFC Wimbledon
0 - 3
Brentford
sexta
05/07/2019
FT
Brechin City
0 - 6
Dundee United
sexta
05/07/2019
FT
Bracknell Town
1 - 4
Wealdstone
sábado
06/07/2019
00:00
Warta Poznan
-
Widzew Lódz
sábado
06/07/2019
00:00
Querétaro
-
Atlético San Luis
sábado
06/07/2019
00:00
Hallescher
-
Ústí nad Labem
sábado
06/07/2019
00:00
Ingolstadt 04 II
-
Ansbach 09
sábado
06/07/2019
00:00
Kisvárda
-
Vác
sábado
06/07/2019
FT
Academica Clinceni
3 - 0
Concordia Chiajna
sábado
06/07/2019
FT
Mezőkövesd
1 - 0
Kazincbarcika
sábado
06/07/2019
FT
Hermannstadt
2 - 0
Csikszereda
sábado
06/07/2019
FT
Odra Opole
2 - 2
Belchatów
sábado
06/07/2019
FT
Zlaté Moravce
2 - 2
Petržalka
sábado
06/07/2019
FT
Rad Beograd
1 - 1
Zlatibor Čajetina
sábado
06/07/2019
FT
Kolos Kovalivka
2 - 3
Polissya
sábado
06/07/2019
FT
Lódz
2 - 1
Tychy
sábado
06/07/2019
FT
Sandecja Nowy Sącz
2 - 4
Znicz Pruszków
sábado
06/07/2019
FT
Uničov
1 - 1
Líšeň
sábado
06/07/2019
FT
Napredak Krusevac
1 - 0
Mladost Lučani
sábado
06/07/2019
11:00
Stomil Olsztyn
-
Kalisz
sábado
06/07/2019
FT
Raków Czestochowa
4 - 1
Wisla Plock
sábado
06/07/2019
FT
Jastrzębie
0 - 0
Katowice
sábado
06/07/2019
FT
Slovácko
1 - 1
Trenčín
sábado
06/07/2019
FT
FC Wil 1900
6 - 4
Brühl
sábado
06/07/2019
FT
Dukla Praga
4 - 2
Varnsdorf
sábado
06/07/2019
FT
Prostějov
3 - 4
Dubnica
sábado
06/07/2019
FT
Winterthur
5 - 1
YF Juventus
sábado
06/07/2019
FT
Heimstetten
4 - 0
Pullach
sábado
06/07/2019
FT
Paks
2 - 0
Pécsi MFC
sábado
06/07/2019
FT
Teplice
1 - 0
Slavoj Vyšehrad
sábado
06/07/2019
FT
Odense
2 - 0
Roskilde
sábado
06/07/2019
FT
Farense
1 - 0
Rochdale
sábado
06/07/2019
FT
Zaglebie Sosnowiec
1 - 0
Frýdek-Místek
sábado
06/07/2019
FT
Cova Piedade
0 - 1
Academico Viseu
sábado
06/07/2019
FT
Vitoria de Setubal
4 - 0
Oliveira Hospital
sábado
06/07/2019
FT
Porto
6 - 0
Águeda
sábado
06/07/2019
FT
Wisla Cracóvia
1 - 0
Podbeskidzie
sábado
06/07/2019
FT
Diósgyőr
2 - 1
Podbrezová
sábado
06/07/2019
FT
Randers
2 - 0
Viborg
sábado
06/07/2019
FT
Dinamo Zagreb
2 - 2
Orenburg
sábado
06/07/2019
FT
Lechia Gdansk
7 - 1
Bytovia Bytów
sábado
06/07/2019
FT
Mansfield Town
1 - 2
Swansea City
sábado
06/07/2019
FT
Hertha Berlin II
2 - 1
Torgelower Greif
sábado
06/07/2019
FT
Arouca
2 - 1
Vitoria de Guimarães
sábado
06/07/2019
FT
Stal Mielec
2 - 0
Radomiak Radom
sábado
06/07/2019
FT
Rödinghausen
1 - 2
Osnabrück
sábado
06/07/2019
FT
Vejle
1 - 0
Esbjerg
sábado
06/07/2019
FT
Fulham
1 - 3
Cambridge United
sábado
06/07/2019
FT
Chojniczanka Chojnice
1 - 1
Błękitni Stargard
sábado
06/07/2019
FT
Reading
2 - 0
Southend United
sábado
06/07/2019
FT
Mafra
1 - 3
Belenenses
sábado
06/07/2019
FT
Wacker Nordhausen
1 - 1
Hallescher
sábado
06/07/2019
FT
Berliner FC Dynamo
9 - 0
Sparta Lichtenberg
sábado
06/07/2019
FT
Tennis Borussia Berlin
1 - 2
Altglienicke
sábado
06/07/2019
FT
Braga
4 - 1
Oliveirense
sábado
06/07/2019
FT
Varberg
0 - 3
Norrby
sábado
06/07/2019
FT
Yate Town
1 - 10
Bristol Rovers
sábado
06/07/2019
FT
Eintracht Mahlsdorf
2 - 1
Union Fürstenwalde
sábado
06/07/2019
FT
SonderjyskE
1 - 2
Weiche Flensburg
sábado
06/07/2019
FT
Waldhof Mannheim 07
4 - 0
Fola Esch
sábado
06/07/2019
FT
Concord Rangers
0 - 4
Millwall
sábado
06/07/2019
FT
Parkgate
0 - 7
Rotherham United
sábado
06/07/2019
FT
Optik Rathenow
2 - 7
Berlin Ankaraspor
sábado
06/07/2019
FT
TSV Steinbach
2 - 0
Bonner
sábado
06/07/2019
FT
Liefering
1 - 2
Bayern Munique II
sábado
06/07/2019
FT
TuS Haltern
4 - 1
SC Velbert
sábado
06/07/2019
FT
Babelsberg
0 - 0
Hertha Zehlendorf
sábado
06/07/2019
14:00
Mainz II
-
Hessen Dreieich
sábado
06/07/2019
FT
FC Gießen
2 - 2
Eintracht Stadtallendorf
sábado
06/07/2019
FT
Gainsborough Trinity
0 - 3
Lincoln City
sábado
06/07/2019
FT
Havelse
2 - 1
Germania Halberstadt
sábado
06/07/2019
FT
Lotte
4 - 2
Utrecht II
sábado
06/07/2019
FT
Kremin'
1 - 2
Kolos Kovalivka
sábado
06/07/2019
FT
Groningen
3 - 0
Preussen 06 Münster
sábado
06/07/2019
14:30
Bayreuth
-
Hallescher
sábado
06/07/2019
FT
Purmersteijn
0 - 6
Volendam
sábado
06/07/2019
FT
Standard de Liège
2 - 2
Oleksandria
sábado
06/07/2019
FT
Linfield
2 - 4
Saint Johnstone
sábado
06/07/2019
FT
Glenavon
2 - 1
Heart of Midlothian
sábado
06/07/2019
FT
Paderborn
3 - 2
Ipswich Town
sábado
06/07/2019
FT
Odra Opole
2 - 2
Ruch Zdzieszowice
sábado
06/07/2019
FT
Thun
0 - 3
Kriens
sábado
06/07/2019
FT
Schalding-Heining
0 - 1
Jahn Regensburg
sábado
06/07/2019
FT
Memmingen
1 - 1
Ravensburg
sábado
06/07/2019
FT
Willem II
2 - 1
Oostende
sábado
06/07/2019
FT
Albion Rovers
1 - 3
Hamilton
sábado
06/07/2019
FT
Faversham Town
1 - 9
Gillingham
sábado
06/07/2019
FT
Tranmere Rovers
1 - 2
Livingston
sábado
06/07/2019
FT
Schwarz Weis Rehden
3 - 1
Fortuna Düsseldorf II
sábado
06/07/2019
FT
Carl Zeiss Jena
0 - 0
Ústí nad Labem
sábado
06/07/2019
FT
Schweinfurt
1 - 2
Saarbrücken
sábado
06/07/2019
FT
Blau-Weiß Zorbau
1 - 4
Chemie Leipzig
sábado
06/07/2019
FT
Trelleborg
1 - 2
Silkeborg
sábado
06/07/2019
FT
Nordsjaelland
0 - 3
PAOK
sábado
06/07/2019
FT
Atlético-MG
1 - 3
América-MG
sábado
06/07/2019
FT
Linlithgow Rose
1 - 1
Annan Athletic
sábado
06/07/2019
FT
Antwerp
1 - 1
Magdeburg
sábado
06/07/2019
FT
Bahlinger
2 - 2
Sandhausen
sábado
06/07/2019
FT
Darlington
0 - 3
Motherwell
sábado
06/07/2019
FT
Paderborn II
1 - 0
Schalke 04 II
sábado
06/07/2019
FT
Schonnebeck
3 - 2
Wattenscheid
sábado
06/07/2019
FT
Union Berlin
2 - 1
Brondby
sábado
06/07/2019
FT
Rapid Viena
2 - 1
Jablonec
sábado
06/07/2019
FT
Saturn
0 - 3
Torpedo Vladimir
sábado
06/07/2019
FT
Internacional
0 - 1
Brasil-RS
sábado
06/07/2019
FT
Herne Bay
1 - 1
Maidstone United
sábado
06/07/2019
FT
Barrow
1 - 2
Blackburn Rovers
sábado
06/07/2019
FT
Folkestone Invicta
2 - 3
Dover Athletic
sábado
06/07/2019
FT
Welwyn Garden City
1 - 3
Luton Town
sábado
06/07/2019
FT
Nantwich Town
2 - 1
Crewe Alexandra
sábado
06/07/2019
FT
Halesowen Town
1 - 3
Solihull Moors
sábado
06/07/2019
16:00
Redhill
-
Sutton United
sábado
06/07/2019
FT
Fraserburgh
1 - 2
Peterhead
sábado
06/07/2019
FT
Harlow Town
0 - 5
Leyton Orient
sábado
06/07/2019
FT
Stranraer
0 - 1
Coleraine
sábado
06/07/2019
FT
Dunfermline
1 - 3
Hibernian
sábado
06/07/2019
FT
Kidsgrove Athletic
1 - 2
Port Vale
sábado
06/07/2019
FT
Alfreton Town
2 - 1
Walsall
sábado
06/07/2019
FT
Bamber Bridge
0 - 2
Preston North End
sábado
06/07/2019
FT
Guiseley
0 - 2
Bradford City
sábado
06/07/2019
FT
Cleethorpes Town
0 - 8
Grimsby Town
sábado
06/07/2019
FT
Blackfield & Langley
0 - 0
Eastleigh
sábado
06/07/2019
FT
Nuneaton Borough
0 - 2
Notts County
sábado
06/07/2019
FT
Aberdeen
1 - 1
Inverness
sábado
06/07/2019
FT
Forfar Athletic
1 - 0
Greenock Morton
sábado
06/07/2019
FT
Chester
1 - 7
Wigan
sábado
06/07/2019
FT
Raith Rovers
2 - 0
Spartans
sábado
06/07/2019
FT
Leamington
0 - 4
Coventry City
sábado
06/07/2019
FT
AZ Alkmaar
5 - 2
Club Brugge
sábado
06/07/2019
FT
Piast Gliwice
7 - 1
Miedź Legnica
sábado
06/07/2019
FT
Jeddeloh
5 - 0
Bremer
sábado
06/07/2019
FT
Airdrieonians
3 - 0
Cowdenbeath
sábado
06/07/2019
FT
Cove Rangers
2 - 1
Montrose
sábado
06/07/2019
FT
Dumbarton
3 - 2
Dundee United
sábado
06/07/2019
FT
Rheindorf Altach
2 - 0
Dornbirn
sábado
06/07/2019
FT
Salzburg
1 - 1
Arsenal Tula
sábado
06/07/2019
FT
Grasshopper
4 - 0
Schaffhausen
sábado
06/07/2019
FT
Viktoria Berlin
4 - 1
Krieschow
sábado
06/07/2019
FT
Wolfsburg
2 - 1
Hansa Rostock
sábado
06/07/2019
FT
HSC Hannover
3 - 1
Borussia Hildesheim
sábado
06/07/2019
16:00
Aubstadt
-
Abtswind
sábado
06/07/2019
FT
Schwarz Weis Essen
1 - 4
Rot Weiss Essen
sábado
06/07/2019
FT
FC Zürich
3 - 5
Stuttgart
sábado
06/07/2019
FT
Hallen
0 - 14
Bristol City
sábado
06/07/2019
FT
Gent
3 - 0
Aris Saloniki
sábado
06/07/2019
FT
Yeovil Town
2 - 0
Stratford Town
sábado
06/07/2019
FT
Pardubice
2 - 2
Vysocina Jihlava
sábado
06/07/2019
FT
Dynamo Ceské Budejovice
3 - 0
Viktoria Zizkov
sábado
06/07/2019
FT
Karviná
2 - 0
Pohronie
sábado
06/07/2019
FT
Kapfenberg
3 - 3
Sturm Graz
sábado
06/07/2019
FT
Vroomshoopse Boys
0 - 4
Heracles Almelo
sábado
06/07/2019
FT
Slask Wroclaw
2 - 0
Slaven Koprivnica
sábado
06/07/2019
FT
Lódz
3 - 0
Kotwica Kołobrzeg
sábado
06/07/2019
FT
Linx 1949
0 - 2
Freiburg
sábado
06/07/2019
FT
Lech Poznan
2 - 1
Midtjylland
sábado
06/07/2019
FT
Laakkwartier
0 - 10
ADO Den Haag
sábado
06/07/2019
FT
Arka Gdynia
2 - 2
Chemnitzer
sábado
06/07/2019
FT
Wuppertaler
0 - 4
Bayer Leverkusen
sábado
06/07/2019
FT
Grenoble
3 - 1
Le Puy Foot
sábado
06/07/2019
FT
Linz
2 - 1
Bohemians Praga
sábado
06/07/2019
FT
De Graafschap
4 - 0
Zaglebie Lubin
sábado
06/07/2019
FT
Ulm 1846
2 - 0
Augsburg II
sábado
06/07/2019
FT
Pribram
2 - 2
Vlašim
sábado
06/07/2019
FT
Lausanne
3 - 2
Servette
sábado
06/07/2019
FT
Avranches
0 - 2
Guingamp
sábado
06/07/2019
FT
Korona Kielce
1 - 1
Vitesse
sábado
06/07/2019
FT
Uerdingen 05
0 - 2
Arminia Bielefeld
sábado
06/07/2019
FT
Sereď
1 - 1
Hungária FC
sábado
06/07/2019
FT
Vaduz
2 - 0
Austria Lustenau
sábado
06/07/2019
FT
Botev Plovdiv
0 - 0
Lokomotiv Sofia 1929
sábado
06/07/2019
17:00
Reutlingen
-
Aalen
sábado
06/07/2019
FT
FC Brno
4 - 0
Nitra
sábado
06/07/2019
FT
Septemvri Sofia
0 - 1
Vitosha Bistritsa
sábado
06/07/2019
FT
Sandhausen
1 - 0
Nancy
sábado
06/07/2019
FT
Legia Varsóvia
6 - 0
Pogoń Siedlce
sábado
06/07/2019
FT
Troyes
2 - 0
Villefranche
sábado
06/07/2019
FT
Boulogne
3 - 2
Lens
sábado
06/07/2019
FT
Le Havre
4 - 0
Paris FC
sábado
06/07/2019
FT
Tigres
1 - 0
Veracruz
sábado
06/07/2019
FT
Kortrijk
1 - 1
Valenciennes
sábado
06/07/2019
17:00
Viktoria Köln
-
AS Eupen
sábado
06/07/2019
FT
Slavoj Trebišov
1 - 1
Kisvárda
sábado
06/07/2019
FT
Westerlo
2 - 0
Vorskla Poltava
sábado
06/07/2019
FT
Teutonia Ottensen
3 - 2
Hamburgo II
sábado
06/07/2019
17:30
Pachuca
-
Potros UAEM
sábado
06/07/2019
FT
Arda
1 - 1
Botev Galabovo
sábado
06/07/2019
FT
Beroe
3 - 1
Tsarsko selo
sábado
06/07/2019
FT
Slavia Sofia
1 - 3
CSKA 1948 Sofia
sábado
06/07/2019
FT
Thun
1 - 5
St. Gallen
sábado
06/07/2019
FT
Zlín
3 - 0
Senica
sábado
06/07/2019
FT
Mjällby
2 - 2
Fremad Amager
sábado
06/07/2019
FT
Clermont Foot
2 - 0
Rodez
sábado
06/07/2019
FT
Mattersburg
0 - 0
Lafnitz
sábado
06/07/2019
FT
Stade Lavallois
1 - 1
Caen
sábado
06/07/2019
FT
Auxerre
2 - 1
Bourg-Péronnas
sábado
06/07/2019
FT
Sochaux
0 - 0
Yverdon
sábado
06/07/2019
FT
Celje
1 - 2
Krylya Sovetov
sábado
06/07/2019
FT
Beringen
0 - 12
Genk
sábado
06/07/2019
FT
Traiskirchen
1 - 3
Floridsdorfer AC
sábado
06/07/2019
FT
Rudar
1 - 0
Voždovac
sábado
06/07/2019
FT
HNK Gorica
1 - 0
Tabor Sežana
sábado
06/07/2019
FT
Wildon
7 - 2
Grazer
sábado
06/07/2019
FT
Aluminij
3 - 1
Rogaška
sábado
06/07/2019
FT
Dudelange
4 - 3
Excelsior Virton
sábado
06/07/2019
18:00
Napredak Krusevac
-
Zemun
sábado
06/07/2019
FT
Hartberg
2 - 0
Hannover
sábado
06/07/2019
FT
Chamois Niortais
1 - 3
Cholet
sábado
06/07/2019
FT
Rad Beograd
0 - 2
Spartak Subotica
sábado
06/07/2019
FT
TB Uphusen
0 - 6
Werder Bremen II
sábado
06/07/2019
FT
CSKA Sofia
3 - 0
Vihren Sandanski
sábado
06/07/2019
FT
Pirmasens
3 - 3
Borussia Neunkirchen
sábado
06/07/2019
FT
Lorient
2 - 0
Concarneau
sábado
06/07/2019
18:30
Debreceni
-
Zemplín Michalovce
sábado
06/07/2019
FT
Beltinci
1 - 3
Mura
sábado
06/07/2019
FT
Mladost Lučani
1 - 0
Borac Banja Luka
sábado
06/07/2019
FT
FVC
0 - 4
Cambuur Leeuwarden
sábado
06/07/2019
FT
OH Leuven
4 - 4
Mechelen
sábado
06/07/2019
FT
Deinze
0 - 2
Zulte Waregem
sábado
06/07/2019
FT
Cercle Brugge
1 - 4
Monaco
sábado
06/07/2019
19:00
Nottingham Forest
-
Peterborough United
sábado
06/07/2019
FT
Lommel
3 - 1
FC Eindhoven
sábado
06/07/2019
FT
Chaves
2 - 1
Desportivo Aves
sábado
06/07/2019
FT
SC NEC
0 - 7
NEC
sábado
06/07/2019
FT
Feldkirchen Kärnten
0 - 4
Austria Klagenfurt
sábado
06/07/2019
FT
Beerschot
2 - 0
KFC Duffel
sábado
06/07/2019
FT
Fužinar
0 - 3
Inđija
sábado
06/07/2019
FT
CRB-AL
1 - 0
Retrô
sábado
06/07/2019
FT
Santos
1 - 1
Ponte Preta
sábado
06/07/2019
FT
Peterborough United
2 - 0
Saint Mirren
sábado
06/07/2019
FT
Olimpija Ljubljana
1 - 0
Partizan Belgrado
sábado
06/07/2019
FT
Goiás
1 - 0
Racing
sábado
06/07/2019
FT
Cruz Azul
0 - 0
Monarcas Morelia
domingo
07/07/2019
00:00
Cracovia Kraków
-
Puszcza Niepołomice
domingo
07/07/2019
00:00
Karlsruher
-
WSG Tirol
domingo
07/07/2019
FT
Atlético Nacional
0 - 0
Lanús
domingo
07/07/2019
FT
América México
0 - 2
River Plate
domingo
07/07/2019
FT
Cafetaleros de Chiapas
0 - 1
Pumas
domingo
07/07/2019
FT
Chivas de Guadalajara
0 - 2
Boca Juniors
domingo
07/07/2019
FT
Opava
2 - 0
Poprad
domingo
07/07/2019
FT
Radnik Surdulica
2 - 0
Borac Banja Luka
domingo
07/07/2019
FT
Darıca Gençlerbirliği
0 - 6
Illychivets Mariupol
domingo
07/07/2019
FT
Korona Kielce
2 - 1
Tychy
domingo
07/07/2019
FT
Bayern Munique II
0 - 0
Türkgücü München
domingo
07/07/2019
FT
Excel Mouscron
2 - 0
Sigma Olomouc
domingo
07/07/2019
FT
Bergisch Gladbach
2 - 0
Germania Ratingen
domingo
07/07/2019
FT
Malmo
2 - 4
Lyngby
domingo
07/07/2019
FT
Halmstads
0 - 0
Hvidovre
domingo
07/07/2019
FT
Wacker Nordhausen
0 - 0
Nuremberg II
domingo
07/07/2019
FT
Lippstadt
1 - 0
Wiedenbrück 2000
domingo
07/07/2019
FT
Drochtersen Assel
0 - 1
Neumunster
domingo
07/07/2019
FT
Kariobangi Sharks
1 - 1
Everton
domingo
07/07/2019
FT
Hertha Berlin
4 - 1
Eintracht Braunschweig
domingo
07/07/2019
15:00
Eichstätt
-
St. Pauli
domingo
07/07/2019
FT
FSV Frankfurt
2 - 2
Holstein Kiel II
domingo
07/07/2019
FT
Ingolstadt
0 - 3
St. Pauli
domingo
07/07/2019
FT
Chapecoense
0 - 0
Operário-PR
domingo
07/07/2019
FT
Ried
0 - 3
Munique 1860
domingo
07/07/2019
FT
Rangers
5 - 0
Oxford United
domingo
07/07/2019
FT
NAC Breda
3 - 0
Lokomotiva Zagreb
domingo
07/07/2019
FT
Verl 1924
4 - 0
Oldenburg
domingo
07/07/2019
FT
Corinthians
1 - 2
Londrina-PR
domingo
07/07/2019
FT
Dynamo Dresden
1 - 1
Atromitos Athens
domingo
07/07/2019
FT
Rostov
1 - 2
Hannover
domingo
07/07/2019
FT
Mladá Boleslav
2 - 0
Baník Sokolov
domingo
07/07/2019
FT
Qəbələ
2 - 1
Illychivets Mariupol
domingo
07/07/2019
FT
Necaxa
4 - 0
Mineros de Zacatecas
domingo
07/07/2019
FT
Mačva Šabac
0 - 0
Javor
domingo
07/07/2019
FT
Krasnodar
1 - 2
Krylya Sovetov
domingo
07/07/2019
17:00
Zorya Luhansk
-
Proleter Novi Sad
domingo
07/07/2019
FT
Ufa
9 - 1
Wacker Innsbruck
domingo
07/07/2019
FT
Eichstätt
1 - 3
Wehen Wiesbaden
domingo
07/07/2019
FT
Lokeren
5 - 0
Monaco
domingo
07/07/2019
17:30
Bravo
-
Tuzla City
domingo
07/07/2019
FT
Lokomotiv Plovdiv 1936
2 - 0
Montana
domingo
07/07/2019
FT
Rot Weiss Oberhausen
1 - 3
Schalke 04
domingo
07/07/2019
FT
Cherno More Varna
4 - 0
Dunav ot Ruse
domingo
07/07/2019
FT
AEK
1 - 0
Górnik Zabrze
domingo
07/07/2019
FT
Koper
2 - 2
Istra 1961
domingo
07/07/2019
FT
Zlatibor Čajetina
0 - 1
Spartak Subotica
domingo
07/07/2019
FT
Rayados de Monterrey
0 - 1
León
domingo
07/07/2019
FT
Santos Laguna
1 - 1
Toluca
segunda
08/07/2019
FT
FC Dallas
0 - 0
Tijuana
segunda
08/07/2019
FT
Shakhtar Donetsk
3 - 0
Proleter Novi Sad
segunda
08/07/2019
FT
Osijek
4 - 1
Zorya Luhansk
segunda
08/07/2019
FT
Osijek
2 - 0
Kobenhavn
segunda
08/07/2019
FT
Inđija
0 - 0
Slaven Koprivnica
segunda
08/07/2019
FT
Krško
0 - 1
Vojvodina Novi Sad
segunda
08/07/2019
FT
Wolfsberger AC
0 - 2
Shakhtar Donetsk
segunda
08/07/2019
FT
Sportfreunde Siegen 1899
0 - 6
Fortuna Düsseldorf
segunda
08/07/2019
FT
Olympiakos
1 - 1
Dynamo Kiev
segunda
08/07/2019
FT
Stade Nyonnais
0 - 1
Nantes
segunda
08/07/2019
FT
Serooskerke
0 - 5
ADO Den Haag
segunda
08/07/2019
FT
Cork City
0 - 2
Preston North End
segunda
08/07/2019
FT
Heart of Midlothian
1 - 1
Inverness
segunda
08/07/2019
FT
Sligo Rovers
1 - 0
Accrington Stanley
segunda
08/07/2019
FT
Hamilton
2 - 0
Stirling Albion
terça
09/07/2019
FT
Arka Gdynia
2 - 1
Olimpia Elbląg
terça
09/07/2019
FT
Mačva Šabac
1 - 1
Mladost Lučani
terça
09/07/2019
FT
Braga
5 - 1
Varzim
terça
09/07/2019
FT
Schalke 04 II
0 - 3
Utrecht II
terça
09/07/2019
FT
Perth Glory
3 - 0
Bayswater City
terça
09/07/2019
FT
CSKA Moscou
4 - 0
Rubin Kazan
terça
09/07/2019
FT
Wolfsburg
2 - 1
Caen
terça
09/07/2019
FT
Dnipro-1
2 - 1
Olimpik Donetsk
terça
09/07/2019
FT
Slask Wroclaw
2 - 1
Zorya Luhansk
terça
09/07/2019
FT
Hapoel Tel Aviv
1 - 2
Hapoel Jerusalem
terça
09/07/2019
FT
Lech Poznan
2 - 0
Vitesse
terça
09/07/2019
FT
Sandecja Nowy Sącz
3 - 2
Maccabi Netanya
terça
09/07/2019
FT
Excelsior
3 - 1
TOP Oss
terça
09/07/2019
FT
Créteil Lusitanos
1 - 2
Auxerre
terça
09/07/2019
FT
Terek Groznyi
1 - 0
Holstein Kiel
terça
09/07/2019
FT
Lille
2 - 1
Dunkerque
terça
09/07/2019
FT
Admira
0 - 1
Ried
terça
09/07/2019
FT
Radnik Surdulica
4 - 3
Zlatibor Čajetina
terça
09/07/2019
FT
Sereď
4 - 2
Podbrezová
terça
09/07/2019
FT
Boluspor
0 - 2
Westerlo
terça
09/07/2019
FT
Chemnitzer
0 - 1
Larne
terça
09/07/2019
FT
Auerbach
2 - 2
Hallescher
terça
09/07/2019
FT
Greifswalder
0 - 0
Hansa Rostock
terça
09/07/2019
FT
Pau
2 - 1
Ajaccio
terça
09/07/2019
FT
Stade Lavallois
1 - 2
Le Havre
terça
09/07/2019
FT
Rodez
3 - 2
Villefranche
terça
09/07/2019
FT
Viktoria Berlin
3 - 1
Erzgebirge Aue
terça
09/07/2019
FT
Schwechat
2 - 6
Ebreichsdorf
terça
09/07/2019
FT
Rijeka
4 - 1
APOEL
terça
09/07/2019
FT
Tabor Sežana
2 - 1
Radomlje
terça
09/07/2019
FT
Union Saint-Gilloise
2 - 0
Maccabi Tel Aviv
terça
09/07/2019
FT
Beerschot
0 - 0
Valenciennes
terça
09/07/2019
FT
Gurten
1 - 4
Heidenheim
terça
09/07/2019
FT
Koper
1 - 2
Inđija
terça
09/07/2019
FT
Basel
4 - 1
Lausanne
terça
09/07/2019
FT
Pardubice
1 - 0
Uničov
terça
09/07/2019
FT
Pinzgau Saalfelden
0 - 2
Nuremberg
terça
09/07/2019
FT
Zirl
0 - 5
Dynamo Kiev
terça
09/07/2019
FT
Augsburg
6 - 0
Gundelfingen
terça
09/07/2019
FT
Würzburger Kickers
1 - 0
Aubstadt
terça
09/07/2019
FT
Rot Weiss Ahlen
2 - 1
Fortuna Düsseldorf II
terça
09/07/2019
FT
Homburg Saar
3 - 1
Kaiserslautern
terça
09/07/2019
FT
St. Gallen
3 - 0
Bochum
terça
09/07/2019
FT
Amstetten
2 - 0
Oedt
terça
09/07/2019
FT
Le Mans
2 - 0
Paris FC
terça
09/07/2019
FT
SDC Putten
0 - 8
Waalwijk
terça
09/07/2019
FT
St. Peter
1 - 8
Vorwarts
terça
09/07/2019
FT
Draßburg
1 - 2
Kapfenberg
terça
09/07/2019
FT
Widnau
1 - 7
Austria Lustenau
terça
09/07/2019
FT
Zwolle
2 - 2
PAOK
terça
09/07/2019
FT
Andrézieux
1 - 2
Saint Étienne
terça
09/07/2019
FT
Kalsdorf
1 - 1
Lafnitz
terça
09/07/2019
FT
Béziers
0 - 0
Toulouse
terça
09/07/2019
FT
Lotte
0 - 1
NEC
terça
09/07/2019
FT
Belfort
1 - 1
Sochaux
terça
09/07/2019
FT
UNA
3 - 6
FC Eindhoven
terça
09/07/2019
FT
Roda
1 - 4
Alemannia Aachen
terça
09/07/2019
FT
DZC '68
2 - 3
De Graafschap
terça
09/07/2019
FT
Bourg-Péronnas
0 - 2
Troyes
terça
09/07/2019
FT
Wiener SC
4 - 3
Horn
terça
09/07/2019
FT
Sporting Toulon
2 - 4
Barnsley
terça
09/07/2019
19:00
Nitra
-
Karpaty Lviv
terça
09/07/2019
FT
Baden
2 - 3
Aarau
terça
09/07/2019
FT
Nitra
1 - 0
Rukh Vynnyky
terça
09/07/2019
FT
Sasel
1 - 6
Drochtersen Assel
terça
09/07/2019
FT
Leyton Orient
2 - 2
Hull City
terça
09/07/2019
FT
Babelsberg
1 - 1
Pampow
terça
09/07/2019
FT
Bergisch Gladbach
3 - 2
Düsseldorf
terça
09/07/2019
FT
Luzern
1 - 1
Crystal Palace
terça
09/07/2019
FT
Portimonense
1 - 0
Wrexham
terça
09/07/2019
FT
Sheffield Wednesday
2 - 0
Shrewsbury Town
terça
09/07/2019
FT
Tiverton Town
0 - 1
Exeter City
terça
09/07/2019
FT
Truro City
1 - 0
Plymouth Argyle
terça
09/07/2019
FT
Dulwich Hamlet
0 - 2
Colchester United
terça
09/07/2019
FT
Brighouse Town
0 - 2
Bradford City
terça
09/07/2019
FT
Grantham Town
1 - 3
Grimsby Town
terça
09/07/2019
FT
Bideford
0 - 5
Torquay United
terça
09/07/2019
FT
Dumbarton
0 - 2
Hamilton
terça
09/07/2019
FT
Stenhousemuir
1 - 1
Saint Mirren
terça
09/07/2019
FT
Glentoran
2 - 0
H&W Welders
terça
09/07/2019
FT
Finn Harps
1 - 4
Institute
terça
09/07/2019
FT
Folkestone Invicta
1 - 1
Maidstone United
terça
09/07/2019
FT
Berkhamsted
1 - 5
Barnet
terça
09/07/2019
FT
AFC Wimbledon
2 - 3
Bristol City
terça
09/07/2019
FT
Dartford
1 - 1
Ebbsfleet United
terça
09/07/2019
FT
Oxford City
3 - 5
Oxford United
terça
09/07/2019
FT
Clachnacuddin
4 - 3
Elgin City
terça
09/07/2019
FT
United of Manchester
3 - 0
Morecambe
terça
09/07/2019
FT
Carlisle United
3 - 4
Hibernian
terça
09/07/2019
FT
Billericay Town
2 - 3
Southend United
terça
09/07/2019
FT
Wingate & Finchley
0 - 1
Stevenage
terça
09/07/2019
FT
Leamington
1 - 1
Walsall
terça
09/07/2019
FT
Fylde
1 - 0
Wigan
terça
09/07/2019
FT
Slough Town
3 - 4
Eastleigh
terça
09/07/2019
20:45
Frickley Athletic
-
Halifax Town
terça
09/07/2019
FT
Greenock Morton
2 - 3
Saint Johnstone
terça
09/07/2019
FT
Atherton Collieries
0 - 2
Chorley
terça
09/07/2019
FT
Forfar Athletic
2 - 1
Cove Rangers
terça
09/07/2019
FT
Concord Rangers
0 - 4
Dagenham & Redbridge
terça
09/07/2019
FT
Montrose
3 - 2
Arbroath
terça
09/07/2019
FT
Alloa Athletic
0 - 2
Livingston
terça
09/07/2019
FT
Brechin City
0 - 3
Falkirk
terça
09/07/2019
FT
Dundee
1 - 0
Blackpool
terça
09/07/2019
FT
Bromley
3 - 1
Welling United
terça
09/07/2019
FT
Raith Rovers
2 - 1
Cowdenbeath
quarta
10/07/2019
FT
Monarcas Morelia
1 - 2
Atlético San Luis
quarta
10/07/2019
00:00
Tondela
-
Academica de Coimbra
quarta
10/07/2019
00:00
Zemun
-
Javor
quarta
10/07/2019
00:00
Jagiellonia Bialystok
-
Karpaty Lviv
quarta
10/07/2019
FT
América México
0 - 3
Pumas
quarta
10/07/2019
FT
Dinamo Bucareste
2 - 2
Chindia
quarta
10/07/2019
FT
Katowice
6 - 0
Frýdek-Místek
quarta
10/07/2019
FT
Darıca Gençlerbirliği
1 - 2
Illychivets Mariupol
quarta
10/07/2019
FT
Slavoj Vyšehrad
1 - 2
Viktoria Zizkov
quarta
10/07/2019
FT
Olimpia Grudziądz
2 - 0
Warta Poznan
quarta
10/07/2019
FT
Sandecja Nowy Sącz
2 - 1
Liptovský Mikuláš
quarta
10/07/2019
FT
Podbeskidzie
0 - 0
Podhale Nowy Targ
quarta
10/07/2019
FT
Greuther Fürth
1 - 1
Huddersfield Town
quarta
10/07/2019
FT
Nafta
3 - 1
Zalaegerszegi
quarta
10/07/2019
FT
Mladost Lučani
1 - 1
Mačva Šabac
quarta
10/07/2019
FT
Budapesti Vasas
0 - 3
Mezőkövesd
quarta
10/07/2019
11:00
Porto
-
Varzim
quarta
10/07/2019
FT
Rio Ave
0 - 2
Penafiel
quarta
10/07/2019
FT
Unterhaching
1 - 2
Dynamo Dresden
quarta
10/07/2019
FT
Hertha Berlin II
0 - 1
Hamburgo II
quarta
10/07/2019
16:00
Sereď
-
Petržalka
quarta
10/07/2019
FT
WSG Tirol
3 - 2
St. Pauli
quarta
10/07/2019
FT
HNK Gorica
1 - 1
Tuzla City
quarta
10/07/2019
FT
Karpaty Lviv
1 - 0
Kalush
quarta
10/07/2019
FT
Chrobry Głogów
1 - 0
Mieszko Gniezno
quarta
10/07/2019
FT
Rot Weiss Erfurt
1 - 3
FSV Zwickau
quarta
10/07/2019
FT
Puszcza Niepołomice
0 - 1
Partizán Bardejov
quarta
10/07/2019
FT
Miedź Legnica
4 - 1
Górnik Polkowice
quarta
10/07/2019
FT
Querétaro
1 - 3
Celaya
quarta
10/07/2019
FT
Diósgyőr
6 - 1
Poprad
quarta
10/07/2019
FT
Greuther Fürth
0 - 1
Huddersfield Town
quarta
10/07/2019
FT
Kolding
1 - 1
Vejle
quarta
10/07/2019
FT
Budafoki MTE
2 - 1
Pohronie
quarta
10/07/2019
FT
Obolon' Kyiv
0 - 1
Kolos Kovalivka
quarta
10/07/2019
FT
Gyirmót
0 - 0
Zlaté Moravce
quarta
10/07/2019
FT
Ingolstadt
1 - 1
Lugano
quarta
10/07/2019
FT
Slavia Praga
6 - 0
Viktoria Zizkov
quarta
10/07/2019
FT
Puskás
2 - 2
Györ
quarta
10/07/2019
FT
Bnei Yehuda Tel Aviv
0 - 1
Hapoel Kfar Saba
quarta
10/07/2019
FT
Antwerp
2 - 0
Lokomotiva Zagreb
quarta
10/07/2019
FT
Orléans
1 - 2
Chamois Niortais
quarta
10/07/2019
FT
Skalica
1 - 3
Líšeň
quarta
10/07/2019
FT
Viitorul
2 - 0
Spartak Varna
quarta
10/07/2019
FT
UCD
0 - 11
Portsmouth
quarta
10/07/2019
FT
Verl 1924
2 - 2
Paderborn
quarta
10/07/2019
FT
Gil Vicente
5 - 0
Cerveira
quarta
10/07/2019
FT
Bordeaux
1 - 2
Partizan Belgrado
quarta
10/07/2019
FT
Kisvárda
1 - 0
Nyíregyháza Spartacus
quarta
10/07/2019
FT
Famalicão
2 - 1
Santa Clara
quarta
10/07/2019
FT
Feirense
0 - 2
Academico Viseu
quarta
10/07/2019
FT
Wacker Innsbruck
2 - 1
Dynamo Dresden
quarta
10/07/2019
FT
Olympiakos
1 - 1
Hamburgo
quarta
10/07/2019
FT
Sporting Covilhã
4 - 0
Oliveira Hospital
quarta
10/07/2019
FT
Aluminij
3 - 2
Beltinci
quarta
10/07/2019
FT
Huragan Morąg
1 - 1
Stomil Olsztyn
quarta
10/07/2019
FT
Berliner FC Dynamo
0 - 1
Magdeburg
quarta
10/07/2019
FT
Balingen
0 - 1
Sonnenhof Grosaspach
quarta
10/07/2019
FT
Ilshofen
0 - 6
Aalen
quarta
10/07/2019
FT
Preussen 06 Münster
1 - 0
Fortuna Köln
quarta
10/07/2019
FT
HNK Gorica
1 - 0
Kaposvári Rákóczi
quarta
10/07/2019
FT
Meppen 1912
1 - 3
Borussia Dortmund II
quarta
10/07/2019
FT
Meuselwitz
0 - 1
International Leipzig
quarta
10/07/2019
FT
Chaves
0 - 2
Boavista
quarta
10/07/2019
FT
Borussia Mönchengladbach
8 - 0
1. FC M'gladbach
quarta
10/07/2019
FT
Velbert 1902
3 - 3
Köln II
quarta
10/07/2019
FT
Werder Bremen II
2 - 2
Rotherham United
quarta
10/07/2019
FT
Hartberg
2 - 2
Traiskirchen
quarta
10/07/2019
FT
Grazer
1 - 3
Hannover
quarta
10/07/2019
FT
Bischofshofen
0 - 3
Nuremberg
quarta
10/07/2019
FT
Sint Truidense
1 - 2
Lens
quarta
10/07/2019
FT
Mainz
9 - 0
Eisbachtal
quarta
10/07/2019
FT
Châteauroux
1 - 1
Clermont Foot
quarta
10/07/2019
FT
Sion
1 - 1
Grenoble
quarta
10/07/2019
FT
Krieschow
4 - 1
Union Fürstenwalde
quarta
10/07/2019
FT
Hassia Bingen
0 - 4
Mainz II
quarta
10/07/2019
FT
OH Leuven
2 - 2
AS Eupen
quarta
10/07/2019
FT
Ludwigsfelder
2 - 2
Altglienicke
quarta
10/07/2019
FT
SK Beveren
3 - 1
Lommel
quarta
10/07/2019
FT
Rapperswil-Jona
2 - 1
Sporting
quarta
10/07/2019
FT
Vitoria de Guimarães
1 - 0
Desportivo Aves
quarta
10/07/2019
FT
Schaffhausen
2 - 1
YF Juventus
quarta
10/07/2019
FT
Winterthur
3 - 1
Stuttgart
quarta
10/07/2019
FT
Austria Klagenfurt
5 - 0
Wolfsberg
quarta
10/07/2019
FT
Inter Türkspor Kiel
1 - 6
Holstein Kiel II
quarta
10/07/2019
FT
Oliveirense
0 - 2
Paços Ferreira
quarta
10/07/2019
FT
Gartenstadt
2 - 0
Waldhof Mannheim 07
quarta
10/07/2019
FT
Olympia Kirrlach
1 - 12
Astoria Walldorf
quarta
10/07/2019
19:30
Telstar
-
Lisse
quarta
10/07/2019
FT
Sparta Lichtenberg
0 - 0
Lichtenberg
quarta
10/07/2019
FT
Puebla
3 - 4
Veracruz
quarta
10/07/2019
FT
Wingene
2 - 4
Roeselare
quarta
10/07/2019
19:30
Reading
-
Europa
quarta
10/07/2019
FT
Kickers Emden
2 - 3
Jeddeloh
quarta
10/07/2019
FT
Victoria Hamburgo
6 - 3
Heider
quarta
10/07/2019
FT
Young Boys
5 - 1
Eintracht Frankfurt
quarta
10/07/2019
FT
York City
0 - 5
Leeds United
quarta
10/07/2019
FT
Stamford
0 - 6
Peterborough United
quarta
10/07/2019
FT
Gateshead
1 - 3
Middlesbrough
quarta
10/07/2019
FT
Reading
10 - 0
Gibraltar United
quarta
10/07/2019
FT
Thame United
0 - 2
Oxford United
quarta
10/07/2019
FT
Hitchin Town
0 - 3
Stevenage
quarta
10/07/2019
FT
Benfica
1 - 2
Anderlecht
quinta
11/07/2019
FT
Sarasota Metropolis
0 - 2
Derby County
quinta
11/07/2019
FT
León
4 - 4
Toluca
quinta
11/07/2019
FT
Tijuana
1 - 0
Boca Juniors
quinta
11/07/2019
FT
Qəbələ
1 - 3
Vorskla Poltava
quinta
11/07/2019
FT
Mashuk-KMV
0 - 1
Anzhi Makhachkala
quinta
11/07/2019
FT
Paks
1 - 1
Zorya Luhansk
quinta
11/07/2019
FT
Koper
2 - 6
Slaven Koprivnica
quinta
11/07/2019
FT
Rheindorf Altach
2 - 3
West Ham
quinta
11/07/2019
FT
APOEL
1 - 0
Shakhtar Donetsk
quinta
11/07/2019
FT
Újpest
4 - 0
Ajka
quinta
11/07/2019
FT
Skive
1 - 1
Thisted
quinta
11/07/2019
FT
Ashdod
1 - 1
Hapoel Petah Tikva
quinta
11/07/2019
FT
Gorica
1 - 2
Vojvodina Novi Sad
quinta
11/07/2019
FT
Askania Bernburg
0 - 6
Lokomotive Leipzig
quinta
11/07/2019
FT
Newport County
1 - 1
Al Ahly
quinta
11/07/2019
FT
Genk
4 - 1
Maccabi Tel Aviv
quinta
11/07/2019
FT
Accrington Stanley
2 - 1
Olympique de Marseille
quinta
11/07/2019
FT
Schonnebeck
3 - 2
Schermbeck
quinta
11/07/2019
FT
AZ II
2 - 0
Hollandia
quinta
11/07/2019
FT
Bradford Park Avenue
2 - 4
Mansfield Town
quinta
11/07/2019
FT
Moyola Park
1 - 3
Coleraine
quinta
11/07/2019
FT
Boston United
2 - 1
Grimsby Town
quinta
11/07/2019
20:30
Weston-super-Mare
-
Forest Green Rovers
quinta
11/07/2019
FT
South Shields
0 - 2
Sunderland
quinta
11/07/2019
FT
Brackley Town
1 - 2
Oxford United
quinta
11/07/2019
FT
Guiseley
1 - 2
Leeds United
quinta
11/07/2019
FT
Cova Piedade
1 - 1
Birmingham City
sexta
12/07/2019
00:00
Stomil Olsztyn
-
Elana Toruń
sexta
12/07/2019
FT
Sektzia Nes Tziona
4 - 1
Hapoel Kfar Saba
sexta
12/07/2019
FT
Lech Poznan
3 - 1
Tychy
sexta
12/07/2019
FT
Zaglebie Sosnowiec
0 - 2
Raków Czestochowa
sexta
12/07/2019
FT
Chojniczanka Chojnice
2 - 1
Radunia Stężyca
sexta
12/07/2019
FT
Arka Gdynia
1 - 1
Larne
sexta
12/07/2019
FT
Wigry Suwałki
1 - 4
Stomil Olsztyn
sexta
12/07/2019
FT
Fram
0 - 2
Notodden
sexta
12/07/2019
FT
ADO Den Haag
0 - 0
Kortrijk
sexta
12/07/2019
FT
Union Saint-Gilloise
2 - 2
Osnabrück
sexta
12/07/2019
FT
Wehen Wiesbaden
2 - 4
Würzburger Kickers
sexta
12/07/2019
FT
Pogon Szczecin
2 - 1
Vitesse
sexta
12/07/2019
FT
Raków Czestochowa
1 - 0
SKRA Częstochowa
sexta
12/07/2019
FT
Waalwijk
3 - 1
Mechelen
sexta
12/07/2019
FT
FC Wil 1900
1 - 0
Austria Lustenau
sexta
12/07/2019
FT
Górnik Zabrze
1 - 1
Maccabi Netanya
sexta
12/07/2019
FT
Milton Keynes Dons
2 - 2
Oxford City
sexta
12/07/2019
FT
Wisla Plock
4 - 2
Tychy
sexta
12/07/2019
FT
Zaglebie Lubin
2 - 1
Górnik Polkowice
sexta
12/07/2019
FT
Pirmasens
3 - 1
Hoffenheim II
sexta
12/07/2019
FT
Viktoria Köln
0 - 3
Heracles Almelo
sexta
12/07/2019
FT
Coventry City
1 - 1
Northampton Town
sexta
12/07/2019
FT
Boulogne
1 - 2
Amiens
sexta
12/07/2019
FT
Jahn Regensburg
4 - 3
Carl Zeiss Jena
sexta
12/07/2019
FT
Amstetten
2 - 2
Mauerwerk
sexta
12/07/2019
FT
Vítkovice
2 - 0
Uničov
sexta
12/07/2019
18:00
Würzburger Kickers
-
Hoffenheim
sexta
12/07/2019
FT
RB Leipzig
1 - 4
FC Zürich
sexta
12/07/2019
FT
Grasshopper
2 - 3
Bochum
sexta
12/07/2019
FT
Ried
0 - 3
Union Berlin
sexta
12/07/2019
FT
Erzgebirge Aue
2 - 1
Fredericia
sexta
12/07/2019
FT
AEK
1 - 2
Trenčín
sexta
12/07/2019
18:00
Sochaux
-
Auxerre
sexta
12/07/2019
FT
Paris FC
2 - 0
Quevilly-Rouen Métropole
sexta
12/07/2019
FT
Völkermarkt
3 - 4
Austria Klagenfurt
sexta
12/07/2019
FT
Sochaux
0 - 1
Lyon La Duchere
sexta
12/07/2019
FT
Vlašim
2 - 3
Benešov
sexta
12/07/2019
FT
Ethnikos
1 - 0
Anorthosis Famagusta
sexta
12/07/2019
FT
Ungheni
0 - 16
Desna
sexta
12/07/2019
FT
Stade-Lausanne-Ouchy
0 - 1
Nantes
sexta
12/07/2019
FT
Lippstadt
3 - 3
Gütersloh
sexta
12/07/2019
FT
Le Mans
2 - 1
Angoulême
sexta
12/07/2019
FT
Frohnhausen
2 - 4
Rot Weiss Essen
sexta
12/07/2019
FT
Austria Viena
3 - 1
Queens Park Rangers
sexta
12/07/2019
19:00
Zwolle
-
Gent
sexta
12/07/2019
FT
Kaiserslautern
1 - 0
AFC Wimbledon
sexta
12/07/2019
19:00
Cambuur Leeuwarden
-
De Graafschap
sexta
12/07/2019
19:00
VVV Venlo
-
Beerschot
sexta
12/07/2019
FT
Go Ahead Eagles
2 - 0
Excelsior
sexta
12/07/2019
FT
Club Brugge
1 - 1
Lokomotiva Zagreb
sexta
12/07/2019
FT
Bad Gleichenberg
0 - 2
Kapfenberg
sexta
12/07/2019
FT
Montpellier
2 - 2
Béziers
sexta
12/07/2019
FT
Nîmes
3 - 2
Rodez
sexta
12/07/2019
FT
Wuppertaler
3 - 3
NEC
sexta
12/07/2019
FT
Winterthur
5 - 0
Brühl
sexta
12/07/2019
FT
Lafnitz
2 - 1
Szombathelyi Haladás
sexta
12/07/2019
FT
Cambuur Leeuwarden
3 - 0
Harkemase Boys
sexta
12/07/2019
FT
Hull City
2 - 1
Lincoln Red Imps
sexta
12/07/2019
FT
Horn
2 - 0
Krems
sexta
12/07/2019
FT
RCS
1 - 10
ADO Den Haag
sexta
12/07/2019
FT
Jeddeloh
3 - 1
Atlas Delmenhorst
sexta
12/07/2019
FT
Homberg
2 - 0
Oldenburg
sexta
12/07/2019
FT
Aarau
7 - 0
Solothurn
sexta
12/07/2019
FT
Bath City
0 - 3
Exeter City
sexta
12/07/2019
FT
Luzern
1 - 3
Eintracht Frankfurt
sexta
12/07/2019
FT
Universitatea Cluj
0 - 5
PAOK
sexta
12/07/2019
FT
Burnley
1 - 0
Fulham
sexta
12/07/2019
FT
Chelmsford City
2 - 1
Dagenham & Redbridge
sexta
12/07/2019
FT
Inverness
3 - 1
Saint Johnstone
sexta
12/07/2019
FT
Weymouth
2 - 2
Southend United
sexta
12/07/2019
FT
Betis
0 - 1
Sheffield United
sexta
12/07/2019
FT
Vitoria de Setubal
2 - 2
Cova Piedade
sábado
13/07/2019
00:00
Radomiak Radom
-
AEK
sábado
13/07/2019
00:00
Wisla Cracóvia
-
Karviná
sábado
13/07/2019
00:00
Querétaro
-
Cimarrones de Sonora
sábado
13/07/2019
00:00
Dukla Praga
-
Slavoj Vyšehrad
sábado
13/07/2019
00:00
WSG Tirol
-
Jahn Regensburg
sábado
13/07/2019
FT
Central Coast Mariners
4 - 1
Manly United
sábado
13/07/2019
FT
Queensland Roar
3 - 0
Redlands United
sábado
13/07/2019
FT
Leganes
2 - 2
Rayo Vallecano
sábado
13/07/2019
10:00
Proleter Novi Sad
-
Slaven Koprivnica
sábado
13/07/2019
FT
FC Brno
9 - 1
Vyškov
sábado
13/07/2019
FT
Viktoria Zizkov
6 - 0
Loko Vltavín
sábado
13/07/2019
FT
Young Boys
1 - 2
Kriens
sábado
13/07/2019
FT
Písek
0 - 2
Hradec Králové
sábado
13/07/2019
FT
Baník Sokolov
1 - 0
Jiskra Domažlice
sábado
13/07/2019
FT
Toulouse
1 - 0
Ajaccio
sábado
13/07/2019
FT
Wisla Plock
1 - 0
Odra Opole
sábado
13/07/2019
FT
Debreceni
1 - 2
Békéscsaba
sábado
13/07/2019
FT
Hellerup
0 - 1
Hvidovre
sábado
13/07/2019
FT
Ústí nad Labem
4 - 0
Slovan Velvary
sábado
13/07/2019
FT
Havelse
2 - 1
Verl 1924
sábado
13/07/2019
FT
Oberlausitz
2 - 1
Varnsdorf
sábado
13/07/2019
FT
Kaposvári Rákóczi
0 - 0
Soroksár SC
sábado
13/07/2019
FT
Siófok
0 - 1
Zalaegerszegi
sábado
13/07/2019
FT
Jagiellonia Bialystok
3 - 0
Atlantas Klaipeda
sábado
13/07/2019
FT
Mafra
1 - 0
Estoril
sábado
13/07/2019
FT
Águeda
0 - 1
Oliveirense
sábado
13/07/2019
FT
Moreirense
1 - 1
Varzim
sábado
13/07/2019
FT
Púchov
0 - 2
Třinec
sábado
13/07/2019
FT
Kolding
2 - 0
Middelfart
sábado
13/07/2019
FT
Wisla Cracóvia
4 - 2
Puszcza Niepołomice
sábado
13/07/2019
FT
OH Leuven
0 - 2
SK Beveren
sábado
13/07/2019
FT
Zemplín Michalovce
2 - 2
Sandecja Nowy Sącz
sábado
13/07/2019
FT
Kisvárda
0 - 1
Diósgyőr
sábado
13/07/2019
FT
Rio Ave
3 - 0
Boavista
sábado
13/07/2019
FT
Desportivo Aves
2 - 1
Tondela
sábado
13/07/2019
FT
Feirense
4 - 0
Lusitano FCV
sábado
13/07/2019
FT
Paços Ferreira
1 - 0
Chaves
sábado
13/07/2019
FT
CfR Pforzheim
1 - 1
Astoria Walldorf
sábado
13/07/2019
FT
Nieciecza
3 - 1
Partizán Bardejov
sábado
13/07/2019
FT
Willem II
2 - 0
TOP Oss
sábado
13/07/2019
FT
Dynamo Kiev
0 - 0
Brentford
sábado
13/07/2019
FT
KFUM
4 - 0
Bærum
sábado
13/07/2019
FT
Lotte
1 - 1
Groningen
sábado
13/07/2019
FT
Werder Bremen
1 - 1
Darmstadt 98
sábado
13/07/2019
FT
Sandhausen
4 - 3
Sonnenhof Grosaspach
sábado
13/07/2019
FT
Altglienicke
6 - 2
Blau-Weiß 90 Berlin
sábado
13/07/2019
FT
Wolfsburg II
6 - 0
Energie Cottbus
sábado
13/07/2019
FT
Hertha Berlin II
2 - 0
Tennis Borussia Berlin
sábado
13/07/2019
FT
Vendsyssel
1 - 1
Viborg
sábado
13/07/2019
FT
Roskilde
2 - 1
Lolland Falster Alliancen
sábado
13/07/2019
FT
Bayern Munique II
4 - 2
Dukla Praga
sábado
13/07/2019
FT
Berliner FC Dynamo
2 - 2
Luckenwalde
sábado
13/07/2019
14:00
1. FC Frankfurt
-
Union Fürstenwalde
sábado
13/07/2019
FT
Lokomotive Leipzig
0 - 2
FSV Zwickau
sábado
13/07/2019
FT
Waldhof Mannheim 07
1 - 2
Ulm 1846
sábado
13/07/2019
FT
Preussen 06 Münster
1 - 3
Heracles Almelo
sábado
13/07/2019
FT
Heerenveen
1 - 4
Volendam
sábado
13/07/2019
FT
Belchatów
1 - 0
Jastrzębie
sábado
13/07/2019
FT
TSV Steinbach
1 - 0
Borussia Dortmund II
sábado
13/07/2019
FT
Lincoln City
1 - 3
Sheffield Wednesday
sábado
13/07/2019
FT
Bonner
0 - 2
Wehen Wiesbaden
sábado
13/07/2019
FT
Freiberg
1 - 2
Aalen
sábado
13/07/2019
FT
Rot Weiss Erfurt
3 - 0
Hallescher
sábado
13/07/2019
FT
Hannover 96 II
1 - 1
Berlin Ankaraspor
sábado
13/07/2019
FT
Holzwickeder SC
0 - 5
Rödinghausen
sábado
13/07/2019
FT
Rot Weiss Essen
4 - 6
Homburg Saar
sábado
13/07/2019
FT
Uerdingen 05
1 - 2
Charleroi
sábado
13/07/2019
FT
Schalke 04 II
0 - 3
Viktoria Köln
sábado
13/07/2019
FT
Vejle
1 - 1
Weiche Flensburg
sábado
13/07/2019
FT
Chemie Leipzig
3 - 0
Barockstadt Fulda-Lehn.
sábado
13/07/2019
FT
Bayern Alzenau
3 - 2
Greuther Furth II
sábado
13/07/2019
FT
Saarbrücken
4 - 1
Excelsior Virton
sábado
13/07/2019
FT
Liefering
2 - 5
Brighton & Hove Albion
sábado
13/07/2019
FT
Hansa Rostock II
0 - 0
Holstein Kiel II
sábado
13/07/2019
FT
Wacker Nordhausen
1 - 3
Hessen Kassel
sábado
13/07/2019
14:00
Heeslinger SC
-
Werder Bremen II
sábado
13/07/2019
FT
Meuselwitz
1 - 0
Kaan-Marienborn
sábado
13/07/2019
FT
Basel II
0 - 4
Freiburg II
sábado
13/07/2019
FT
Hammer
2 - 3
TuS Haltern
sábado
13/07/2019
FT
Duisburg
1 - 1
Stoke
sábado
13/07/2019
FT
DCV
0 - 6
Dordrecht
sábado
13/07/2019
FT
Kickers Offenbach
3 - 2
AFC Wimbledon
sábado
13/07/2019
FT
Hansa Rostock
0 - 0
Hannover
sábado
13/07/2019
FT
Young Boys
2 - 0
Crystal Palace
sábado
13/07/2019
FT
Mattersburg
1 - 1
Holstein Kiel
sábado
13/07/2019
FT
Zaglebie Lubin
1 - 0
Miedź Legnica
sábado
13/07/2019
FT
Schwarz Weis Rehden
2 - 0
Verl 1924
sábado
13/07/2019
FT
Santos Laguna
2 - 1
Atlas
sábado
13/07/2019
FT
Blau Weiss Linz
0 - 3
Union Berlin
sábado
13/07/2019
FT
Würzburger Kickers
1 - 3
FSV Frankfurt
sábado
13/07/2019
FT
Bonnyrigg Rose
1 - 2
Clyde
sábado
13/07/2019
FT
WSG Tirol
0 - 0
Ingolstadt
sábado
13/07/2019
FT
Portstewart
0 - 3
Linfield
sábado
13/07/2019
FT
Bayer Leverkusen
0 - 1
Fortuna Sittard
sábado
13/07/2019
FT
TuS Koblenz
2 - 3
Fortuna Düsseldorf II
sábado
13/07/2019
FT
Helmond Sport
7 - 1
RKSV Nuenen
sábado
13/07/2019
FT
Augsburg
1 - 0
Greuther Fürth
sábado
13/07/2019
FT
Institute
2 - 0
Ballinamallard United
sábado
13/07/2019
FT
Hamburgo II
4 - 1
Sasel
sábado
13/07/2019
15:00
Eintracht Norderstedt
-
Eintracht Northeim
sábado
13/07/2019
FT
Hill Of Beath Hawthorn
5 - 2
Dunfermline
sábado
13/07/2019
FT
Jahn Regensburg
1 - 2
Unterhaching
sábado
13/07/2019
FT
Beerschot
2 - 0
OFI Heraklion
sábado
13/07/2019
FT
Linz
1 - 1
Heidenheim
sábado
13/07/2019
FT
Hoffenheim
3 - 0
Eintracht Braunschweig
sábado
13/07/2019
FT
International Leipzig
1 - 3
Auerbach
sábado
13/07/2019
FT
Wolfsburg
2 - 2
VVV Venlo
sábado
13/07/2019
FT
Havant & Waterlooville
1 - 2
Portsmouth
sábado
13/07/2019
FT
Workington
1 - 3
Barrow
sábado
13/07/2019
FT
Barnet
1 - 1
Wycombe Wanderers
sábado
13/07/2019
FT
Matlock Town
1 - 1
Burton Albion
sábado
13/07/2019
16:00
Spennymoor Town
-
Blackpool
sábado
13/07/2019
FT
Kidderminster Harriers
1 - 1
Bristol Rovers
sábado
13/07/2019
FT
Crawley Town
2 - 3
Swansea City
sábado
13/07/2019
FT
Bedford Town
1 - 2
Luton Town
sábado
13/07/2019
FT
Leamington
1 - 3
Solihull Moors
sábado
13/07/2019
FT
AFC Telford United
0 - 2
Wrexham
sábado
13/07/2019
FT
Slough Town
0 - 3
Sutton United
sábado
13/07/2019
FT
Woking
1 - 1
Oxford United
sábado
13/07/2019
FT
Bracknell Town
0 - 1
Maidenhead United
sábado
13/07/2019
FT
Bamber Bridge
0 - 2
Morecambe
sábado
13/07/2019
FT
Kettering Town
1 - 2
Peterborough United
sábado
13/07/2019
FT
Alfreton Town
0 - 1
Mansfield Town
sábado
13/07/2019
FT
St Albans City
0 - 0
Stevenage
sábado
13/07/2019
FT
Nuneaton Borough
1 - 4
Walsall
sábado
13/07/2019
FT
Wisla Cracóvia
3 - 1
Puszcza Niepołomice
sábado
13/07/2019
FT
Maidstone United
0 - 2
Bromley
sábado
13/07/2019
FT
Fylde
0 - 4
Preston North End
sábado
13/07/2019
FT
Limavady United
0 - 2
Coleraine
sábado
13/07/2019
FT
Altrincham
0 - 6
Crewe Alexandra
sábado
13/07/2019
FT
Celtic
0 - 0
Rennes
sábado
13/07/2019
FT
Farsley Celtic
0 - 1
Halifax Town
sábado
13/07/2019
FT
Hampton & Richmond
1 - 3
Boreham Wood
sábado
13/07/2019
FT
Curzon Ashton
0 - 2
Stockport County
sábado
13/07/2019
FT
Neuchâtel Xamax
0 - 0
Sion
sábado
13/07/2019
FT
Gainsborough Trinity
0 - 2
Doncaster Rovers
sábado
13/07/2019
FT
Alemannia Aachen
2 - 0
Mainz II
sábado
13/07/2019
FT
Stratford Town
2 - 1
Cheltenham Town
sábado
13/07/2019
FT
Penrith AFC
0 - 4
Carlisle United
sábado
13/07/2019
FT
Elversberg
4 - 2
Dudelange
sábado
13/07/2019
FT
NAC Breda
2 - 1
Kortrijk
sábado
13/07/2019
FT
Welling United
0 - 2
Charlton
sábado
13/07/2019
FT
Stocksbridge Park Steels
0 - 5
Sheffield Wednesday
sábado
13/07/2019
FT
Guiseley
0 - 2
Scunthorpe United
sábado
13/07/2019
FT
Karlsruher
1 - 1
Hertha Berlin
sábado
13/07/2019
FT
Folkestone Invicta
0 - 4
Gillingham
sábado
13/07/2019
16:00
Newry City
-
Cliftonville
sábado
13/07/2019
FT
Eichede
2 - 2
Altonaer
sábado
13/07/2019
FT
HNK Gorica
0 - 0
Inđija
sábado
13/07/2019
FT
Lippstadt
1 - 1
Westfalia Rhynern
sábado
13/07/2019
FT
Hamburgo
0 - 1
Huddersfield Town
sábado
13/07/2019
FT
Nantwich Town
1 - 1
Bury
sábado
13/07/2019
FT
Lyon
1 - 2
Servette
sábado
13/07/2019
16:30
Twente
-
Osnabrück
sábado
13/07/2019
FT
Rot-Weiß Koblenz
0 - 0
Eintracht Trier
sábado
13/07/2019
FT
Offenburger
1 - 6
Freiburg
sábado
13/07/2019
FT
Gonsenheim
0 - 8
Mainz
sábado
13/07/2019
FT
Gaflenz
0 - 5
Austria Viena
sábado
13/07/2019
FT
Wolfsberger AC
3 - 1
Bordeaux
sábado
13/07/2019
FT
Chambly-Oise
0 - 0
Dunkerque
sábado
13/07/2019
FT
Telstar
3 - 0
AZ Alkmaar
sábado
13/07/2019
FT
Nice
1 - 3
Thun
sábado
13/07/2019
FT
Sankt Pölten
3 - 0
Znojmo
sábado
13/07/2019
FT
Paks
2 - 2
Partizan Belgrado
sábado
13/07/2019
FT
Kolos Kovalivka
6 - 0
Mykolaiv
sábado
13/07/2019
FT
Monarcas Morelia
6 - 2
Deportivo Saprissa
sábado
13/07/2019
FT
Angers
3 - 1
Les Herbiers
sábado
13/07/2019
17:00
Mezőkövesd
-
Minai
sábado
13/07/2019
17:00
Hungária FC
-
Zlaté Moravce
sábado
13/07/2019
FT
Dijon
2 - 1
Auxerre
sábado
13/07/2019
FT
Bayer Leverkusen
3 - 4
AS Eupen
sábado
13/07/2019
FT
Antwerp
0 - 0
Valenciennes
sábado
13/07/2019
FT
Ansbach 09
1 - 4
Eichstätt
sábado
13/07/2019
FT
Volyn Lutsk
0 - 0
Karpaty Lviv
sábado
13/07/2019
FT
Standard de Liège
0 - 2
Strasbourg
sábado
13/07/2019
FT
Zilina
1 - 0
Hapoel Ironi Kiryat
sábado
13/07/2019
FT
Pachuca
2 - 2
Puebla
sábado
13/07/2019
FT
Skalica
0 - 0
Vysocina Jihlava
sábado
13/07/2019
FT
Caen
2 - 0
Le Havre
sábado
13/07/2019
FT
Napoli
1 - 2
Benevento
sábado
13/07/2019
FT
Orléans
2 - 0
Châteauroux
sábado
13/07/2019
FT
Saint Étienne
1 - 1
Clermont Foot
sábado
13/07/2019
FT
Olimpia Grudziądz
2 - 2
Podbeskidzie
sábado
13/07/2019
FT
Bourg-Péronnas
2 - 2
Grenoble
sábado
13/07/2019
FT
Senica
2 - 1
Prostějov
sábado
13/07/2019
FT
Marchfeld
2 - 2
Floridsdorfer AC
sábado
13/07/2019
FT
Lausanne
2 - 1
Monaco
sábado
13/07/2019
FT
Bellinzona
0 - 4
Chiasso
sábado
13/07/2019
FT
Lorient
1 - 3
Guingamp
sábado
13/07/2019
FT
Sereď
2 - 0
Gyirmót
sábado
13/07/2019
FT
Vorwarts
0 - 4
Salzburg
sábado
13/07/2019
FT
Gent
2 - 4
Sint Truidense
sábado
13/07/2019
FT
Lille
1 - 1
Stade de Reims
sábado
13/07/2019
FT
Nitra
0 - 3
Budapesti Vasas
sábado
13/07/2019
FT
Santa Clara
2 - 2
Sporting Covilhã
sábado
13/07/2019
FT
Le Mans
0 - 1
Chamois Niortais
sábado
13/07/2019
FT
Mettersdorf
3 - 1
Grazer
sábado
13/07/2019
FT
TSC
1 - 1
Rad Beograd
sábado
13/07/2019
FT
Krka
0 - 0
Inter Zapresic
sábado
13/07/2019
FT
Estrela Vermelha
2 - 0
Zvezdara
sábado
13/07/2019
FT
Spartak Subotica
4 - 3
Zvijezda 09
sábado
13/07/2019
FT
Cercle Brugge
1 - 1
Lens
sábado
13/07/2019
FT
Radnički Kragujevac
0 - 3
Javor
sábado
13/07/2019
FT
Istra 1961
6 - 1
Dekani
sábado
13/07/2019
FT
Heerenveen
2 - 2
Mechelen
sábado
13/07/2019
FT
Oostende
0 - 4
Excel Mouscron
sábado
13/07/2019
FT
St. Gallen
2 - 2
Sporting
sábado
13/07/2019
FT
Zulte Waregem
2 - 2
Lokeren
sábado
13/07/2019
FT
Villarreal
3 - 0
West Bromwich
sábado
13/07/2019
FT
EVV
0 - 1
Roda
sábado
13/07/2019
FT
MVV
1 - 1
Lommel
sábado
13/07/2019
FT
Lagun Onak
0 - 5
Real Sociedad
sábado
13/07/2019
FT
Vitoria de Setubal
2 - 2
Birmingham City
sábado
13/07/2019
FT
Osijek
2 - 3
Sloboda Tuzla
sábado
13/07/2019
FT
Voždovac
0 - 2
Kabel Novi Sad
sábado
13/07/2019
FT
Westerlo
5 - 1
FC Eindhoven
sábado
13/07/2019
FT
Atromitos Athens
0 - 3
Nottingham Forest
sábado
13/07/2019
20:00
Stal Mielec
-
Poprad
sábado
13/07/2019
FT
Portimonense
0 - 1
Braga
sábado
13/07/2019
FT
Pohronie
4 - 1
Dukla Banská Bystrica
sábado
13/07/2019
FT
Basel
2 - 3
Stuttgart
sábado
13/07/2019
FT
Lódz
3 - 0
Korona Kielce
sábado
13/07/2019
FT
Sevilla
2 - 1
Reading
sábado
13/07/2019
FT
Academica de Coimbra
0 - 8
Benfica
domingo
14/07/2019
FT
Atlético Zacatepec
3 - 3
Pumas
domingo
14/07/2019
FT
San Antonio
0 - 1
Cardiff City
domingo
14/07/2019
FT
Leones Negros UdeG
1 - 2
Rayados de Monterrey
domingo
14/07/2019
FT
Santa Clara
3 - 1
Academico Viseu
domingo
14/07/2019
FT
Oleksandria
1 - 0
Borec Veles
domingo
14/07/2019
FT
HB Køge
0 - 1
Fremad Amager
domingo
14/07/2019
FT
Lechia Gdansk
3 - 0
Elana Toruń
domingo
14/07/2019
FT
Reutlingen
1 - 5
Colônia
domingo
14/07/2019
13:30
Schwaz
-
Dynamo Kiev
domingo
14/07/2019
FT
Rotherham United
1 - 2
Magdeburg
domingo
14/07/2019
FT
Curslack Neuengamme
1 - 3
Hansa Lüneburg
domingo
14/07/2019
FT
Hartlepool United
0 - 4
Middlesbrough
domingo
14/07/2019
FT
Bergisch Gladbach
4 - 0
Erndtebrück
domingo
14/07/2019
FT
Torgelower Greif
0 - 4
Berlin Ankaraspor
domingo
14/07/2019
FT
Rain am Lech
1 - 1
Regensburg-II
domingo
14/07/2019
FT
Emmen
1 - 1
Omniworld
domingo
14/07/2019
FT
Rheindorf Altach
1 - 1
Southampton
domingo
14/07/2019
FT
SpVgg Neu-Isenburg
1 - 3
Kickers Offenbach
domingo
14/07/2019
FT
Fortuna Köln
2 - 4
Rot Weiss Oberhausen
domingo
14/07/2019
FT
Lviv
0 - 2
Prykarpattia
domingo
14/07/2019
FT
Akademisk Boldklub
2 - 2
Naestved
domingo
14/07/2019
FT
York City
1 - 0
Bolton
domingo
14/07/2019
FT
Arminia Hannover
4 - 1
Viktoria Berlin
domingo
14/07/2019
FT
Bristol City
1 - 2
Derby County
domingo
14/07/2019
16:00
Rochdale
-
Blackburn Rovers
domingo
14/07/2019
FT
Rangers
4 - 0
Olympique de Marseille
domingo
14/07/2019
FT
Genk
3 - 0
Lokomotiva Zagreb
domingo
14/07/2019
FT
Roda
2 - 1
Borussia Mönchengladbach II
domingo
14/07/2019
FT
Dundela
0 - 3
Glentoran
domingo
14/07/2019
FT
Arminia Bielefeld
2 - 2
Norwich City
domingo
14/07/2019
FT
Slask Wroclaw
1 - 0
Warta Poznan
domingo
14/07/2019
FT
Wattenscheid
2 - 2
Schalke 04
domingo
14/07/2019
FT
Sion
0 - 0
Everton
domingo
14/07/2019
FT
Radnik Surdulica
3 - 0
Radnički Pirot
domingo
14/07/2019
FT
Juniors OÖ
3 - 3
Admira II
domingo
14/07/2019
FT
Sparta Rotterdam
1 - 2
Maccabi Tel Aviv
domingo
14/07/2019
FT
Rapid Viena
2 - 1
Nuremberg
domingo
14/07/2019
FT
Toluca
3 - 2
Potros UAEM
domingo
14/07/2019
FT
Radomiak Radom
0 - 5
Legia Varsóvia
domingo
14/07/2019
FT
Vitoria de Guimarães
5 - 2
Famalicão
domingo
14/07/2019
FT
Varteks Varazdin
2 - 3
Al Ahli
domingo
14/07/2019
FT
Bačka Palanka
1 - 1
TSC
segunda
15/07/2019
FT
Horsens
0 - 3
Viborg
segunda
15/07/2019
FT
Silkeborg
1 - 1
Skive
segunda
15/07/2019
FT
Chornomorets Odessa
0 - 0
Desna
segunda
15/07/2019
FT
Dnipro-1
1 - 1
Kramatorsk
segunda
15/07/2019
FT
Gorodeya
1 - 2
FC Bunyodkor
segunda
15/07/2019
FT
Górnik Zabrze
2 - 0
Atlantas Klaipeda
segunda
15/07/2019
FT
Bytovia Bytów
1 - 4
Beitar Jerusalem
segunda
15/07/2019
FT
Újpest
1 - 0
Osijek
segunda
15/07/2019
FT
Club Brugge
3 - 2
Union Saint-Gilloise
segunda
15/07/2019
FT
Leioa
0 - 2
Eibar
segunda
15/07/2019
FT
Marítimo
1 - 1
Portimonense
terça
16/07/2019
00:00
Braga
-
Al Duhail
terça
16/07/2019
FT
AEK
1 - 1
Stal Stalowa Wola
terça
16/07/2019
FT
Malaga II
0 - 0
Reading
terça
16/07/2019
FT
Penafiel
2 - 2
Santa Clara
terça
16/07/2019
FT
Adelaide United
3 - 1
MetroStars
terça
16/07/2019
FT
Oleksandria
0 - 2
AEL Limassol
terça
16/07/2019
FT
Olimpik Donetsk
1 - 2
Kramatorsk
terça
16/07/2019
FT
Balkany Zorya
0 - 1
Desna
terça
16/07/2019
FT
Carl Zeiss Jena
4 - 2
Germania Halberstadt
terça
16/07/2019
FT
TOP Oss
0 - 1
Waalwijk
terça
16/07/2019
FT
Chrobry Głogów
1 - 3
Hapoel Tel Aviv
terça
16/07/2019
FT
Kolos Kovalivka
1 - 0
Karpaty Lviv
terça
16/07/2019
FT
Puskás
2 - 0
Žarkovo
terça
16/07/2019
FT
Paris FC
0 - 1
Dijon
terça
16/07/2019
FT
Roskilde
4 - 0
Bronshoj
terça
16/07/2019
18:00
Paderborn
-
Norwich City
terça
16/07/2019
FT
Pinkafeld
0 - 9
Rapid Viena
terça
16/07/2019
FT
Slovan Bratislava II
1 - 0
Austria Wien II
terça
16/07/2019
FT
Guingamp
2 - 1
Cholet
terça
16/07/2019
18:00
Caen
-
Paris FC
terça
16/07/2019
FT
Metz
2 - 1
Charleroi
terça
16/07/2019
FT
Marítimo
0 - 0
Farense
terça
16/07/2019
FT
Slaven Koprivnica
0 - 1
Siófok
terça
16/07/2019
FT
NŠ Drava
0 - 0
Nyíregyháza Spartacus
terça
16/07/2019
FT
Wacker Innsbruck II
0 - 7
Genoa
terça
16/07/2019
FT
Troyes
1 - 1
Nancy
terça
16/07/2019
FT
Elversberg
0 - 1
Alemannia Aachen
terça
16/07/2019
FT
Eintracht Northeim
1 - 4
Paderborn
terça
16/07/2019
FT
Groningen
2 - 2
Emmen
terça
16/07/2019
FT
Straelen
1 - 2
VVV Venlo
terça
16/07/2019
FT
Yverdon
2 - 3
Grenoble
terça
16/07/2019
FT
Zulte Waregem
1 - 1
Oostende
terça
16/07/2019
FT
Raeren-Eynatten
1 - 7
AS Eupen
terça
16/07/2019
FT
TB Uphusen
0 - 6
Schwarz Weis Rehden
terça
16/07/2019
FT
Kriens
5 - 2
Cham
terça
16/07/2019
FT
Hvidovre
2 - 0
Frem
terça
16/07/2019
FT
Heracles Almelo
0 - 2
Excelsior
terça
16/07/2019
FT
Desportivo Aves
2 - 0
Águeda
terça
16/07/2019
FT
St. Pauli
1 - 0
Weiche Flensburg
terça
16/07/2019
19:00
Drochtersen Assel
-
Holstein Kiel
terça
16/07/2019
FT
Extremadura UD
0 - 1
Reading
terça
16/07/2019
FT
Köln II
5 - 3
Hürth
terça
16/07/2019
FT
Peralada
0 - 6
Espanyol
terça
16/07/2019
FT
Chorley
0 - 2
Preston North End
terça
16/07/2019
FT
Millwall
1 - 2
Braga
terça
16/07/2019
FT
Undy Athletic
2 - 4
Newport County
terça
16/07/2019
FT
AFC Wimbledon
2 - 3
Bournemouth
terça
16/07/2019
FT
Matlock Town
1 - 2
Chesterfield
terça
16/07/2019
FT
Chester
0 - 0
Carlisle United
terça
16/07/2019
FT
Boreham Wood
2 - 1
Queens Park Rangers
terça
16/07/2019
FT
AFC Telford United
0 - 1
Solihull Moors
terça
16/07/2019
FT
Ebbsfleet United
2 - 1
Charlton
terça
16/07/2019
FT
Torquay United
3 - 1
Plymouth Argyle
terça
16/07/2019
FT
Olympiakos
3 - 0
Nottingham Forest
terça
16/07/2019
FT
Scunthorpe United
0 - 1
Leicester City
terça
16/07/2019
FT
Wealdstone
0 - 3
Colchester United
terça
16/07/2019
FT
Weston-super-Mare
0 - 3
Exeter City
terça
16/07/2019
FT
Harrogate Town
1 - 0
Guiseley
terça
16/07/2019
20:30
Farsley Celtic
-
Rotherham United
terça
16/07/2019
20:30
Hungerford Town
-
Swindon Town
terça
16/07/2019
FT
Northampton Town
0 - 4
Sheffield Wednesday
terça
16/07/2019
FT
Loughgall
2 - 3
Glenavon
terça
16/07/2019
FT
Dungannon Swifts
0 - 2
Portadown
terça
16/07/2019
FT
Carrick Rangers
1 - 0
Lisburn Distillery
terça
16/07/2019
FT
Woking
2 - 3
Wycombe Wanderers
terça
16/07/2019
FT
Dover Athletic
3 - 0
Maidstone United
terça
16/07/2019
FT
Bath City
0 - 2
Bristol Rovers
terça
16/07/2019
FT
Burton Albion
2 - 1
Sheffield United
terça
16/07/2019
FT
Dartford
1 - 2
Gillingham
terça
16/07/2019
FT
Barrow
2 - 0
Morecambe
terça
16/07/2019
FT
Brackley Town
1 - 5
Milton Keynes Dons
terça
16/07/2019
FT
Tonbridge Angels
1 - 2
Sutton United
terça
16/07/2019
FT
Eastleigh
3 - 0
Oxford United
terça
16/07/2019
FT
Fylde
0 - 2
Blackpool
terça
16/07/2019
FT
Dulwich Hamlet
1 - 1
Bromley
terça
16/07/2019
FT
Stevenage
1 - 1
Peterborough United
terça
16/07/2019
FT
Bognor Regis Town
1 - 2
Portsmouth
terça
16/07/2019
FT
Curzon Ashton
1 - 5
Crewe Alexandra
terça
16/07/2019
FT
Witton Albion
0 - 3
Crewe Alexandra
terça
16/07/2019
FT
Halifax Town
1 - 1
Doncaster Rovers
terça
16/07/2019
FT
Salisbury
1 - 6
Swindon Town
terça
16/07/2019
FT
Barnet
6 - 2
Crystal Palace
terça
16/07/2019
FT
Yeovil Town
1 - 6
Swansea City
terça
16/07/2019
FT
Longford Town
1 - 3
Warrenpoint Town
terça
16/07/2019
20:45
Bury
-
West Bromwich
terça
16/07/2019
FT
Porto
1 - 0
Fulham
quarta
17/07/2019
FT
SJ Earthquakes
1 - 1
Valladolid
quarta
17/07/2019
FT
Varzim
2 - 2
Lusitânia Lourosa
quarta
17/07/2019
FT
Gyirmót
2 - 0
Ajka
quarta
17/07/2019
FT
Podbeskidzie
3 - 0
Mieszko Gniezno
quarta
17/07/2019
FT
Mafra
0 - 0
Cova Piedade
quarta
17/07/2019
FT
Puszcza Niepołomice
2 - 1
Sandecja Nowy Sącz
quarta
17/07/2019
FT
Hoffenheim
0 - 0
Jahn Regensburg
quarta
17/07/2019
FT
Triglav
0 - 3
Mezőkövesd
quarta
17/07/2019
FT
Vorskla Poltava
2 - 3
Inhulets'
quarta
17/07/2019
FT
Wigry Suwałki
0 - 2
Olimpia Zambrów
quarta
17/07/2019
FT
Polonia Środa
2 - 2
Stomil Olsztyn
quarta
17/07/2019
FT
Sandhausen
4 - 3
Saarbrücken
quarta
17/07/2019
FT
Hungária FC
1 - 0
Diósgyőr
quarta
17/07/2019
FT
Kisvárda
3 - 2
Kaposvári Rákóczi
quarta
17/07/2019
FT
Mainz
2 - 0
Rayo Vallecano
quarta
17/07/2019
FT
Al Ahli
1 - 0
Rudar
quarta
17/07/2019
FT
Krka
0 - 2
Bravo
quarta
17/07/2019
FT
SPAL
3 - 1
Gorica
quarta
17/07/2019
FT
Caen
2 - 2
Quevilly-Rouen Métropole
quarta
17/07/2019
FT
Balkan Botevgrad
0 - 4
Hapoel Hadera
quarta
17/07/2019
FT
Pogoń Siedlce
0 - 2
Hapoel Kfar Saba
quarta
17/07/2019
FT
Paks
2 - 1
Paradou AC
quarta
17/07/2019
FT
Chievo
1 - 2
Virtus Entella
quarta
17/07/2019
FT
Erzgebirge Aue
4 - 1
Hertha Berlin
quarta
17/07/2019
FT
Grasshopper
6 - 1
Baden
quarta
17/07/2019
FT
Rio Ave
0 - 1
Vitoria de Guimarães
quarta
17/07/2019
FT
Einheit Rudolstadt
0 - 0
Meuselwitz
quarta
17/07/2019
FT
Oliveirense
0 - 0
Tondela
quarta
17/07/2019
FT
Feirense
3 - 1
Arouca
quarta
17/07/2019
FT
Sporting Covilhã
1 - 0
Sertanense
quarta
17/07/2019
FT
Schalke 04 II
5 - 1
Schermbeck
quarta
17/07/2019
18:00
Academico Viseu
-
Arouca
quarta
17/07/2019
FT
Al Wehda Mecca
2 - 0
Zalaegerszegi
quarta
17/07/2019
FT
Rot Weiss Oberhausen
0 - 1
Heracles Almelo
quarta
17/07/2019
FT
Brestois
2 - 1
Lorient
quarta
17/07/2019
FT
Willem II
0 - 3
Sparta Rotterdam
quarta
17/07/2019
FT
HSC Hannover
0 - 4
Hannover
quarta
17/07/2019
FT
RSV Eintracht
2 - 2
Babelsberg
quarta
17/07/2019
FT
Lichtenberg
0 - 0
Eintracht Mahlsdorf
quarta
17/07/2019
FT
FC Eindhoven
1 - 1
Borussia Dortmund II
quarta
17/07/2019
FT
Chiasso
5 - 0
Paradiso
quarta
17/07/2019
FT
Mezőkövesd
1 - 2
Universitatea Cluj
quarta
17/07/2019
FT
Orléans
0 - 1
Angers
quarta
17/07/2019
FT
NAC Breda
0 - 1
Lokeren
quarta
17/07/2019
FT
First Vienna
1 - 4
Union Berlin
quarta
17/07/2019
FT
Fortuna Düsseldorf II
3 - 0
Bocholt
quarta
17/07/2019
FT
Sint Truidense
1 - 2
Lommel
quarta
17/07/2019
FT
Amorebieta
1 - 3
Eibar
quarta
17/07/2019
19:00
Teutonia Ottensen
-
Altonaer
quarta
17/07/2019
FT
Velbert 1902
1 - 0
Fortuna Köln
quarta
17/07/2019
FT
Bochum
1 - 2
Barnsley
quarta
17/07/2019
FT
Neckarsulmer SU
1 - 3
Astoria Walldorf
quarta
17/07/2019
FT
Beerschot
2 - 0
Panachaiki
quarta
17/07/2019
FT
Paços Ferreira
2 - 2
Penafiel
quarta
17/07/2019
FT
Kolding
2 - 1
Thisted
quarta
17/07/2019
FT
Ludwigsfelder
3 - 4
Berlin Ankaraspor
quarta
17/07/2019
FT
Lens
3 - 0
SK Beveren
quarta
17/07/2019
FT
Krieschow
2 - 2
Energie Cottbus
quarta
17/07/2019
FT
Vilafranquense
0 - 0
1º Dezembro
quarta
17/07/2019
FT
Barmbek Uhlenhorst
1 - 3
Eintracht Norderstedt
quarta
17/07/2019
FT
Heist
1 - 2
Westerlo
quarta
17/07/2019
FT
Düsseldorf
0 - 3
Borussia Mönchengladbach II
quarta
17/07/2019
FT
Roeselare
1 - 1
Excel Mouscron
quarta
17/07/2019
FT
Meerbusch
2 - 1
Homberg
quarta
17/07/2019
FT
Sankt Pauli II
2 - 0
Teutonia Ottensen
quarta
17/07/2019
FT
Guarnizo
0 - 3
Racing Santander
quarta
17/07/2019
FT
Gijón Industrial
0 - 9
Sporting Gijón
quarta
17/07/2019
FT
Wrexham
1 - 3
Stoke
quarta
17/07/2019
FT
York City
2 - 1
Hartlepool United
quarta
17/07/2019
FT
Shrewsbury Town
0 - 1
Newport County
quarta
17/07/2019
20:00
Budapesti Vasas
-
Balmazújváros Sport
quarta
17/07/2019
FT
Barbate
1 - 4
Cadiz
quarta
17/07/2019
FT
Budapesti Vasas
5 - 2
Rákosmenti KSK
quarta
17/07/2019
FT
Port Vale
1 - 0
Fleetwood Town
quarta
17/07/2019
FT
Mansfield Town
1 - 3
Blackburn Rovers
quarta
17/07/2019
FT
Bradford Park Avenue
1 - 5
Rotherham United
quarta
17/07/2019
FT
Yate Town
1 - 6
Forest Green Rovers
quarta
17/07/2019
FT
Dagenham & Redbridge
0 - 4
Charlton
quarta
17/07/2019
FT
H&W Welders
2 - 7
Glenavon
quarta
17/07/2019
FT
Larne
5 - 0
Ards
quarta
17/07/2019
FT
Chaves
2 - 0
Compostela
quarta
17/07/2019
FT
Gent
2 - 0
AZ Alkmaar
quarta
17/07/2019
FT
Rochdale
1 - 3
Huddersfield Town
quarta
17/07/2019
FT
Hornchurch
0 - 1
Leyton Orient
quarta
17/07/2019
FT
Hereford
2 - 2
Cheltenham Town
quinta
18/07/2019
FT
Minnesota United
0 - 3
Aston Villa
quinta
18/07/2019
FT
FC Dallas
1 - 3
Sevilla
quinta
18/07/2019
FT
Marítimo
0 - 0
Braga
quinta
18/07/2019
FT
Desportivo Aves
5 - 0
Anadia
quinta
18/07/2019
FT
Sydney FC
6 - 0
Dunbar Rovers
quinta
18/07/2019
FT
Torino
3 - 2
Pro Patria
quinta
18/07/2019
FT
Zorya Luhansk
3 - 1
Illychivets Mariupol
quinta
18/07/2019
FT
Boavista
0 - 0
Gil Vicente
quinta
18/07/2019
FT
Vejle
2 - 1
Brabrand
quinta
18/07/2019
FT
Middelfart
0 - 0
Næsby
quinta
18/07/2019
19:00
Roda
-
Mechelen
quinta
18/07/2019
FT
Dassendorf
3 - 0
Holstein Kiel II
quinta
18/07/2019
FT
Siegburger SV
0 - 0
Bonner
quinta
18/07/2019
FT
Lusitano FCV
2 - 2
Academico Viseu
quinta
18/07/2019
FT
Benfica II
0 - 0
Sunderland
quinta
18/07/2019
FT
Aris Saloniki
2 - 1
Atromitos Athens
quinta
18/07/2019
FT
AFC Rushden & Diamonds
0 - 1
Leyton Orient
sexta
19/07/2019
FT
Saint Étienne
4 - 2
Montpellier
sexta
19/07/2019
00:00
Auxerre
-
Guingamp
sexta
19/07/2019
FT
Olympique de Marseille
2 - 1
Bordeaux
sexta
19/07/2019
FT
New Mexico United
1 - 1
Cardiff City
sexta
19/07/2019
FT
Metalist 1925 Kharkiv
0 - 3
Olimpik Donetsk
sexta
19/07/2019
FT
Farense
2 - 2
Louletano
sexta
19/07/2019
FT
Hapoel Tel Aviv
0 - 0
Hapoel Ra'anana
sexta
19/07/2019
FT
Helmond Sport
1 - 0
Ahli
sexta
19/07/2019
FT
Swindon Town
1 - 6
Birmingham City
sexta
19/07/2019
FT
Sarasota Metropolis
0 - 6
Bristol City
sexta
19/07/2019
FT
Freiburg
2 - 4
Stuttgart
sexta
19/07/2019
FT
Odra Opole
3 - 1
Górnik Polkowice
sexta
19/07/2019
FT
Volyn Lutsk
1 - 2
Lviv
sexta
19/07/2019
FT
Kotwica Kołobrzeg
0 - 2
Chrobry Głogów
sexta
19/07/2019
FT
Fremad Amager
0 - 2
Hellerup
sexta
19/07/2019
FT
Alemannia Aachen
0 - 5
Excelsior Virton
sexta
19/07/2019
FT
Kolos Kovalivka
0 - 2
Shakhtar Donetsk
sexta
19/07/2019
FT
Szombathelyi Haladás
2 - 1
Kaposvári Rákóczi
sexta
19/07/2019
FT
Nîmes
2 - 2
Ajaccio
sexta
19/07/2019
FT
Napoli
5 - 0
FeralpiSalò
sexta
19/07/2019
FT
Panionios
1 - 1
Larisa
sexta
19/07/2019
FT
Paris FC
2 - 0
Orléans
sexta
19/07/2019
FT
Olimpia Grudziądz
3 - 3
Gryf Wejherowo
sexta
19/07/2019
FT
Grenoble
0 - 0
Rodez
sexta
19/07/2019
FT
Lok Stendal
1 - 3
Optik Rathenow
sexta
19/07/2019
FT
Stal Mielec
4 - 0
Stal Rzeszów
sexta
19/07/2019
FT
Hannover 96 II
2 - 3
Wacker Nordhausen
sexta
19/07/2019
18:00
Juniors OÖ
-
Rapid Wien II
sexta
19/07/2019
FT
Diósgyőr
0 - 3
Újpest
sexta
19/07/2019
FT
Rača
0 - 4
Austria Wien II
sexta
19/07/2019
FT
Metz
0 - 0
Sochaux
sexta
19/07/2019
FT
Monaco
0 - 1
Everton
sexta
19/07/2019
FT
Dinamo-Auto
0 - 2
Desna
sexta
19/07/2019
FT
Châteauroux
0 - 1
Créteil Lusitanos
sexta
19/07/2019
FT
Auxerre
1 - 0
Cercle Brugge
sexta
19/07/2019
FT
Nantes
3 - 2
Chamois Niortais
sexta
19/07/2019
FT
Strasbourg
3 - 1
Toulouse
sexta
19/07/2019
FT
Carl Zeiss Jena II
0 - 4
Auerbach
sexta
19/07/2019
FT
Schalke 04
1 - 2
Norwich City
sexta
19/07/2019
FT
Go Ahead Eagles
1 - 1
Anorthosis Famagusta
sexta
19/07/2019
FT
Dunkerque
2 - 0
Lens
sexta
19/07/2019
FT
Clermont Foot
0 - 0
JS Kabylie
sexta
19/07/2019
FT
Leioa
2 - 3
Alavés
sexta
19/07/2019
FT
Weiche Flensburg
3 - 3
Luckenwalde
sexta
19/07/2019
FT
Valenciennes
1 - 0
Amiens
sexta
19/07/2019
FT
Charleroi
2 - 1
Troyes
sexta
19/07/2019
FT
Lübeck
1 - 0
Sheffield Wednesday
sexta
19/07/2019
FT
AS Eupen
3 - 1
OFI Heraklion
sexta
19/07/2019
FT
Roeselare
4 - 1
Kortrijk
sexta
19/07/2019
FT
Lippstadt
1 - 0
Norwich City U23
sexta
19/07/2019
FT
Zaragoza
13 - 0
Peña Ferranca
sexta
19/07/2019
FT
Torrellano
0 - 3
Elche
sexta
19/07/2019
FT
Chambly-Oise
2 - 2
Quevilly-Rouen Métropole
sexta
19/07/2019
FT
Bath City
1 - 1
Newport County
sexta
19/07/2019
FT
Colchester United
0 - 5
Ipswich Town
sexta
19/07/2019
FT
Salford City
1 - 3
Woking
sexta
19/07/2019
FT
East Grinstead Town
1 - 2
Maidstone United
sexta
19/07/2019
FT
Club Brugge
2 - 2
Sporting
sexta
19/07/2019
FT
Welwyn Garden City
0 - 1
Milton Keynes Dons
sexta
19/07/2019
FT
Crawley Town
0 - 1
Brighton & Hove Albion
sexta
19/07/2019
FT
Taunton Town
7 - 0
Cheltenham Town
sexta
19/07/2019
FT
Nottingham Forest
1 - 0
Crystal Palace
sexta
19/07/2019
FT
Braga
0 - 2
Lille
sexta
19/07/2019
FT
Leixões
1 - 0
Santa Clara
sábado
20/07/2019
FT
Queensland Roar
4 - 0
Brisbane City
sábado
20/07/2019
FT
Leganes
2 - 0
Fuenlabrada
sábado
20/07/2019
FT
Belchatów
2 - 1
Sokół Aleksandrów
sábado
20/07/2019
FT
Debreceni
1 - 2
Kazincbarcika
sábado
20/07/2019
FT
Mezőkövesd
3 - 2
Al Faysaly Al Majmaah
sábado
20/07/2019
FT
Orléans
4 - 1
St-Pryvé St-Hilaire
sábado
20/07/2019
FT
AFC Wimbledon
0 - 2
Plymouth Argyle
sábado
20/07/2019
FT
Western Sydney Wanderers
1 - 2
Leeds United
sábado
20/07/2019
FT
Podbeskidzie
0 - 1
Warta Poznan
sábado
20/07/2019
FT
Zaglebie Sosnowiec
6 - 1
Lechia T. Mazowiecki
sábado
20/07/2019
FT
Chojniczanka Chojnice
3 - 1
Bytovia Bytów
sábado
20/07/2019
FT
Desportivo Aves
0 - 0
Academica de Coimbra
sábado
20/07/2019
FT
Astoria Walldorf
4 - 0
Diefflen
sábado
20/07/2019
FT
Reading
0 - 1
Lincoln City
sábado
20/07/2019
FT
Vilafranquense
1 - 0
Real
sábado
20/07/2019
FT
Akademisk Boldklub
1 - 0
Hillerød
sábado
20/07/2019
FT
Bronshoj
1 - 1
Avarta
sábado
20/07/2019
FT
Middelfart
1 - 0
Dalum
sábado
20/07/2019
FT
Tondela
3 - 4
Academico Viseu
sábado
20/07/2019
FT
Famalicão
4 - 0
Feirense
sábado
20/07/2019
FT
Penafiel
3 - 0
Vila Real
sábado
20/07/2019
FT
Puskás
0 - 2
Maccabi Petah Tikva
sábado
20/07/2019
FT
Stomil Olsztyn
1 - 0
Lech Poznań II
sábado
20/07/2019
FT
NEC
2 - 2
Omniworld
sábado
20/07/2019
FT
Nieciecza
1 - 0
Puszcza Niepołomice
sábado
20/07/2019
FT
Belchatów
2 - 0
KSZO 1929
sábado
20/07/2019
FT
Gil Vicente
0 - 1
Chaves
sábado
20/07/2019
FT
Arenas Getxo
1 - 6
Athletic Bilbao
sábado
20/07/2019
FT
Porto II
0 - 1
Portimonense
sábado
20/07/2019
FT
Heart of Midlothian
2 - 3
Cambridge United
sábado
20/07/2019
FT
Radomiak Radom
0 - 0
Górnik Leczna
sábado
20/07/2019
FT
Grimsby Town
1 - 0
Doncaster Rovers
sábado
20/07/2019
FT
Tychy
3 - 0
Sandecja Nowy Sącz
sábado
20/07/2019
FT
Sparta Rotterdam
3 - 0
NAC Breda
sábado
20/07/2019
FT
Lolland Falster Alliancen
3 - 0
Hvidovre
sábado
20/07/2019
FT
Hansa Rostock II
0 - 4
Hansa Lüneburg
sábado
20/07/2019
FT
Frem
0 - 3
Roskilde
sábado
20/07/2019
FT
Schalke 04 II
0 - 0
Sankt Pauli II
sábado
20/07/2019
FT
Berlin Ankaraspor
1 - 0
Tennis Borussia Berlin
sábado
20/07/2019
FT
Gran Tarajal
0 - 4
Las Palmas
sábado
20/07/2019
FT
Berliner FC Dynamo
3 - 1
Blau-Weiß 90 Berlin
sábado
20/07/2019
FT
Lokomotive Leipzig
1 - 3
Wuppertaler
sábado
20/07/2019
FT
Hamburgo
2 - 2
Anderlecht
sábado
20/07/2019
FT
Viborg
1 - 0
Skive
sábado
20/07/2019
FT
Homburg Saar
1 - 0
Fola Esch
sábado
20/07/2019
FT
Bristol Rovers
1 - 2
Birmingham City
sábado
20/07/2019
FT
Hertha Zehlendorf
1 - 1
Union Fürstenwalde
sábado
20/07/2019
FT
TSV Steinbach
3 - 2
Rot Weiss Erfurt
sábado
20/07/2019
FT
Wolfsburg II
3 - 3
Rödinghausen
sábado
20/07/2019
FT
Telstar
3 - 2
AZ II
sábado
20/07/2019
FT
Buchonia Flieden
2 - 5
FSV Frankfurt
sábado
20/07/2019
FT
Stuttgart II
1 - 1
Aalen
sábado
20/07/2019
FT
TOP Oss
1 - 3
De Graafschap
sábado
20/07/2019
FT
Rot Weiss Ahlen
0 - 2
TuS Haltern
sábado
20/07/2019
FT
Elversberg
1 - 0
Borussia Mönchengladbach II
sábado
20/07/2019
FT
Bayern Alzenau
0 - 1
Türk Gücü Friedberg
sábado
20/07/2019
FT
Cham
2 - 5
Freiburg II
sábado
20/07/2019
FT
Meuselwitz
3 - 1
Wacker Nordhausen II
sábado
20/07/2019
FT
Lichtenberg
6 - 1
Eintracht Oranienburg
sábado
20/07/2019
FT
York City
2 - 1
Scarborough Athletic
sábado
20/07/2019
FT
Mainz II
1 - 2
Ginsheim
sábado
20/07/2019
FT
Hoffenheim II
2 - 0
Köln II
sábado
20/07/2019
FT
Germania Ratingen
1 - 5
Rot Weiss Oberhausen
sábado
20/07/2019
FT
Volendam
2 - 1
Heracles Almelo
sábado
20/07/2019
FT
Twente
0 - 0
OH Leuven
sábado
20/07/2019
FT
Coleraine
4 - 0
Institute
sábado
20/07/2019
FT
Heerenveen
1 - 1
St. Pauli
sábado
20/07/2019
FT
Zulte Waregem
1 - 1
Willem II
sábado
20/07/2019
FT
Cappellen
2 - 1
Lommel
sábado
20/07/2019
FT
Hannover
0 - 1
Groningen
sábado
20/07/2019
FT
Gillingham
3 - 1
Charlton
sábado
20/07/2019
FT
Schwarz Weis Rehden
1 - 0
Wattenscheid
sábado
20/07/2019
FT
Fredericia
0 - 1
Hamburgo II
sábado
20/07/2019
FT
Dundela
1 - 2
Linfield
sábado
20/07/2019
FT
Drochtersen Assel
4 - 0
Oberneuland
sábado
20/07/2019
FT
SF Baumberg
1 - 4
Bergisch Gladbach
sábado
20/07/2019
FT
Fortuna Köln
2 - 1
Hessen Kassel
sábado
20/07/2019
FT
Darmstadt 98
0 - 1
Vitesse
sábado
20/07/2019
FT
Bayer Leverkusen
1 - 2
Watford
sábado
20/07/2019
FT
Fernwald
0 - 7
FC Gießen
sábado
20/07/2019
FT
Kortrijk
4 - 0
Excelsior
sábado
20/07/2019
FT
Heider
3 - 5
Phoenix Rising
sábado
20/07/2019
FT
Arminia Bielefeld
2 - 3
Barnsley
sábado
20/07/2019
FT
Weiche Flensburg
1 - 2
Kolding
sábado
20/07/2019
FT
Barrow
0 - 3
Blackpool
sábado
20/07/2019
FT
Oxford United
1 - 2
Queens Park Rangers
sábado
20/07/2019
FT
Barnet
1 - 3
Peterborough United
sábado
20/07/2019
FT
Chesterfield
1 - 2
Rotherham United
sábado
20/07/2019
FT
Carlisle United
1 - 3
Fleetwood Town
sábado
20/07/2019
FT
Bala Town
1 - 0
Accrington Stanley
sábado
20/07/2019
FT
Northampton Town
0 - 2
Sheffield United
sábado
20/07/2019
FT
Curzon Ashton
0 - 2
Wrexham
sábado
20/07/2019
FT
Havant & Waterlooville
2 - 0
Sutton United
sábado
20/07/2019
FT
Fulham
2 - 1
Brighton & Hove Albion
sábado
20/07/2019
FT
Dartford
0 - 2
Leyton Orient
sábado
20/07/2019
FT
Scunthorpe United
0 - 4
West Bromwich
sábado
20/07/2019
FT
Exeter City
1 - 3
Swansea City
sábado
20/07/2019
FT
Dagenham & Redbridge
1 - 1
Southend United
sábado
20/07/2019
FT
Horsham
3 - 1
Crawley Town
sábado
20/07/2019
FT
Notts County
2 - 1
Walsall
sábado
20/07/2019
FT
Harrogate Town
3 - 1
Farsley Celtic
sábado
20/07/2019
FT
Cheltenham Town
1 - 2
Leicester City
sábado
20/07/2019
FT
AFC Telford United
1 - 1
Coventry City
sábado
20/07/2019
FT
Altrincham
2 - 1
Blackpool
sábado
20/07/2019
FT
Stevenage
0 - 1
Portsmouth
sábado
20/07/2019
FT
Crewe Alexandra
1 - 0
Burnley
sábado
20/07/2019
FT
VVV Venlo
2 - 0
FC Eindhoven
sábado
20/07/2019
FT
Port Vale
1 - 3
Burnley
sábado
20/07/2019
FT
Ossett United
1 - 3
Fylde
sábado
20/07/2019
FT
Haringey Borough
0 - 2
Boreham Wood
sábado
20/07/2019
FT
Guiseley
2 - 2
Stockport County
sábado
20/07/2019
FT
Wycombe Wanderers
2 - 2
Brentford
sábado
20/07/2019
FT
Tranmere Rovers
0 - 2
Stoke
sábado
20/07/2019
FT
Bradford City
1 - 1
Wigan
sábado
20/07/2019
FT
Tiverton Town
0 - 1
Torquay United
sábado
20/07/2019
FT
Mansfield Town
2 - 2
Hull City
sábado
20/07/2019
FT
Hampton & Richmond
2 - 3
Maidenhead United
sábado
20/07/2019
FT
Warrenpoint Town
0 - 1
Ballinamallard United
sábado
20/07/2019
FT
Dorchester Town
1 - 1
Yeovil Town
sábado
20/07/2019
FT
Ulm 1846
8 - 1
Freiberg
sábado
20/07/2019
FT
Dungannon Swifts
3 - 2
H&W Welders
sábado
20/07/2019
FT
Annagh United
4 - 3
Carrick Rangers
sábado
20/07/2019
FT
Preston North End
1 - 3
Southampton
sábado
20/07/2019
FT
Burton Albion
2 - 5
Derby County
sábado
20/07/2019
FT
Heidenheim
5 - 1
Middlesbrough
sábado
20/07/2019
FT
Oldham Athletic
2 - 3
Rochdale
sábado
20/07/2019
FT
Rot Weiss Essen
2 - 2
Kickers Offenbach
sábado
20/07/2019
FT
Ballyclare Comrades
0 - 1
Glentoran
sábado
20/07/2019
FT
Erzgebirge Aue
1 - 1
Union Berlin
sábado
20/07/2019
FT
Victoria Rosport
1 - 2
Rot-Weiß Koblenz
sábado
20/07/2019
FT
Hemel Hempstead Town
1 - 1
Ebbsfleet United
sábado
20/07/2019
FT
Welling United
1 - 2
Dover Athletic
sábado
20/07/2019
FT
SK Beveren
1 - 3
Union Saint-Gilloise
sábado
20/07/2019
FT
Darlington
1 - 2
Halifax Town
sábado
20/07/2019
FT
Sint Truidense
0 - 4
PAOK
sábado
20/07/2019
FT
Tobermore United
1 - 0
Ballymena United
sábado
20/07/2019
FT
Werder Bremen
1 - 0
Colônia
sábado
20/07/2019
FT
Lokeren
0 - 0
Panachaiki
sábado
20/07/2019
FT
Beerschot
2 - 1
Panathinaikos
sábado
20/07/2019
FT
Dordrecht
1 - 0
Den Bosch
sábado
20/07/2019
FT
Stade de Reims
1 - 1
Gent
sábado
20/07/2019
FT
Miedź Legnica
4 - 1
Mieszko Gniezno
sábado
20/07/2019
FT
Mezőkövesd
2 - 0
Ashdod
sábado
20/07/2019
FT
Olimpik Donetsk
0 - 3
Shakhtar Donetsk
sábado
20/07/2019
FT
Monaco
1 - 0
Valencia
sábado
20/07/2019
FT
Dacia Mioveni
0 - 2
Hapoel Haifa
sábado
20/07/2019
FT
Nacional de Funchal
2 - 1
Cova Piedade
sábado
20/07/2019
FT
Borussia Mönchengladbach
2 - 1
Rayo Vallecano
sábado
20/07/2019
FT
Hapoel Ironi Kiryat
0 - 3
Hungária FC
sábado
20/07/2019
FT
Legionovia Legionowo
1 - 3
Hapoel Kfar Saba
sábado
20/07/2019
FT
Bochum
1 - 1
Hertha Berlin
sábado
20/07/2019
FT
Lorient
1 - 0
Stade Lavallois
sábado
20/07/2019
FT
Caen
0 - 0
Le Mans
sábado
20/07/2019
FT
Guingamp
1 - 2
Brestois
sábado
20/07/2019
FT
Angers
3 - 2
Le Havre
sábado
20/07/2019
FT
Lens
1 - 3
Espanyol
sábado
20/07/2019
FT
Sporting Covilhã
1 - 1
Paços Ferreira
sábado
20/07/2019
FT
Varzim
4 - 1
Al Duhail
sábado
20/07/2019
FT
Sfîntul Gheorghe
1 - 2
Desna
sábado
20/07/2019
FT
Radomlje
2 - 2
Rudeš
sábado
20/07/2019
FT
Bayer Leverkusen
2 - 2
Eibar
sábado
20/07/2019
FT
Udinese
1 - 2
Ravenna
sábado
20/07/2019
FT
Nancy
2 - 2
Dijon
sábado
20/07/2019
FT
Real Sociedad
0 - 1
Racing Santander
sábado
20/07/2019
FT
Budapesti Vasas
2 - 2
Kisvárda
sábado
20/07/2019
FT
MVV
7 - 0
Belisia Bilzen
sábado
20/07/2019
FT
Lyon
3 - 4
Genoa
sábado
20/07/2019
FT
Levante
1 - 2
Villarreal
sábado
20/07/2019
FT
AEK
2 - 0
Volos NFC
sábado
20/07/2019
FT
Oliveirense
0 - 1
Moreirense
sábado
20/07/2019
FT
Ilicitana
1 - 9
Elche
sábado
20/07/2019
FT
Wigry Suwałki
2 - 0
Palanga
sábado
20/07/2019
FT
Lealtad
0 - 4
Sporting Gijón
sábado
20/07/2019
FT
Granada
1 - 0
Reading
sábado
20/07/2019
FT
Real Oviedo
1 - 0
Unionistas de Salamanca
sábado
20/07/2019
FT
Alcorcón
1 - 0
Rayo Majadahonda
sábado
20/07/2019
FT
Cacereño
0 - 2
Extremadura UD
sábado
20/07/2019
FT
Rio Ave
1 - 1
Santa Clara
sábado
20/07/2019
FT
Girona
2 - 1
Bournemouth
sábado
20/07/2019
FT
Calahorra
0 - 0
Huesca
sábado
20/07/2019
FT
Chiclana
1 - 2
Cadiz
sábado
20/07/2019
FT
El Ejido
0 - 1
Almería
sábado
20/07/2019
FT
Belenenses
1 - 0
Sunderland
sábado
20/07/2019
FT
Celta de Vigo
3 - 0
Lugo
sábado
20/07/2019
FT
La Roda
2 - 3
Albacete
sábado
20/07/2019
FT
Marítimo
0 - 0
Lille
domingo
21/07/2019
FT
Montpellier
1 - 2
Bordeaux
domingo
21/07/2019
FT
Cardiff City
1 - 1
Valladolid
domingo
21/07/2019
FT
Dynamo Kiev
1 - 1
Obolon' Kyiv
domingo
21/07/2019
FT
Vendsyssel
1 - 0
Thisted
domingo
21/07/2019
FT
Staaken
1 - 5
Altglienicke
domingo
21/07/2019
FT
Naestved
3 - 3
Boldklubben
domingo
21/07/2019
FT
HSC Hannover
1 - 0
Babelsberg
domingo
21/07/2019
FT
Gillingham
1 - 2
Millwall
domingo
21/07/2019
FT
Eintracht Niesky
0 - 5
Bischofswerdaer FV
domingo
21/07/2019
FT
Lippstadt
4 - 1
KSV Baunatal
domingo
21/07/2019
FT
Bonner
1 - 0
Borussia Freialdenhoven
domingo
21/07/2019
FT
Lotte
1 - 0
Werder Bremen II
domingo
21/07/2019
FT
Chemie Leipzig
1 - 2
International Leipzig
domingo
21/07/2019
FT
Holstein Kiel
2 - 3
Sheffield Wednesday
domingo
21/07/2019
FT
Shrewsbury Town
0 - 1
Aston Villa
domingo
21/07/2019
FT
Standard de Liège
2 - 1
Nice
domingo
21/07/2019
FT
Verl 1924
1 - 2
Arminia Bielefeld
domingo
21/07/2019
FT
Dynamo Kiev
1 - 3
Kolos Kovalivka
domingo
21/07/2019
FT
Homberg
3 - 0
Kray
domingo
21/07/2019
FT
Wehen Wiesbaden
3 - 0
Boavista
domingo
21/07/2019
FT
Mainz
1 - 2
Jahn Regensburg
domingo
21/07/2019
FT
Rangers
1 - 1
Blackburn Rovers
domingo
21/07/2019
FT
Westerlo
2 - 1
Genk
domingo
21/07/2019
16:00
Fortuna Düsseldorf II
-
Oldenburg
domingo
21/07/2019
FT
Lazio
5 - 2
Triestina
domingo
21/07/2019
FT
SPAL
2 - 0
Pordenone
domingo
21/07/2019
FT
Vorskla Poltava
3 - 4
Dnipro-1
domingo
21/07/2019
FT
Atalanta
6 - 0
Renate
domingo
21/07/2019
FT
Cagliari
1 - 1
FeralpiSalò
domingo
21/07/2019
FT
Darfo Boario
1 - 5
Brescia
domingo
21/07/2019
FT
Frosinone
3 - 0
FC Rieti
domingo
21/07/2019
FT
Fehérvár
0 - 1
Györ
domingo
21/07/2019
FT
Oostende
4 - 1
Panachaiki
domingo
21/07/2019
FT
Mallorca
4 - 0
Felanitx
domingo
21/07/2019
FT
Tenerife
9 - 0
Águilas Atlético
domingo
21/07/2019
FT
Farense
1 - 1
Belenenses
segunda
22/07/2019
FT
Jagiellonia Bialystok
1 - 1
Hapoel Kfar Saba
segunda
22/07/2019
17:00
Hapoel Tel Aviv
-
Wisla Plock
segunda
22/07/2019
FT
Rapid Bucareste
3 - 3
Hapoel Haifa
segunda
22/07/2019
FT
Balingen
4 - 1
Reutlingen
segunda
22/07/2019
FT
Penafiel
0 - 0
Lusitânia Lourosa
segunda
22/07/2019
FT
Marítimo
3 - 2
Al Duhail
segunda
22/07/2019
FT
Weston-super-Mare
1 - 8
Newport County
segunda
22/07/2019
FT
Warrington Town
0 - 0
Accrington Stanley
terça
23/07/2019
00:00
Udinese
-
Fenerbahce
terça
23/07/2019
FT
Sydney FC
3 - 0
St George City FA
terça
23/07/2019
FT
Oakleigh Cannons
3 - 4
Melbourne City
terça
23/07/2019
FT
Perth
0 - 2
Perth Glory
terça
23/07/2019
FT
Guangzhou City
0 - 4
Southampton
terça
23/07/2019
FT
Paradou AC
3 - 2
Zalaegerszegi
terça
23/07/2019
FT
HNK Gorica
3 - 0
Vardar Skopje
terça
23/07/2019
FT
Larisa
1 - 1
Volos NFC
terça
23/07/2019
FT
Anderlecht
1 - 3
PAOK
terça
23/07/2019
FT
Viktoria Berlin
0 - 1
CFC Hertha
terça
23/07/2019
FT
Rudeš
0 - 1
Lokomotiva Zagreb
terça
23/07/2019
FT
Sion
0 - 3
Valencia
terça
23/07/2019
FT
Go Ahead Eagles
2 - 3
Emmen
terça
23/07/2019
FT
Groningen
3 - 0
FC Eindhoven
terça
23/07/2019
FT
Todesfelde
1 - 2
Eintracht Norderstedt
terça
23/07/2019
FT
NAC Breda
0 - 2
Waalwijk
terça
23/07/2019
19:00
WAF Brigittenau
-
Austria Wien II
terça
23/07/2019
FT
Brestois
1 - 0
Rennes
terça
23/07/2019
FT
EVV
1 - 4
Helmond Sport
terça
23/07/2019
FT
RSV Eintracht
1 - 1
Lichtenberg
terça
23/07/2019
FT
Twente
1 - 1
Schalke 04
terça
23/07/2019
FT
Excelsior Virton
0 - 2
Charleroi
terça
23/07/2019
FT
Rupel Boom
0 - 1
Beerschot
terça
23/07/2019
FT
Heracles Almelo
2 - 0
Asteras Tripolis
terça
23/07/2019
FT
Meerssen
1 - 8
Fortuna Sittard
terça
23/07/2019
FT
Real Murcia
0 - 1
Levante
terça
23/07/2019
FT
De Treffers
1 - 4
TOP Oss
terça
23/07/2019
FT
Dover Athletic
2 - 2
Gillingham
terça
23/07/2019
FT
Notts County
1 - 1
Ipswich Town
terça
23/07/2019
FT
Knockbreda
0 - 1
Glentoran
terça
23/07/2019
FT
Solihull Moors
0 - 0
Burton Albion
terça
23/07/2019
FT
Chesterfield
0 - 5
Sheffield United
terça
23/07/2019
FT
Cambridge United
0 - 3
Leicester City
terça
23/07/2019
20:30
Southport
-
Blackpool
terça
23/07/2019
FT
Aldershot Town
4 - 0
Portsmouth
terça
23/07/2019
FT
Alfreton Town
1 - 4
Scunthorpe United
terça
23/07/2019
FT
Scarborough Athletic
1 - 2
Grimsby Town
terça
23/07/2019
20:30
Ebbsfleet United
-
Gillingham
terça
23/07/2019
FT
Biggleswade Town
0 - 0
Boreham Wood
terça
23/07/2019
FT
Carlisle United
3 - 0
Tranmere Rovers
terça
23/07/2019
20:30
Portadown
-
Ballymena United
terça
23/07/2019
FT
Colchester United
1 - 2
Charlton
terça
23/07/2019
FT
Queen's University
1 - 2
Dungannon Swifts
terça
23/07/2019
FT
Bradford Park Avenue
0 - 0
Bradford City
terça
23/07/2019
FT
Carrick Rangers
1 - 0
PSNI
terça
23/07/2019
FT
Salford City
1 - 3
Middlesbrough
terça
23/07/2019
FT
Bedford Town
0 - 3
Peterborough United
terça
23/07/2019
20:30
Cliftonville
-
Ballinamallard United
terça
23/07/2019
FT
Los Barrios
0 - 1
Cadiz
terça
23/07/2019
FT
Ashton United
2 - 2
Oldham Athletic
terça
23/07/2019
FT
Lancaster City
3 - 3
Barrow
terça
23/07/2019
FT
Bristol Rovers
0 - 3
Swansea City
terça
23/07/2019
FT
Sutton United
2 - 0
Dulwich Hamlet
terça
23/07/2019
FT
Brackley Town
1 - 0
Northampton Town
terça
23/07/2019
FT
Oxford United
1 - 1
Fulham
terça
23/07/2019
FT
Rotherham United
1 - 1
West Bromwich
terça
23/07/2019
FT
Maidenhead United
1 - 0
Stevenage
terça
23/07/2019
FT
Dartford
3 - 1
Bromley
terça
23/07/2019
FT
Salisbury
0 - 7
Eastleigh
terça
23/07/2019
FT
Fleetwood Town
0 - 2
Burnley
terça
23/07/2019
FT
Altrincham
1 - 2
Stockport County
terça
23/07/2019
FT
Metropolitan Police
1 - 3
AFC Wimbledon
terça
23/07/2019
FT
Hemel Hempstead Town
0 - 1
Milton Keynes Dons
terça
23/07/2019
FT
Wealdstone
0 - 1
Wycombe Wanderers
terça
23/07/2019
FT
Bishop's Stortford
3 - 3
Leyton Orient
terça
23/07/2019
FT
Maidstone United
1 - 1
Dagenham & Redbridge
terça
23/07/2019
FT
Cheltenham Town
2 - 2
Shrewsbury Town
terça
23/07/2019
FT
Taunton Town
0 - 2
Yeovil Town
terça
23/07/2019
FT
Gateshead
1 - 0
Harrogate Town
terça
23/07/2019
FT
Newry City
1 - 1
Warrenpoint Town
terça
23/07/2019
FT
United of Manchester
1 - 4
Fylde
terça
23/07/2019
FT
Bala Town
2 - 5
Crewe Alexandra
terça
23/07/2019
20:45
Preston North End
-
Bolton
terça
23/07/2019
FT
Leek Town
0 - 0
Macclesfield Town
terça
23/07/2019
FT
Preston North End
1 - 1
Accrington Stanley
terça
23/07/2019
FT
Academica de Coimbra
2 - 0
Uniao Leiria
quarta
24/07/2019
00:00
Willem II
-
Panachaiki
quarta
24/07/2019
FT
Wairarapa United
0 - 7
Wellington Phoenix
quarta
24/07/2019
FT
Mafra
1 - 2
Sintrense
quarta
24/07/2019
FT
Gil Vicente
1 - 1
Moreirense
quarta
24/07/2019
FT
Marítimo
0 - 2
Luton Town
quarta
24/07/2019
FT
Cova Piedade
1 - 0
Loures
quarta
24/07/2019
FT
Fortuna Düsseldorf
1 - 0
Rayo Vallecano
quarta
24/07/2019
FT
Karpaty Lviv
2 - 1
Shevardeni 1906
quarta
24/07/2019
FT
Omniworld
0 - 2
AZ II
quarta
24/07/2019
FT
Reading
4 - 2
Peterborough United
quarta
24/07/2019
FT
Lazio
5 - 0
Virtus Entella
quarta
24/07/2019
17:00
CSKA 1948 Sofia
-
Sektzia Nes Tziona
quarta
24/07/2019
FT
Cittadella
1 - 3
Virtus Verona
quarta
24/07/2019
FT
Maccabi Petah Tikva
1 - 1
Dorogi
quarta
24/07/2019
FT
Norwich City
1 - 3
Brentford
quarta
24/07/2019
FT
Napoli
3 - 3
Cremonese
quarta
24/07/2019
FT
Sampdoria
4 - 0
Pro Patria
quarta
24/07/2019
FT
Puskás
4 - 0
AEL Limassol
quarta
24/07/2019
FT
Salernitana
4 - 1
Sambenedettese
quarta
24/07/2019
FT
Stade de Reims
2 - 0
Metz
quarta
24/07/2019
FT
Amorebieta
2 - 5
Osasuna
quarta
24/07/2019
FT
Benfica II
0 - 0
Vitoria de Setubal
quarta
24/07/2019
FT
Brescia
11 - 0
Ciliverghe
quarta
24/07/2019
FT
Udinese
2 - 3
Al Hilal
quarta
24/07/2019
FT
Vanløse
2 - 4
Avarta
quarta
24/07/2019
FT
Sporting Gijón
1 - 1
Langreo
quarta
24/07/2019
FT
Portimonense
1 - 2
Lille
quarta
24/07/2019
FT
Paços Ferreira
1 - 1
Estoril
quarta
24/07/2019
FT
Cagliari
2 - 1
Chievo
quarta
24/07/2019
FT
Las Palmas
6 - 0
Tamaraceite
quarta
24/07/2019
FT
Lamia
0 - 1
AEK
quarta
24/07/2019
FT
Real Avilés
0 - 5
Lugo
quarta
24/07/2019
FT
Mallorca
3 - 0
Platges Calvià
quarta
24/07/2019
FT
Roeselare
2 - 2
Knokke
quarta
24/07/2019
FT
Barakaldo
0 - 3
Numancia
quarta
24/07/2019
FT
Cayón
0 - 2
Racing Santander
quarta
24/07/2019
FT
Alverca
1 - 0
Belenenses
quarta
24/07/2019
FT
Nacional de Funchal
3 - 0
Câmara de Lobos
quarta
24/07/2019
FT
Lierse K
1 - 4
Westerlo
quarta
24/07/2019
FT
Toulouse
3 - 2
Al Arabi
quarta
24/07/2019
FT
Den Bosch
0 - 3
Sparta Rotterdam
quarta
24/07/2019
FT
Getafe
3 - 0
Rayo Majadahonda
quarta
24/07/2019
FT
Marino
0 - 4
Tenerife
quarta
24/07/2019
FT
UD Ourense
1 - 3
Ponferradina
quarta
24/07/2019
FT
Sheffield
2 - 1
Chesterfield
quarta
24/07/2019
FT
Southend United
2 - 1
Millwall
quarta
24/07/2019
FT
Chaves
1 - 0
Rio Ave
quarta
24/07/2019
FT
Doncaster Rovers
0 - 2
Huddersfield Town
quarta
24/07/2019
FT
Hull City
0 - 2
Amiens
quarta
24/07/2019
FT
CD Coria
0 - 2
Extremadura UD
quarta
24/07/2019
FT
Bury
0 - 3
Blackburn Rovers
quarta
24/07/2019
FT
Forest Green Rovers
3 - 4
Bristol City
quarta
24/07/2019
FT
Lincoln City
1 - 2
Stoke
quarta
24/07/2019
FT
Mickleover
2 - 0
Burton Albion
quarta
24/07/2019
FT
Walsall
1 - 5
Aston Villa
quarta
24/07/2019
FT
Cheshunt
1 - 2
Stevenage
quarta
24/07/2019
FT
Wigan
0 - 0
Everton
quarta
24/07/2019
FT
Ramsbottom United
2 - 3
Rochdale
quarta
24/07/2019
FT
Boavista
0 - 2
Nice
quarta
24/07/2019
FT
Desportivo Aves
0 - 0
Famalicão
quarta
24/07/2019
FT
Marinhense
0 - 5
Porto II
quarta
24/07/2019
FT
Braga
0 - 0
Monaco
quarta
24/07/2019
FT
RCA Casablanca
0 - 0
Leganes
quinta
25/07/2019
FT
DC United
1 - 8
Olympique de Marseille
quinta
25/07/2019
FT
Querétaro
0 - 2
Betis
quinta
25/07/2019
FT
Santa Clara
2 - 0
Ideal
quinta
25/07/2019
FT
Lviv
2 - 0
Bnei Yehuda Tel Aviv
quinta
25/07/2019
FT
Oleksandria
2 - 1
Dnipro-1
quinta
25/07/2019
FT
Hoffenheim
0 - 0
Verona
quinta
25/07/2019
FT
Pogon Szczecin
3 - 2
Kotwica Kołobrzeg
quinta
25/07/2019
FT
Lecce
6 - 0
Virtus Don Bosco
quinta
25/07/2019
FT
Sporting Covilhã
2 - 0
Benfica Castelo Branco
quinta
25/07/2019
FT
Braga
0 - 0
Tondela
quinta
25/07/2019
FT
Alavés
0 - 1
Fuenlabrada
quinta
25/07/2019
FT
Feirense
1 - 0
Desportivo Aves
quinta
25/07/2019
FT
Levante
2 - 0
Almería
quinta
25/07/2019
FT
Alcorcón
3 - 2
Lleida Esportiu
quinta
25/07/2019
FT
US Givry
2 - 4
Excelsior Virton
quinta
25/07/2019
FT
Emmen
3 - 0
OFI Heraklion
quinta
25/07/2019
FT
Taunton Town
2 - 2
Exeter City
quinta
25/07/2019
FT
Marine
0 - 4
Morecambe
quinta
25/07/2019
FT
Derby County
0 - 2
Girona
sexta
26/07/2019
FT
FC Eindhoven
2 - 3
Ahli
sexta
26/07/2019
FT
Lamia
2 - 1
Volos NFC
sexta
26/07/2019
FT
Colônia
3 - 1
Bologna
sexta
26/07/2019
FT
RB Leipzig
2 - 0
Rennes
sexta
26/07/2019
FT
Augsburg
2 - 6
Villarreal
sexta
26/07/2019
FT
First Vienna
0 - 1
Ebreichsdorf
sexta
26/07/2019
FT
Rot Weiss Oberhausen
6 - 2
Bocholt
sexta
26/07/2019
FT
NEC
2 - 1
Waalwijk
sexta
26/07/2019
FT
Lommel
2 - 1
Roda
sexta
26/07/2019
FT
Brestois
1 - 0
Nantes
sexta
26/07/2019
FT
Cambuur Leeuwarden
1 - 2
Ajax II
sexta
26/07/2019
FT
Real Murcia
0 - 2
Almería
sexta
26/07/2019
FT
NAC Breda
1 - 3
Westerlo
sexta
26/07/2019
FT
ADO Den Haag
1 - 1
OH Leuven
sexta
26/07/2019
FT
Portstewart
2 - 1
Coleraine
sexta
26/07/2019
FT
Gillingham
1 - 1
Southend United
sexta
26/07/2019
FT
Orihuela
0 - 3
Elche
sexta
26/07/2019
FT
Red Star
2 - 0
C' Chartres
sexta
26/07/2019
FT
Northampton Town
2 - 1
Milton Keynes Dons
sexta
26/07/2019
FT
Alfreton Town
1 - 0
Notts County
sexta
26/07/2019
FT
Algeciras
0 - 0
Málaga
sexta
26/07/2019
FT
Fleetwood Town
1 - 0
Preston North End
sexta
26/07/2019
FT
Maidenhead United
0 - 0
Wycombe Wanderers
sexta
26/07/2019
FT
Nottingham Forest
2 - 2
Real Sociedad
sexta
26/07/2019
FT
Aldershot Town
0 - 1
Chelmsford City
sexta
26/07/2019
FT
West Bromwich
0 - 0
Bournemouth
sexta
26/07/2019
FT
MVV
1 - 0
TOP Oss
sábado
27/07/2019
FT
Edgeworth Eagles
0 - 1
Newcastle Jets
sábado
27/07/2019
FT
Zaragoza
3 - 0
Ebro
sábado
27/07/2019
FT
Alcorcón
0 - 1
Granada
sábado
27/07/2019
FT
Paks
3 - 2
Budaörs
sábado
27/07/2019
FT
Mezőkövesd
1 - 2
Soroksár SC
sábado
27/07/2019
FT
Vanløse
1 - 0
Bronshoj
sábado
27/07/2019
FT
Brabrand
0 - 1
Middelfart
sábado
27/07/2019
FT
Kaposvári Rákóczi
4 - 0
Pápai Perutz
sábado
27/07/2019
FT
Saarbrücken
1 - 3
Excelsior Virton
sábado
27/07/2019
FT
AZ Alkmaar
0 - 1
Beerschot
sábado
27/07/2019
FT
Feirense
1 - 2
Porto II
sábado
27/07/2019
FT
Chaves
0 - 0
Vizela
sábado
27/07/2019
FT
Slagelse B&I
1 - 5
Boldklubben
sábado
27/07/2019
FT
Odd Grenland Skien
2 - 1
Fredrikstad
sábado
27/07/2019
FT
Barnsley
1 - 4
Sheffield United
sábado
27/07/2019
FT
Akademisk Boldklub
3 - 0
Landskrona
sábado
27/07/2019
FT
York City
3 - 1
Notts County
sábado
27/07/2019
FT
Cambridge United
0 - 0
Ipswich Town
sábado
27/07/2019
FT
Scunthorpe United
2 - 0
Lincoln City
sábado
27/07/2019
FT
Telstar
0 - 0
Vitesse II
sábado
27/07/2019
FT
Hungerford Town
0 - 3
Newport County
sábado
27/07/2019
FT
Noordwijk
0 - 2
Volendam
sábado
27/07/2019
FT
Heracles Almelo
5 - 0
Helmond Sport
sábado
27/07/2019
FT
Willem II
2 - 1
OFI Heraklion
sábado
27/07/2019
FT
Doncaster Rovers
2 - 2
Hull City
sábado
27/07/2019
FT
Banbridge Town
0 - 5
Dungannon Swifts
sábado
27/07/2019
FT
Millwall
3 - 3
Real Sociedad
sábado
27/07/2019
FT
VVV Venlo
0 - 1
Panathinaikos
sábado
27/07/2019
FT
Limavady United
1 - 3
Institute
sábado
27/07/2019
FT
Wolfsburg
1 - 1
Union Berlin
sábado
27/07/2019
FT
Brentford
1 - 3
Bournemouth
sábado
27/07/2019
FT
Blackpool
0 - 2
Blackburn Rovers
sábado
27/07/2019
FT
Bristol City
0 - 5
Crystal Palace
sábado
27/07/2019
FT
Solihull Moors
1 - 1
Oxford United
sábado
27/07/2019
FT
Dover Athletic
1 - 1
Colchester United
sábado
27/07/2019
FT
Chesterfield
2 - 5
Burton Albion
sábado
27/07/2019
FT
Morecambe
0 - 2
Accrington Stanley
sábado
27/07/2019
FT
Crawley Town
1 - 2
Portsmouth
sábado
27/07/2019
FT
Wrexham
0 - 1
Crewe Alexandra
sábado
27/07/2019
FT
Rotherham United
2 - 2
Leicester City
sábado
27/07/2019
FT
Stoke
1 - 2
Leicester City
sábado
27/07/2019
FT
Fulham
0 - 1
West Ham
sábado
27/07/2019
FT
Queens Park Rangers
0 - 1
Watford
sábado
27/07/2019
FT
Birmingham City
0 - 4
Brighton & Hove Albion
sábado
27/07/2019
FT
Bath City
1 - 1
Forest Green Rovers
sábado
27/07/2019
FT
Torquay United
1 - 2
Exeter City
sábado
27/07/2019
FT
St Albans City
1 - 0
Barnet
sábado
27/07/2019
FT
Swindon Town
0 - 2
Coventry City
sábado
27/07/2019
FT
Grimsby Town
0 - 2
Peterborough United
sábado
27/07/2019
FT
Rochdale
0 - 1
Bradford City
sábado
27/07/2019
FT
Portadown
2 - 1
Coleraine
sábado
27/07/2019
FT
Havant & Waterlooville
2 - 0
Eastleigh
sábado
27/07/2019
FT
Billericay Town
1 - 2
Boreham Wood
sábado
27/07/2019
FT
Wigan
2 - 2
Burnley
sábado
27/07/2019
FT
Tranmere Rovers
0 - 0
Walsall
sábado
27/07/2019
FT
Chorley
0 - 0
United of Manchester
sábado
27/07/2019
FT
Farnborough
1 - 3
Woking
sábado
27/07/2019
FT
Harrogate Town
4 - 0
Spennymoor Town
sábado
27/07/2019
FT
Linfield
1 - 2
Finn Harps
sábado
27/07/2019
FT
Huddersfield Town
1 - 1
Montpellier
sábado
27/07/2019
FT
Charlton
1 - 4
Aston Villa
sábado
27/07/2019
FT
Carrick Rangers
5 - 0
Crusaders
sábado
27/07/2019
FT
Larne
7 - 0
Ballyclare Comrades
sábado
27/07/2019
FT
Cardiff City
1 - 0
Nice
sábado
27/07/2019
FT
Swansea City
2 - 1
Atalanta
sábado
27/07/2019
FT
Luton Town
1 - 5
Norwich City
sábado
27/07/2019
FT
Ross County
2 - 0
Carlisle United
sábado
27/07/2019
FT
Mezőkövesd
1 - 0
Nyíregyháza Spartacus
sábado
27/07/2019
FT
Hampton & Richmond
1 - 3
AFC Wimbledon
sábado
27/07/2019
FT
Plymouth Argyle
0 - 1
Bristol Rovers
sábado
27/07/2019
FT
Altrincham
3 - 1
Fylde
sábado
27/07/2019
FT
Gateshead
3 - 1
Scarborough Athletic
sábado
27/07/2019
FT
Shrewsbury Town
2 - 1
Dundee United
sábado
27/07/2019
FT
Oldham Athletic
0 - 2
Stockport County
sábado
27/07/2019
FT
Hartlepool United
3 - 0
Macclesfield Town
sábado
27/07/2019
FT
Angers
1 - 2
Borussia Mönchengladbach
sábado
27/07/2019
FT
Port Vale
1 - 2
Bury
sábado
27/07/2019
FT
Lazio
4 - 0
Mantova
sábado
27/07/2019
FT
Preston North End
2 - 1
Newcastle
sábado
27/07/2019
FT
Ballinamallard United
1 - 2
Ballymena United
sábado
27/07/2019
FT
Hornchurch
2 - 2
Dagenham & Redbridge
sábado
27/07/2019
FT
Paderborn
3 - 3
Athletic Bilbao
sábado
27/07/2019
FT
Anorthosis Famagusta
1 - 2
Excelsior
sábado
27/07/2019
FT
Chievo
3 - 2
Arzignano Valchiampo
sábado
27/07/2019
FT
Cremonese
3 - 2
Giana Erminio
sábado
27/07/2019
FT
Gyirmót
4 - 3
Kisvárda
sábado
27/07/2019
FT
Dorogi
1 - 0
Paks
sábado
27/07/2019
FT
Brescia
2 - 0
Renate
sábado
27/07/2019
FT
Hungária FC
1 - 0
Újpest
sábado
27/07/2019
FT
Dijon
1 - 3
Stade de Reims
sábado
27/07/2019
FT
Desportivo Aves
2 - 1
Nacional de Funchal
sábado
27/07/2019
FT
Sassuolo
2 - 0
Südtirol
sábado
27/07/2019
FT
Diósgyőr
2 - 2
Budafoki MTE
sábado
27/07/2019
FT
Huesca
2 - 0
Ejea
sábado
27/07/2019
FT
Zalaegerszegi
2 - 1
Kalba
sábado
27/07/2019
FT
Go Ahead Eagles
2 - 3
Al Shabab Riyadh
sábado
27/07/2019
FT
Albacete
1 - 2
Alavés
sábado
27/07/2019
FT
Numancia
3 - 1
Osasuna
sábado
27/07/2019
FT
Fortuna Sittard
1 - 5
PAOK
sábado
27/07/2019
FT
Moreirense
1 - 0
Paços Ferreira
sábado
27/07/2019
FT
Metz
1 - 1
Amiens
sábado
27/07/2019
FT
Deportivo La Coruña
1 - 1
Racing Ferrol
sábado
27/07/2019
FT
Levante
0 - 1
FC Cartagena
sábado
27/07/2019
FT
Lugo
1 - 0
Compostela
sábado
27/07/2019
FT
Ponferradina
1 - 0
Real Oviedo
sábado
27/07/2019
FT
Tenerife
0 - 3
Cultural Leonesa
sábado
27/07/2019
FT
Gyirmót
2 - 0
Kisvárda
sábado
27/07/2019
FT
Zwolle
1 - 0
Asteras Tripolis
sábado
27/07/2019
FT
AZ II
1 - 1
Dordrecht
sábado
27/07/2019
FT
Patro Eisden
0 - 2
Lommel
sábado
27/07/2019
FT
UCAM Murcia
0 - 2
Elche
sábado
27/07/2019
FT
Valladolid
1 - 0
Racing Santander
sábado
27/07/2019
FT
Porto
0 - 1
Monaco
sábado
27/07/2019
FT
Sunderland
0 - 1
Heerenveen
sábado
27/07/2019
FT
Sporting Gijón
1 - 1
Getafe
sábado
27/07/2019
FT
Vitoria de Setubal
3 - 0
Extremadura UD
sábado
27/07/2019
FT
La Louvière Centre
1 - 2
Union Saint-Gilloise
sábado
27/07/2019
FT
Famalicão
2 - 1
Rio Ave
sábado
27/07/2019
FT
Celta de Vigo
1 - 0
Lille
sábado
27/07/2019
FT
Cagliari
1 - 1
Leeds United
sábado
27/07/2019
FT
Lecce
4 - 1
Frosinone
sábado
27/07/2019
FT
Linense
1 - 1
Cadiz
sábado
27/07/2019
FT
Real Madrid II
1 - 2
Mirandés
sábado
27/07/2019
FT
Empoli
5 - 1
Pontedera
sábado
27/07/2019
FT
Marítimo
1 - 0
Las Palmas
domingo
28/07/2019
FT
Navalcarnero
1 - 1
Rayo Majadahonda
domingo
28/07/2019
FT
Werder Bremen
4 - 0
Eibar
domingo
28/07/2019
FT
Boavista
0 - 0
Tondela
domingo
28/07/2019
FT
Neumunster
2 - 0
Lübeck
domingo
28/07/2019
FT
Bayer Leverkusen
3 - 4
Heracles Almelo
domingo
28/07/2019
15:00
Bergisch Gladbach
-
Bocholt
domingo
28/07/2019
FT
Rangers
1 - 0
Derby County
domingo
28/07/2019
FT
Middlesbrough
1 - 1
Saint Étienne
domingo
28/07/2019
FT
Borussia Mönchengladbach
0 - 2
Athletic Bilbao
domingo
28/07/2019
FT
Sheffield Wednesday
2 - 2
Espanyol
domingo
28/07/2019
FT
Roeselare
1 - 1
Sint-Eloois-Winkel
domingo
28/07/2019
17:00
Telstar
-
ADO '20
domingo
28/07/2019
FT
Bayer Leverkusen
1 - 1
Vitesse
domingo
28/07/2019
FT
Santa Clara
2 - 1
Praiense
domingo
28/07/2019
FT
Cittadella
6 - 0
Trento
domingo
28/07/2019
FT
Padova
0 - 0
Virtus Verona
domingo
28/07/2019
FT
Salernitana
1 - 1
Picerno
domingo
28/07/2019
FT
Wels
0 - 7
Eintracht Frankfurt
domingo
28/07/2019
FT
Sassuolo
10 - 1
Ciliverghe
domingo
28/07/2019
FT
Gubbio
1 - 1
Livorno
domingo
28/07/2019
FT
Colônia
1 - 3
Villarreal
domingo
28/07/2019
FT
Sporting
1 - 2
Valencia
domingo
28/07/2019
FT
Mallorca
1 - 1
Poblense
domingo
28/07/2019
FT
Puebla
2 - 0
Betis
segunda
29/07/2019
FT
Crotone
3 - 0
Castrovillari
segunda
29/07/2019
FT
Schalke 04
2 - 3
Bologna
segunda
29/07/2019
FT
Granada
1 - 0
Almería
segunda
29/07/2019
FT
NAC Breda
0 - 0
Panathinaikos
segunda
29/07/2019
FT
Nuneaton Borough
4 - 4
Burton Albion
segunda
29/07/2019
FT
Deeping Rangers
1 - 8
Peterborough United
segunda
29/07/2019
FT
Welling United
5 - 0
Gillingham
terça
30/07/2019
FT
Adelaide United
5 - 0
Croatia Raiders
terça
30/07/2019
FT
TOP Oss
2 - 2
Umm Salal
terça
30/07/2019
FT
Cosenza
1 - 5
Monopoli
terça
30/07/2019
FT
Xanthi
2 - 1
Nea Salamis
terça
30/07/2019
FT
Monza Brianza
2 - 2
Frosinone
terça
30/07/2019
FT
ASWH
2 - 2
Dordrecht
terça
30/07/2019
FT
Al Gharrafa
0 - 1
FC Eindhoven
terça
30/07/2019
FT
De Treffers
0 - 0
NEC
terça
30/07/2019
FT
Roda
2 - 1
Groene Ster
terça
30/07/2019
FT
Nantes
2 - 0
Sporting Gijón
terça
30/07/2019
FT
Fuenlabrada
4 - 0
Roda
terça
30/07/2019
FT
Málaga
1 - 1
Cordoba
terça
30/07/2019
FT
Den Bosch
1 - 3
Al-Taawoun
terça
30/07/2019
FT
De Graafschap
2 - 0
Lienden
terça
30/07/2019
FT
Telstar
3 - 0
Katwijk
terça
30/07/2019
FT
St Neots Town
0 - 6
Milton Keynes Dons
terça
30/07/2019
FT
Norwich City
1 - 4
Atalanta
terça
30/07/2019
FT
Melksham Town
0 - 6
Swindon Town
terça
30/07/2019
FT
Carrick Rangers
0 - 0
Knockbreda
terça
30/07/2019
FT
Radcliffe
1 - 3
Bury
terça
30/07/2019
FT
Hibernian
1 - 3
Newcastle
terça
30/07/2019
FT
Woking
2 - 4
Portsmouth
terça
30/07/2019
FT
AFC Wimbledon
2 - 2
Crystal Palace
terça
30/07/2019
FT
Hyde United
3 - 0
Rochdale
terça
30/07/2019
FT
Burnley
6 - 1
Nice
terça
30/07/2019
FT
Oldham Athletic
0 - 1
Halifax Town
quarta
31/07/2019
FT
Leganes
3 - 0
Alcorcón
quarta
31/07/2019
11:30
Porto II
-
Rio Ave
quarta
31/07/2019
FT
Vilafranquense
4 - 3
Pinhalnovense
quarta
31/07/2019
FT
Anderlecht
1 - 2
Fortuna Düsseldorf
quarta
31/07/2019
FT
Cittadella
0 - 2
Benevento
quarta
31/07/2019
FT
Metz
2 - 0
Sérésien
quarta
31/07/2019
FT
Sassuolo
1 - 0
Empoli
quarta
31/07/2019
FT
Hertha Berlin
3 - 5
West Ham
quarta
31/07/2019
19:00
Fortuna Wormerveer
-
Volendam
quarta
31/07/2019
FT
Real Sociedad
1 - 0
Alavés
quarta
31/07/2019
FT
Sertanense
1 - 0
Sporting Covilhã
quarta
31/07/2019
FT
Paços Ferreira
1 - 0
Al Nasr Riyadh
quarta
31/07/2019
FT
Real Oviedo
1 - 1
Lugo
quarta
31/07/2019
FT
Getafe
1 - 1
Albacete
quarta
31/07/2019
FT
Cadiz
0 - 0
Las Palmas
quarta
31/07/2019
FT
Calahorra
0 - 4
Zaragoza
quarta
31/07/2019
FT
Academico Viseu
2 - 3
Castro Daire
quarta
31/07/2019
FT
Banbridge Town
3 - 3
Glenavon
quarta
31/07/2019
FT
Don Benito
1 - 1
Extremadura UD
quarta
31/07/2019
FT
Las Rozas
0 - 0
Rayo Vallecano
quinta
01/08/2019
FT
Málaga
0 - 2
Mallorca
quinta
01/08/2019
FT
Levante
1 - 1
Huesca
quinta
01/08/2019
FT
Numancia
1 - 1
Athletic Bilbao
sexta
02/08/2019
00:00
Queen's Park
-
Ayr United
sexta
02/08/2019
14:00
Excelsior
-
AZ II
sexta
02/08/2019
FT
Utrecht II
1 - 1
TOP Oss
sexta
02/08/2019
16:00
Union Berlin
-
Celta de Vigo
sexta
02/08/2019
FT
Olympiakos Nicosia
0 - 3
Xanthi
sexta
02/08/2019
FT
Schalke 04
3 - 1
Villarreal
sexta
02/08/2019
FT
Enosis Neon Paralimni
1 - 0
Doxa
sexta
02/08/2019
FT
Cambuur Leeuwarden
2 - 4
Volendam
sexta
02/08/2019
FT
Roda
0 - 1
FC Eindhoven
sexta
02/08/2019
FT
MVV
2 - 3
Al-Taawoun
sexta
02/08/2019
FT
Helmond Sport
0 - 1
Al Raed
sexta
02/08/2019
FT
Granada
2 - 1
Valladolid
sexta
02/08/2019
FT
Elche
2 - 0
Ibiza
sexta
02/08/2019
FT
Brighton & Hove Albion
2 - 1
Valencia
sexta
02/08/2019
FT
Panaitolikos
0 - 1
Benfica II
sexta
02/08/2019
FT
Den Bosch
4 - 1
Excelsior
sexta
02/08/2019
FT
Getafe
1 - 0
Crotone
sexta
02/08/2019
FT
Las Palmas
1 - 1
Almería
sexta
02/08/2019
FT
Nantes
1 - 1
Genoa
sexta
02/08/2019
FT
Leicester City
2 - 1
Atalanta
sexta
02/08/2019
FT
Sanluqueño
0 - 1
Cadiz
sexta
02/08/2019
FT
Bournemouth
3 - 4
Lazio
sábado
03/08/2019
FT
Sporting Braga II
4 - 2
Tenerife
sábado
03/08/2019
FT
Metz
0 - 1
Mainz
sábado
03/08/2019
FT
Metz
0 - 1
Mainz
sábado
03/08/2019
FT
Freiburg
0 - 1
Cagliari
sábado
03/08/2019
FT
Rijnsburgse Boys
0 - 1
Telstar
sábado
03/08/2019
FT
Wolfsburg
8 - 1
Nice
sábado
03/08/2019
FT
Werder Bremen
0 - 0
Everton
sábado
03/08/2019
FT
Fortuna Düsseldorf
3 - 2
Eibar
sábado
03/08/2019
FT
Augsburg
2 - 3
Bologna
sábado
03/08/2019
FT
RB Leipzig
1 - 3
Aston Villa
sábado
03/08/2019
FT
Hoffenheim
1 - 2
Sevilla
sábado
03/08/2019
FT
Crystal Palace
0 - 4
Hertha Berlin
sábado
03/08/2019
FT
Newcastle
2 - 1
Saint Étienne
sábado
03/08/2019
16:00
Coleraine
-
Loughgall
sábado
03/08/2019
FT
Southampton
2 - 0
Colônia
sábado
03/08/2019
FT
West Ham
2 - 2
Athletic Bilbao
sábado
03/08/2019
FT
Carrick Rangers
3 - 2
Moyola Park
sábado
03/08/2019
FT
Burnley
2 - 0
Parma
sábado
03/08/2019
FT
Union Berlin
0 - 3
Celta de Vigo
sábado
03/08/2019
FT
Paderborn
2 - 4
Lazio
sábado
03/08/2019
FT
Watford
2 - 1
Real Sociedad
sábado
03/08/2019
FT
Crusaders
2 - 0
Bangor
sábado
03/08/2019
FT
Dollingstown
1 - 4
Dungannon Swifts
sábado
03/08/2019
FT
Cliftonville
0 - 0
Newington
sábado
03/08/2019
FT
Bournemouth
3 - 0
Lyon
sábado
03/08/2019
FT
Norwich City
1 - 0
Toulouse
sábado
03/08/2019
FT
Freiburg
4 - 1
Cagliari
sábado
03/08/2019
FT
Ayia Napa
0 - 1
Anorthosis Famagusta
sábado
03/08/2019
FT
Stade de Reims
3 - 1
Sheffield United
sábado
03/08/2019
FT
NEC
0 - 1
Osasuna
sábado
03/08/2019
FT
Nîmes
0 - 2
Dijon
sábado
03/08/2019
FT
Porto II
2 - 1
Celta de Vigo II
sábado
03/08/2019
FT
Asteras Tripolis
1 - 0
Panionios
sábado
03/08/2019
FT
Alavés
1 - 0
Racing Santander
sábado
03/08/2019
FT
Brestois
1 - 1
Levante
sábado
03/08/2019
FT
Cittadella
1 - 2
Pordenone
sábado
03/08/2019
FT
Venezia
1 - 0
Empoli
sábado
03/08/2019
FT
Albacete
1 - 0
Elche
sábado
03/08/2019
FT
Deportivo La Coruña
1 - 0
Ponferradina
sábado
03/08/2019
FT
Numancia
2 - 1
UD Logroñés
sábado
03/08/2019
FT
Lugo
2 - 0
Real Madrid II
sábado
03/08/2019
FT
Burgos
1 - 5
Mirandés
sábado
03/08/2019
FT
Monaco
1 - 0
Sampdoria
sábado
03/08/2019
FT
Marino
1 - 1
Sporting Gijón
sábado
03/08/2019
FT
Badajoz
0 - 2
Extremadura UD
sábado
03/08/2019
FT
Girona
0 - 1
Montpellier
sábado
03/08/2019
FT
Gimnastic
2 - 3
Zaragoza
sábado
03/08/2019
FT
Amiens
0 - 1
Leganes
sábado
03/08/2019
FT
Rayo Vallecano
2 - 3
Alcorcón
sábado
03/08/2019
FT
Livorno
0 - 1
Fiorentina
domingo
04/08/2019
00:00
Ascoli
-
Palermo
domingo
04/08/2019
FT
Fortuna Düsseldorf
1 - 2
Eibar
domingo
04/08/2019
FT
Bayer Leverkusen
1 - 2
Valencia
domingo
04/08/2019
FT
De Graafschap
1 - 2
Osasuna
domingo
04/08/2019
FT
Lovech
1 - 1
Olympiakos Nicosia
domingo
04/08/2019
FT
SPAL
0 - 0
Verona
domingo
04/08/2019
FT
Mallorca
2 - 2
Valladolid
domingo
04/08/2019
FT
Granada
2 - 0
Las Palmas
domingo
04/08/2019
19:30
Marbella
-
Almería
domingo
04/08/2019
19:30
Lamia
-
Larisa
domingo
04/08/2019
FT
Racing Santander
2 - 1
Athletic Bilbao
domingo
04/08/2019
FT
Huesca
2 - 2
Castellon
domingo
04/08/2019
FT
Pineto
1 - 2
Pescara
domingo
04/08/2019
FT
Bordeaux
2 - 3
Genoa
domingo
04/08/2019
FT
Olympique de Marseille
0 - 1
Napoli
domingo
04/08/2019
FT
RCA Casablanca
0 - 1
Betis
segunda
05/08/2019
FT
Ascoli
0 - 1
Frosinone
terça
06/08/2019
FT
Bentleigh Greens
0 - 3
Melbourne City
terça
06/08/2019
FT
Benrath
1 - 15
Fortuna Düsseldorf
terça
06/08/2019
18:00
Hammer
-
Borussia Mönchengladbach II
terça
06/08/2019
FT
Cadiz
1 - 0
Al Rayyan
terça
06/08/2019
FT
Celta de Vigo
0 - 1
Tenerife
terça
06/08/2019
FT
Dollingstown
3 - 0
Glenavon
quarta
07/08/2019
FT
Enosis Neon Paralimni
0 - 1
Anorthosis Famagusta
quarta
07/08/2019
FT
Benevento
6 - 0
Castrovillari
quarta
07/08/2019
FT
Asteras Tripolis
1 - 1
Panachaiki
quarta
07/08/2019
FT
Málaga
1 - 0
UD Melilla
quarta
07/08/2019
FT
Elche
0 - 2
Levante
quarta
07/08/2019
FT
Mallorca
0 - 0
Getafe
quarta
07/08/2019
FT
Salamanca UDS
0 - 1
Real Oviedo
quarta
07/08/2019
FT
La Nucía
0 - 4
Villarreal
quarta
07/08/2019
FT
Numancia
2 - 2
Athletic Club II
quarta
07/08/2019
FT
Barco
2 - 2
Ponferradina
quarta
07/08/2019
FT
RSD Alcalá
0 - 2
Fuenlabrada
quarta
07/08/2019
FT
Zaragoza
0 - 0
Alavés
quarta
07/08/2019
FT
Spezia
3 - 5
Sampdoria
quarta
07/08/2019
FT
Atletico Madrid II
1 - 3
Extremadura UD
quarta
07/08/2019
FT
Real Madrid II
3 - 0
Alcorcón
quarta
07/08/2019
FT
Betis
1 - 0
Las Palmas
quinta
08/08/2019
FT
Este
1 - 4
Cittadella
quinta
08/08/2019
FT
Xanthi
1 - 1
Volos NFC
quinta
08/08/2019
FT
Olot
0 - 0
Huesca
quinta
08/08/2019
FT
Osasuna
0 - 0
Eibar
quinta
08/08/2019
FT
Mirandés
1 - 2
Athletic Bilbao
quinta
08/08/2019
FT
Valladolid
2 - 0
Sporting Gijón
quinta
08/08/2019
FT
Cesena
2 - 3
SPAL
quinta
08/08/2019
FT
Reggiana
1 - 2
Genoa
sexta
09/08/2019
FT
Real Sociedad
2 - 0
Osasuna
sexta
09/08/2019
FT
Gimnastic
1 - 1
Girona
sexta
09/08/2019
FT
Lugo
1 - 1
Ponferradina
sexta
09/08/2019
FT
Catania
1 - 1
Cagliari
sexta
09/08/2019
FT
Granada
2 - 1
Sevilla
sábado
10/08/2019
FT
Sporting Gijón
0 - 0
Alavés
sábado
10/08/2019
FT
Omonia Nicosia
0 - 0
Anorthosis Famagusta
sábado
10/08/2019
FT
Sassuolo
1 - 0
Alessandria
sábado
10/08/2019
FT
Brescia
2 - 1
Valladolid
sábado
10/08/2019
FT
Nea Salamis
3 - 0
Doxa
sábado
10/08/2019
FT
Alcorcón
0 - 0
Fuenlabrada
sábado
10/08/2019
FT
Lanzarote
0 - 4
Las Palmas
sábado
10/08/2019
FT
Numancia
2 - 0
Burgos
sábado
10/08/2019
FT
Tudelano
1 - 0
Zaragoza
sábado
10/08/2019
FT
UD Logroñés
1 - 0
Racing Santander
sábado
10/08/2019
FT
Real Oviedo
1 - 2
Alavés
sábado
10/08/2019
19:30
UCAM Murcia
-
Almería
sábado
10/08/2019
FT
Celta de Vigo
1 - 2
Lazio
sábado
10/08/2019
FT
Girona
0 - 2
Huesca
sábado
10/08/2019
FT
Leganes
3 - 1
Albacete
sábado
10/08/2019
FT
Cadiz
1 - 0
Málaga
sábado
10/08/2019
20:30
FC Cartagena
-
Elche
sábado
10/08/2019
FT
Talavera
1 - 1
Rayo Majadahonda
sábado
10/08/2019
FT
Parma
2 - 1
Sampdoria
sábado
10/08/2019
FT
Real Sociedad
1 - 2
Eibar
sábado
10/08/2019
FT
Bologna
3 - 4
Villarreal
sábado
10/08/2019
FT
Mallorca
1 - 2
Levante
sábado
10/08/2019
FT
Getafe
4 - 1
Atalanta
sábado
10/08/2019
FT
Deportivo La Coruña
1 - 0
Betis
sábado
10/08/2019
FT
Extremadura UD
2 - 2
Sevilla
sábado
10/08/2019
FT
Cordoba
0 - 0
Rayo Vallecano
sábado
10/08/2019
FT
Tenerife
3 - 2
Real Madrid II
domingo
11/08/2019
FT
Xanthi
1 - 0
Larisa
segunda
12/08/2019
FT
Lichtenberg
1 - 4
Union Berlin
terça
13/08/2019
FT
Vastese
3 - 3
Benevento
terça
13/08/2019
FT
Porz
0 - 5
Bergisch Gladbach
quarta
14/08/2019
FT
Sydney FC
2 - 0
Wollongong Wolves
quarta
14/08/2019
FT
Doxa
6 - 0
Alki Oroklini
quarta
14/08/2019
FT
Enosis Neon Paralimni
4 - 2
Ermis
quarta
14/08/2019
FT
Anagennisi Deryneia
0 - 4
Anorthosis Famagusta
quarta
14/08/2019
FT
Othellos
0 - 2
Olympiakos Nicosia
quarta
14/08/2019
FT
Ethnikos
3 - 1
Nea Salamis
quinta
15/08/2019
FT
Newcastle Olympic
0 - 2
Newcastle Jets
quinta
15/08/2019
FT
AD Parla
0 - 4
Rayo Majadahonda
sexta
16/08/2019
FT
AEL Limassol
0 - 2
Omonia Nicosia
sábado
17/08/2019
FT
Xylotympou
2 - 2
Alki Oroklini
sábado
17/08/2019
FT
Rende
2 - 2
Cosenza
sábado
17/08/2019
FT
Virtus Entella
3 - 2
Gozzano
sábado
17/08/2019
FT
Asteras Tripolis
0 - 2
Panaitolikos
sábado
17/08/2019
FT
Ergotelis Heraklion
2 - 2
OFI Heraklion
sábado
17/08/2019
FT
Enosis Neon Paralimni
0 - 3
Olympiakos Nicosia
sábado
17/08/2019
FT
Pafos
2 - 1
Anorthosis Famagusta
sábado
17/08/2019
FT
Nea Salamis
1 - 1
Omonia Nicosia
sábado
17/08/2019
FT
Rayo Majadahonda
2 - 1
SS Reyes
sábado
17/08/2019
FT
Panathinaikos
3 - 0
Xanthi
domingo
18/08/2019
FT
Panionios
1 - 2
Levadiakos
terça
20/08/2019
FT
Düsseldorf
2 - 4
Fortuna Düsseldorf
quarta
21/08/2019
FT
Slovan Liberec
1 - 2
Ústí nad Labem
quarta
21/08/2019
17:00
Cittadella
-
Union Clodiense
quinta
22/08/2019
FT
Sydney FC
1 - 1
Manly United
quinta
22/08/2019
FT
AEK Larnaca
1 - 1
Olympiakos Nicosia
segunda
26/08/2019
FT
Olympiakos Nicosia
5 - 0
Onisilos
terça
27/08/2019
FT
Adelaide United
6 - 0
Adelaide City
terça
27/08/2019
FT
Heracles Almelo
3 - 0
HHC
quarta
28/08/2019
FT
Port Melbourne
1 - 5
Melbourne Victory
sexta
30/08/2019
FT
Queensland Roar
1 - 0
Perth Glory
sexta
30/08/2019
FT
Anorthosis Famagusta
3 - 1
Ethnikos
domingo
01/09/2019
FT
Queensland Roar
3 - 1
Newcastle Jets
terça
03/09/2019
FT
Perth Glory
1 - 1
Newcastle Jets
terça
03/09/2019
FT
Western United
2 - 0
North Geelong Warriors
terça
03/09/2019
FT
Wolfsberger AC
1 - 0
Lafnitz
terça
03/09/2019
FT
Mörsch
1 - 7
Karlsruher
quarta
04/09/2019
FT
Sepsi
2 - 0
Csikszereda
quarta
04/09/2019
FT
Schaffhausen
1 - 1
FC Zürich
quarta
04/09/2019
FT
St. Pauli
0 - 2
Aalborg
quarta
04/09/2019
FT
Austria Viena
2 - 0
Austria Klagenfurt
quarta
04/09/2019
FT
DAC 1904
3 - 2
Hungária FC
quarta
04/09/2019
FT
Eibar
2 - 2
Mirandés
quarta
04/09/2019
FT
Racing Ferrol
1 - 1
Deportivo La Coruña
quarta
04/09/2019
FT
Alcorcón
0 - 0
Leganes
quarta
04/09/2019
FT
Recreativo Huelva
0 - 1
Osasuna
quinta
05/09/2019
FT
DC United
1 - 1
Puebla
quinta
05/09/2019
FT
Cruz Azul
1 - 0
Atlas
quinta
05/09/2019
FT
Shakhtar Donetsk
1 - 1
Kolos Kovalivka
quinta
05/09/2019
FT
Sankt Pölten
1 - 0
Juniors OÖ
quinta
05/09/2019
FT
Salzburg
3 - 0
Ried
quinta
05/09/2019
FT
Wolfsburg
1 - 1
Hamburgo
quinta
05/09/2019
FT
Apollon Limassol
2 - 3
Aris Limassol
quinta
05/09/2019
FT
APOEL
2 - 1
Digenis Morphou
quinta
05/09/2019
FT
Slavia Praga
5 - 3
Chrudim
quinta
05/09/2019
FT
Puskás
0 - 2
TSC
quinta
05/09/2019
FT
Roccella
0 - 2
Crotone
quinta
05/09/2019
FT
Enosis Neon Paralimni
0 - 2
Ayia Napa
quinta
05/09/2019
FT
Rheindorf Altach
0 - 1
Vaduz
quinta
05/09/2019
FT
Union Berlin
3 - 1
Chemnitzer
quinta
05/09/2019
FT
Real Sociedad
0 - 0
Alavés
quinta
05/09/2019
FT
Nea Salamis
5 - 2
Xylotympou
quinta
05/09/2019
FT
Wehen Wiesbaden
1 - 1
Borussia Mönchengladbach
quinta
05/09/2019
FT
Schwarz-Weiß Düsseldorf
1 - 6
Fortuna Düsseldorf
quinta
05/09/2019
FT
Mallorca
0 - 2
Poblense
quinta
05/09/2019
FT
Athletic Bilbao
2 - 1
Toulouse
sexta
06/09/2019
FT
Fehérvár
3 - 1
Gyirmót
sexta
06/09/2019
FT
Jablonec
5 - 3
Varnsdorf
sexta
06/09/2019
FT
Pribram
1 - 3
Dukla Praga
sexta
06/09/2019
FT
Melbourne Victory
6 - 1
Dandenong Thunder
sexta
06/09/2019
FT
Celta de Vigo
1 - 1
Famalicão
sexta
06/09/2019
FT
Kaposvári Rákóczi
2 - 0
Siófok
sexta
06/09/2019
FT
Munique 1860
5 - 1
Wacker Innsbruck
sexta
06/09/2019
FT
Dibba Al Fujairah
0 - 0
Kerala Blasters
sexta
06/09/2019
FT
Udinese
2 - 0
Pordenone
sexta
06/09/2019
FT
Arka Gdynia
2 - 0
Olimpia Grudziądz
sexta
06/09/2019
FT
Admira
3 - 0
Amstetten
sexta
06/09/2019
FT
Mannersdorf
0 - 8
Austria Viena
sexta
06/09/2019
FT
Budafoki MTE
0 - 0
Budapest Honvéd
sexta
06/09/2019
FT
Montana
1 - 1
Botev Vratsa
sexta
06/09/2019
FT
Schalke 04
2 - 4
Viktoria Köln
sexta
06/09/2019
FT
Güssing
1 - 10
Rapid Viena
sexta
06/09/2019
FT
Budapesti Vasas
4 - 3
Újpest
sexta
06/09/2019
FT
Diósgyőr
3 - 4
Kazincbarcika
sexta
06/09/2019
FT
Eintracht Frankfurt
5 - 1
Chemie Leipzig
sexta
06/09/2019
FT
Fiorentina
1 - 0
Perugia
sexta
06/09/2019
FT
Virtus Entella
3 - 2
Genoa
sábado
07/09/2019
FT
Tsarsko selo
1 - 0
Strumska slava
sábado
07/09/2019
FT
Viitorul
2 - 0
Chindia
sábado
07/09/2019
FT
Korona Kielce
1 - 1
Raków Czestochowa
sábado
07/09/2019
FT
Gil Vicente
1 - 1
Leixões
sábado
07/09/2019
FT
Brescia
3 - 2
Frosinone
sábado
07/09/2019
FT
Cremonese
4 - 1
Juventus II
sábado
07/09/2019
FT
Cluj
0 - 1
Karpaty Lviv
sábado
07/09/2019
FT
Dinamo Brest
1 - 2
Jagiellonia Bialystok
sábado
07/09/2019
FT
Olimpik Donetsk
2 - 2
Kolos Kovalivka
sábado
07/09/2019
FT
Dnipro-1
2 - 3
Illychivets Mariupol
sábado
07/09/2019
FT
Omonia Nicosia
2 - 4
Doxa
sábado
07/09/2019
FT
Onisilos
1 - 3
Anorthosis Famagusta
sábado
07/09/2019
FT
Cosenza
1 - 1
Lecce
sábado
07/09/2019
FT
AEL Limassol
6 - 1
Digenis Ypsonas
domingo
08/09/2019
FT
Detroit City
2 - 1
Atlas
domingo
08/09/2019
FT
Minnesota United
2 - 2
Pachuca
domingo
08/09/2019
FT
Zenit St Petersburg
2 - 1
Sochi
domingo
08/09/2019
FT
Shakhtyor Soligorsk
1 - 1
Slavia
domingo
08/09/2019
FT
Larisa
1 - 0
Trikala
domingo
08/09/2019
FT
Xanthi
3 - 0
Orfeas Xanthi
segunda
09/09/2019
FT
Chivas de Guadalajara
0 - 0
América México
terça
10/09/2019
FT
South Hobart
1 - 4
Central Coast Mariners
terça
10/09/2019
FT
Olympiakos Nicosia
5 - 3
Akritas
terça
10/09/2019
FT
Rosenborg
7 - 0
Strindheim
quinta
12/09/2019
16:30
Ajman
-
Kerala Blasters
domingo
15/09/2019
FT
Chennaiyin
3 - 1
ARA
sexta
20/09/2019
00:00
Emirates
-
Kerala Blasters
sábado
21/09/2019
FT
Melbourne Victory
2 - 0
Perth Glory
sábado
21/09/2019
FT
Newcastle Jets
0 - 0
Sydney FC
sábado
21/09/2019
FT
Jamshedpur
3 - 3
Real Kashmir
sábado
21/09/2019
FT
ATK
6 - 0
Southern Samity
quarta
25/09/2019
FT
Central Coast Mariners
7 - 1
Northbridge FC
quarta
25/09/2019
15:30
Nea Salamis
-
EN THOI Lakatamia
quarta
25/09/2019
FT
Havelse
1 - 6
Hannover
quinta
26/09/2019
FT
Onisilos
2 - 4
Ethnikos
sexta
27/09/2019
00:00
Al Nasar
-
Kerala Blasters
sexta
27/09/2019
FT
Omonia Nicosia
3 - 1
Aris Limassol
sexta
27/09/2019
FT
Doxa
3 - 3
Digenis Morphou
sexta
27/09/2019
FT
Nea Salamis
6 - 1
Ayia Napa
sexta
27/09/2019
FT
Othellos
1 - 1
Olympiakos Nicosia
sábado
28/09/2019
07:00
Newcastle Jets
-
Central Coast Mariners
sábado
28/09/2019
FT
Queensland Roar
5 - 0
Gold Coast Knights
domingo
29/09/2019
FT
ATK
3 - 5
Mohammedan
segunda
30/09/2019
FT
Goa
1 - 1
Real Kashmir
sexta
04/10/2019
FT
Goa
1 - 0
South United
sexta
04/10/2019
FT
ATK
4 - 1
Peerless
sábado
05/10/2019
FT
Western United
1 - 1
Western Sydney Wanderers
sábado
05/10/2019
FT
Peninsula Power
2 - 2
Queensland Roar
domingo
06/10/2019
FT
Wellington Phoenix
2 - 0
Team Wellington
domingo
06/10/2019
FT
Auckland City
0 - 0
Eastern Suburbs
quarta
09/10/2019
FT
Shakhtar Donetsk
2 - 0
Obolon' Kyiv
quarta
09/10/2019
FT
Admira
1 - 1
Lafnitz
quarta
09/10/2019
19:00
Mondsee
-
Austria Viena
quinta
10/10/2019
FT
Osasuna
0 - 0
Real Sociedad
quinta
10/10/2019
FT
Dynamo Ceské Budejovice
1 - 3
Viktoria Zizkov
quinta
10/10/2019
FT
Valladolid
3 - 2
Salamanca UDS
quinta
10/10/2019
FT
Blau Weiss Linz
0 - 2
Sankt Pölten
quinta
10/10/2019
FT
Strømsgodset
0 - 1
HamKam
quinta
10/10/2019
FT
Union Berlin
0 - 0
Dynamo Dresden
quinta
10/10/2019
FT
Paderborn
3 - 3
Wehen Wiesbaden
quinta
10/10/2019
FT
Wolfsburg
1 - 1
Holstein Kiel
quinta
10/10/2019
FT
Perugia
5 - 0
Pomezia
quinta
10/10/2019
FT
FC Gießen
3 - 1
Eintracht Frankfurt
quinta
10/10/2019
17:00
Mattersburg
-
Budafoki MTE
quinta
10/10/2019
FT
Sonnenhof Grosaspach
0 - 2
Heidenheim
quinta
10/10/2019
FT
Eintracht Braunschweig
2 - 2
Hamburgo
quinta
10/10/2019
FT
Viktoria Köln
0 - 6
Colônia
quinta
10/10/2019
FT
Toulouse
2 - 0
Eibar
quinta
10/10/2019
FT
Hannover
1 - 2
Arminia Bielefeld
quinta
10/10/2019
FT
Meppen 1912
3 - 1
Köln II
quinta
10/10/2019
FT
FC Brno
2 - 0
Sigma Olomouc
sexta
11/10/2019
FT
Auckland City
1 - 0
Hamilton Wanderers
sexta
11/10/2019
FT
Baník Ostrava
2 - 1
Vítkovice
sexta
11/10/2019
FT
Varnsdorf
0 - 0
Slovan Liberec
sexta
11/10/2019
FT
Ústí nad Labem
3 - 1
Jablonec
sexta
11/10/2019
FT
Budapest Honvéd
0 - 2
TSC
sexta
11/10/2019
FT
Montana
1 - 0
Slavia Sofia
sexta
11/10/2019
FT
Diósgyőr
1 - 1
Zemplín Michalovce
sexta
11/10/2019
FT
Rapid Viena
2 - 1
Floridsdorfer AC
sexta
11/10/2019
FT
Rheindorf Altach
1 - 0
Winterthur
sexta
11/10/2019
FT
Wacker Innsbruck
1 - 3
Vaduz
sexta
11/10/2019
FT
Karmiotissa
1 - 6
AEL Limassol
sexta
11/10/2019
FT
Vorwarts
1 - 1
Szombathelyi Haladás
sexta
11/10/2019
FT
Kaiserslautern
4 - 0
Dudelange
sexta
11/10/2019
FT
Ayia Napa
3 - 0
Olympiakos Nicosia
sexta
11/10/2019
FT
Anorthosis Famagusta
5 - 2
Anagennisi Deryneia
sexta
11/10/2019
FT
Kaposvári Rákóczi
0 - 4
Osijek
sexta
11/10/2019
FT
Viitorul
3 - 2
Cherno More Varna
sexta
11/10/2019
FT
Ermis
1 - 0
Enosis Neon Paralimni
sexta
11/10/2019
FT
Othellos
0 - 0
Ethnikos
sexta
11/10/2019
FT
Slaven Koprivnica
1 - 2
Zalaegerszegi
sexta
11/10/2019
FT
Pafos
3 - 0
Riga
sexta
11/10/2019
FT
Sloboda Tuzla
1 - 1
Dinamo Zagreb
sexta
11/10/2019
FT
Austria Lustenau
0 - 4
Augsburg
sexta
11/10/2019
FT
Pistoiese
1 - 4
Fiorentina
sexta
11/10/2019
FT
Cagliari
3 - 1
Pogon Szczecin
sábado
12/10/2019
00:00
Dinamo Minsk
-
Gorodeya
sábado
12/10/2019
FT
Kisvárda
0 - 1
Nyíregyháza Spartacus
sábado
12/10/2019
FT
Budapesti Vasas
1 - 2
Fehérvár
sábado
12/10/2019
FT
Gyirmót
2 - 0
Sereď
sábado
12/10/2019
FT
Bologna
2 - 2
Olimpija Ljubljana
sábado
12/10/2019
FT
Radnik Surdulica
1 - 1
Napredak Krusevac
sábado
12/10/2019
FT
Mladost Lučani
3 - 2
Radnički Niš
sábado
12/10/2019
FT
Botev Galabovo
0 - 2
Arda
sábado
12/10/2019
FT
Botev Plovdiv
3 - 1
Tsarsko selo
sábado
12/10/2019
FT
Vitosha Bistritsa
2 - 1
CSKA 1948 Sofia
sábado
12/10/2019
FT
Zorya Luhansk
3 - 1
Illychivets Mariupol
sábado
12/10/2019
FT
Pirin Razlog
1 - 2
Levski Sofia
sábado
12/10/2019
FT
Lokomotiv Sofia 1929
4 - 0
Botev Vratsa
sábado
12/10/2019
FT
Hartberg
2 - 1
Austria Klagenfurt
sábado
12/10/2019
FT
Brescia
2 - 1
Vojvodina Novi Sad
sábado
12/10/2019
FT
Lokomotiv Plovdiv 1936
1 - 0
Hebar 1918
sábado
12/10/2019
FT
HNK Gorica
2 - 1
Aluminij
sábado
12/10/2019
FT
Omonia Nicosia
2 - 0
Xylotympou
sábado
12/10/2019
FT
Šibenik
1 - 2
Lokomotiva Zagreb
sábado
12/10/2019
FT
Pirin Blagoevgrad
1 - 3
CSKA Sofia
sábado
12/10/2019
FT
Karpaty Lviv
1 - 1
Kauno Žalgiris
sábado
12/10/2019
FT
Virtus Entella
5 - 0
Chiasso
sábado
12/10/2019
FT
Rijeka
1 - 1
Zrinjski Mostar
domingo
13/10/2019
FT
Arsenal Tula
1 - 2
Jelgava
domingo
13/10/2019
FT
Dnipro-1
2 - 1
Oleksandria
domingo
13/10/2019
FT
Olimpik Donetsk
2 - 0
Kolos Kovalivka
domingo
13/10/2019
FT
Dynamo Kiev
3 - 0
Chayka
domingo
13/10/2019
FT
Dinamo Moscou
2 - 0
Pyunik Yerevan
domingo
13/10/2019
FT
Shakhtyor Soligorsk
0 - 2
Neman Grodno
domingo
13/10/2019
FT
Vejle
2 - 4
Haugesund
segunda
14/10/2019
FT
CSKA Moscou
5 - 1
Kolomna
terça
15/10/2019
FT
Olympia Kirrlach
1 - 8
Karlsruher
sexta
08/11/2019
FT
Häcken
1 - 1
Ljungskile
quarta
13/11/2019
FT
Zemplín Michalovce
0 - 2
Minai
quarta
13/11/2019
FT
Voždovac
3 - 1
Čukarički
quarta
13/11/2019
FT
Olympiakos Nicosia
0 - 2
Onisilos
quarta
13/11/2019
FT
Târgu Secuiesc
2 - 0
Sepsi
quarta
13/11/2019
FT
Udinese U19
5 - 2
Tabor Sežana
quarta
13/11/2019
FT
Union Berlin
3 - 0
Holstein Kiel
quinta
14/11/2019
FT
Dynamo Dresden
0 - 2
Chemnitzer
quinta
14/11/2019
FT
FC Zürich
3 - 3
Vaduz
quinta
14/11/2019
FT
Duisburg
2 - 1
De Graafschap
quinta
14/11/2019
FT
Unterhaching
3 - 4
Jahn Regensburg
quinta
14/11/2019
FT
Emmen
0 - 2
Osnabrück
quinta
14/11/2019
FT
Fortuna Sittard
1 - 1
Helmond Sport
quinta
14/11/2019
FT
Viking
1 - 1
Start Kristiansand
quinta
14/11/2019
FT
Karlsruher
1 - 1
Aarau
quinta
14/11/2019
FT
Bochum
2 - 2
Viktoria Köln
quinta
14/11/2019
FT
Bayern Munique II
1 - 4
Augsburg
quinta
14/11/2019
FT
Omonia Aradippou
1 - 3
Nea Salamis
quinta
14/11/2019
FT
Vorwarts
1 - 1
Sankt Pölten
quinta
14/11/2019
FT
Mattersburg
4 - 2
Juniors OÖ
quinta
14/11/2019
FT
Heidenheim
3 - 2
Würzburger Kickers
quinta
14/11/2019
FT
Freiburg
0 - 0
St. Gallen
quinta
14/11/2019
FT
Fortuna Düsseldorf II
3 - 0
Preussen 06 Münster
quinta
14/11/2019
FT
Kalsdorf
3 - 4
Kapfenberg
quinta
14/11/2019
FT
Liefering
3 - 0
Union Vöcklamarkt
quinta
14/11/2019
FT
Valladolid
1 - 0
Gaz Metan Medias
quinta
14/11/2019
20:00
Racing Ferrol
-
Sevilla
sexta
15/11/2019
FT
AEL Limassol
2 - 0
Ayia Napa
sexta
15/11/2019
FT
Doxa
2 - 1
ASIL Lysi
sexta
15/11/2019
FT
Athletic Bilbao
4 - 1
Eibar
sexta
15/11/2019
FT
Neftochimik
2 - 5
Cherno More Varna
sexta
15/11/2019
FT
HNK Gorica
5 - 0
Sesvete
sexta
15/11/2019
FT
Rapid Viena
2 - 1
Blau Weiss Linz
sexta
15/11/2019
13:00
Diósgyőr
-
TSC
sexta
15/11/2019
FT
Botev Plovdiv
3 - 1
Lokomotiv GO
sexta
15/11/2019
FT
Osijek
8 - 2
Tuzla City
sexta
15/11/2019
13:00
Botev Vratsa
-
Spartak Pleven
sexta
15/11/2019
FT
Dukla Praga
1 - 5
Bohemians Praga
sexta
15/11/2019
FT
Beroe
3 - 0
Botev Galabovo
sexta
15/11/2019
FT
Stuttgart
4 - 0
Grasshopper
sexta
15/11/2019
FT
Anorthosis Famagusta
7 - 1
Xylotympou
sexta
15/11/2019
FT
Kaposvári Rákóczi
1 - 1
Szolnoki MÁV
sexta
15/11/2019
FT
Häcken
0 - 2
Halmstads
sexta
15/11/2019
FT
Pafos
1 - 2
Ural
sexta
15/11/2019
16:00
Sturm Graz
-
Olimpija Ljubljana
sexta
15/11/2019
FT
Mainz
2 - 1
Darmstadt 98
sexta
15/11/2019
FT
Slaven Koprivnica
2 - 0
Rudeš
sexta
15/11/2019
17:30
Saint Étienne
-
Servette
sexta
15/11/2019
FT
Horn
2 - 7
Austria Viena
sexta
15/11/2019
FT
Kaiserslautern
4 - 1
Astoria Walldorf
sábado
16/11/2019
00:00
Dinamo Zagreb II
-
Istra 1961
sábado
16/11/2019
FT
Ermis
3 - 5
Olympiakos Nicosia
sábado
16/11/2019
FT
Budapesti Vasas
3 - 4
Újpest
sábado
16/11/2019
FT
Vitosha Bistritsa
0 - 4
Lokomotiv Sofia 1929
sábado
16/11/2019
FT
Sochi
1 - 1
Dinamo Moscou
sábado
16/11/2019
FT
Tsarsko selo
0 - 0
Hebar 1918
sábado
16/11/2019
FT
Dinamo Minsk
2 - 2
Desna
sábado
16/11/2019
FT
Viitorul
5 - 2
Academica Clinceni
sábado
16/11/2019
FT
Lokomotiv Plovdiv 1936
7 - 0
Strumska slava
sábado
16/11/2019
FT
Arka Gdynia
4 - 1
Olimpia Grudziądz
sábado
16/11/2019
FT
Inter Zapresic
2 - 0
Dubrava Zagreb
sábado
16/11/2019
FT
Universitatea Craiova
2 - 1
Spartak Subotica
sábado
16/11/2019
14:00
Triglav
-
Rijeka
sábado
16/11/2019
14:00
Lokomotiva Zagreb
-
Rudar
sábado
16/11/2019
FT
Slaven Koprivnica
2 - 0
Kustošija
sábado
16/11/2019
FT
Aris Saloniki
2 - 0
CSKA Sofia
sábado
16/11/2019
FT
Verona
5 - 1
Tabor Sežana
sábado
16/11/2019
FT
Zalaegerszegi
1 - 1
Varteks Varazdin
sábado
16/11/2019
FT
Fiorentina
5 - 1
Virtus Entella
domingo
17/11/2019
FT
América México
1 - 2
Rayados de Monterrey
domingo
17/11/2019
FT
Juárez
1 - 3
Atlas
domingo
17/11/2019
FT
Torpedo BelAZ
1 - 5
Desna
domingo
17/11/2019
FT
Isloch
2 - 1
Vitebsk
domingo
17/11/2019
FT
Dynamo Kiev
5 - 0
Obolon' Kyiv
domingo
17/11/2019
FT
Dnipro-1
2 - 2
Zorya Luhansk
domingo
17/11/2019
FT
Krasnodar
1 - 0
Rostov
domingo
17/11/2019
FT
Cluj
2 - 0
Kisvárda
domingo
17/11/2019
FT
Ural
3 - 1
Rodina Moskva
segunda
18/11/2019
FT
CSKA Moscou
5 - 1
SKA Rostov
segunda
18/11/2019
FT
Ufa
2 - 0
Lokomotiv Moscou
terça
19/11/2019
FT
FSV Frankfurt
1 - 0
Darmstadt 98
quarta
20/11/2019
14:30
Tabor Sežana
-
Spartaks Jūrmala
quinta
21/11/2019
FT
Häcken
3 - 2
Norrby
sexta
22/11/2019
FT
Düsseldorf
1 - 2
Fortuna Köln
quarta
27/11/2019
FT
Barco
0 - 5
Ponferradina
segunda
02/12/2019
FT
Austria Viena
5 - 0
Traiskirchen
terça
03/12/2019
FT
Tychy
1 - 0
Polonia Bytom
terça
03/12/2019
FT
Volendam II
5 - 3
Utrecht II
quinta
05/12/2019
FT
Lincoln Red Imps
0 - 5
Malmo
sexta
06/12/2019
FT
KPV Akatemia
0 - 1
Jaro
quinta
12/12/2019
FT
Lahti
2 - 0
Haka Valkeakoski
sábado
14/12/2019
FT
KuPS
2 - 0
JIPPO
domingo
15/12/2019
FT
MyPa
0 - 5
HIFK
domingo
15/12/2019
FT
VPS
0 - 0
Jazz
quinta
19/12/2019
FT
Lahti
2 - 0
PKKU
sexta
20/12/2019
FT
SJK
1 - 0
Jaro
sexta
20/12/2019
FT
HJS
2 - 2
Haka Valkeakoski
sábado
21/12/2019
FT
Venados
0 - 1
Chivas de Guadalajara
sábado
21/12/2019
FT
Hồ Chí Minh City
2 - 0
Binh Duong
sábado
21/12/2019
FT
KuPS
2 - 2
MP
domingo
22/12/2019
FT
Náutico
1 - 1
ABC-RN
Tabelas
ENG
FRA
GER
ITA
SPA
#
Equipe
PJ
D
P
1
Manchester City
32
+44
73
2
Arsenal
32
+49
71
3
Liverpool
32
+41
71
4
Aston Villa
33
+19
63
5
Tottenham
32
+16
60
Copyright ©2024 Perform Group. All rights reserved.
Data provided by Opta Sports. Articles provided by OMNISPORT.